robert, mai elegant decat ironiile alea ieftine ale tale era sa spui: "cred cu tarie ce afirm iar unicul meu argument e ca eu sunt indeajuns de mare cunoscator incat sa hotarasc cine e un parlit si cine nu". Pe bune, ce ai vrut sa zici cu diazepamul ala? ![]()
faptul ca nu mi-ai raspuns cu niciun argument spune multe ![]()
E loc pentru toti in muzica, iar daca tie nu iti place cum canta unu' sau altu' nu iti da tie dreptul sa zici ca respectivul e praf. Ofof, respectul asta...
