FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«17778798081115»
puyol30.06.2011 09:59

ebonyc, ai uitat sa mentionezi ca piesa asta nu e hip-hop!

 

ps: comerciala piesa, nu e under. Rusine ca numara vizualizarile clipului pe youtube, asta e semn clar ca sunt comerciali pentru ca vor bani!!!!! huoooooo

catalinluk02.07.2011 10:54
navodarean02.07.2011 19:39
Ronnie05.07.2011 19:19

Are cineva albumul Omu Gnom - Nu uita sa nu uiti?

rezistenta_ultras06.07.2011 20:22

Bug Mafia in top la nivel mondial

 

 

În doar 3 zile de la lansare, videoclipul B.U.G Mafia feat. Loredana - "Fara Cuvinte", este pe locul 27 la nivel MONDIAL in topul celor mai vizionate clipuri de pe Youtube. Clipul este in continua ascensiune, numarul vizualizarilor depasind 500,000. Videoclipul a fost regizat de Alex Ceausu (Ador Media), cel care a semnat regia si pentru ultimele productii video B.U.G. Mafia, În Anii Ce Au Trecut si Cat Poti Tu De Tare.

 

Ne asteptam ca videoclipul sa aiba un mare impact dar nu intr-un timp atat de scurt. Pur si simplu, ne-a lasat 'fara cuvinte'. In cateva ore de la lansare s-a atins un numar record de vizualizari.In foarte multe tari din Europa, inclusiv Romania a fost cel mai vizionat videoclip din saptamana 27 iunie-4 iulie. Pe langa aceasta distinctie de "Cel mai vizualizat videoclip", a mai primit si altele la fel de importante printre care: "Cel mai discutat videoclip" , "Cel mai apreciat videoclip" , a declarat regizorul Alex Ceausu.

iNsTiGaToR07.07.2011 08:54

Videoclipu e tare..daca n-ar fi parasuta aia poate ar fi si mai tare.

Ronnie08.07.2011 15:44
pytycrys08.07.2011 16:27

Acum pe antena 2 in cadrul emisiunii Oops, la Jurnal de Bordea, o sa fie DOC si Deliric1.

Ronnie09.07.2011 18:13
catalinluk10.07.2011 13:57
razvan2812.07.2011 22:16

Melodia ar fi fost foarte misto daca nu ar fi cantat curva aia de Loredana...

pcsbb13.07.2011 04:37
Melodia ar fi fost foarte misto daca nu ar fi cantat curva aia de Loredana...

 

Melodia ar fi fost misto daca n-ar fi cantat "gangsterii" :shifty: astia de la "Bucuresti Underground Mafia"...

ebonyc13.07.2011 07:21
Melodia ar fi fost foarte misto daca nu ar fi cantat curva aia de Loredana...

 

Trebuia sa cante Andreea Tonciu sau Eleva Porno. Era "cool" rau..

De unde stii ca e curva Loredana si ce legatura are asta cu cantatul?

ebonyc13.07.2011 07:49
<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/j5wIn1cXjVs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Marfa.

 

Blackzie13.07.2011 09:26

O fi stricata ma.

pcsbb13.07.2011 09:28

 

Ce porcarie.

Ronnie14.07.2011 15:43
KuzMaN15.07.2011 10:35

1-cu Sapro feat. Mihai Alexandru - Un simplu bagabont:

 

Jurnal de Bordea: DELIRIC 1 & DOC:

http://www.youtube.com/watch?v=Ko6DU7kxTbA

 

BUTCH & KERI - Dinastia Castanilor:

 

Interviu Sisu despre gaming si PRO gaming:

http://www.youtube.com/watch?v=dufzqXiUEuM...player_embedded

 

 

rezistenta_ultras16.07.2011 18:28

tare Sapro ...

 

Daniel-Ionut16.07.2011 18:31
Sapro

 

4545261_1270560222.jpg

Ronnie21.07.2011 07:30

DJ UNDOO - Ain't Fast Food Music

 

Aint-Fast-Food-Music-Dj-Undoo.jpg

 

Tracklist:

 

01. Dj Undoo - Coming to ya feat Kioru

02. Dj Undoo - Imbraca sunetul feat Praetor

03. Dj Undoo - Dj's feat Endogen

04. Dj Undoo - Stiu feat Mutu

05. Dj Undoo - Cat mai stai feat K-Gula

06. Dj Undoo - Epoca de aur feat Raku , Aforic

07. Dj Undoo - Asculta feat Omu Gnom

08. Dj Undoo - Copyright criminals feat Dj Batz

09. Dj Undoo - Aberatie feat Blaziny, Jay

10. Dj Undoo - Suzy feat Butch

11. Dj Undoo - Parada instrumentelor feat IGura, Zicu, Misu, Dj Paul, Dj Dox, Dj Schrabeat, B Jam, Dj Faibo X

12. Dj Undoo - Lovitura de rap feat Rey

13. Dj Undoo - La timp feat Viollent

14. Dj Undoo - Mad fluid feat Ais the Chef

15. Dj Undoo - Piesa e stricata feat Carbon

16. Dj Undoo - A state of mind

17. Dj Undoo - Nemesis feat Catalin

 

Download

Nyghty21.07.2011 11:18

Sunt ceva melodii bune :D

pytycrys22.07.2011 10:55

Suna promitator. :D

Carbon,AForic,Omu' Gnom,Rey,Ais,Criss Bla...

Ma pun si eu pe ascultat!

Ronnie22.07.2011 19:35

Mama, cum poate sa sune

Un mic MARE promo:

crysty1422.07.2011 19:44

negativu' de la 5:10 cineva?

«17778798081115»