tot mult mi se pare.
puteau sa il lase in pace, oricum au facut o gramada de abuzuri in precedentele lui procese.
tot mult mi se pare.
puteau sa il lase in pace, oricum au facut o gramada de abuzuri in precedentele lui procese.
m-as caca pe mine de ras daca asta e prin mexic pe undeva.
l-au saltat dimineata..
si i-a luat la paula pe ziaristi. a fost genial ![]()
Tot raman la parerea ca nu au saltat pe cine trebuie. Sigur marfa consumata de sisu nu e atat de periculoasa precum magazinele de etnobotanice, care culmea sunt si legale.
La astia ce au batut baschetbalistul asta nu or sa le dea nici macar 1 an cu suspendare, si Sisu primeste 4, pentru DETINERE de droguri.
Raku-Serviciul de informatii feat. Vlad Dobrescu
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/trTE9SYxE30?hd=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Un mare plus pentru piesa asta CIA e ca nu are Autotune.
Miercuri, 12 octombrie 2011, ora 23:00, trupa B.U.G. Mafia va sustine un concert in Princess Club din Bucuresti. Intrarea libera pentru studenti si fete.
Maestru' Doc-Toata lumea canta
Slaughterhouse, Eminem, Yelawolf, Premier la beat freestyle.
http://www.bet.com/content/betcom/video/hi...lcypher-s9.html
Slaughterhouse, Eminem, Yelawolf, Premier la beat freestyle.
http://www.bet.com/content/betcom/video/hi...lcypher-s9.html
http://fashionably-early.com/2011/10/11/20...-cyphers-video/
aici sunt toate.
Spike-Iti pare rau(feat. Dan Spataru)
Zmili-Roboti
Grava rau piesa lui Spike.
Stress- Razboi psihologic (cu Deliric 1)
Nimeni Altu- Propria cale
Ma rupe albumul lui DOC mai tare decat toate lsdurile de pe pamant.
http://www.youtube.com/user/FacemRecordsTV
Piesele lui DOC le gasiti aici .
Asta ca sa nu dau link pentru toate .
Cica Drei Ros cu Akon produsa de Cool&Dre, colaborare castigata la un concurs:
Dragonu' feat Flou Rege- Ardem
Cam cea mai buna piesa de pe album...parerea mea.
Praetor - Dragoste si pace :
Aforic feat. Subcarpati - Sari! :
Dragonu' - The Sound of Underground Was Found(feat. Flou Rege )+Interviu :
Omu Gnom - Cu cartile pe fata (video oficial) :
Slim The Mobster "South Central Blues" Prod. by Sha Money XL : http://www.youtube.com/watch?v=KgOiebDe10A...nel_video_title