Stai sa vezi duminica circul dracului.
.
Stai sa vezi duminica circul dracului.
.
clar ciobanul are si apucaturi de lup,a incercat el sa-si schimbe parul dar naravul..Dupa ultima sedinta la care a participat alaturi de cele 2 peluze a promis ca nu va mai face afirmatii denigratoare la adresa suporterilor,in consecinta astazi am vazut cu totii ce atac a pornit din nou impotriva noastra.Un motiv in plus pentru continuare protestului !
cu o singura mentiune, la sedinta nu au fost prezente toate grupurile din Peluza Sud, pentru ca majoritatea consideram ca nu avem ce discuta cu Gigi becali. de altfel, s-a demonstrat mai repede decat ne asteptam ca intalnirea a fost absolut inutila.
Trebuie continuat, dar cu mare grijã sub ce formã pentru cã, în acest moment, "a scãzut încrederea" în PS dramatic.
cu o singura mentiune, la sedinta nu au fost prezente toate grupurile din Peluza Sud, pentru ca majoritatea consideram ca nu avem ce discuta cu Gigi Becali. de altfel, s-a demonstrat mai repede decat ne asteptam ca intalnirea a fost absolut inutila.
in afara de glas si banda,cred ca au fost toate...oricum o bila alba pentru voi.
Stai sa vezi duminica circul dracului..
sa vezi cata **** ne luam noi meciul asta
),
punct si de la capat !
sa vezi cata **** ne luam noi meciul asta),
presimt ca o sa fie un meci tare trist in tribune.
stai sa vezi hartuirea dracului la intrarea in Peluza Sud...
sa ne asteptam oare si la bodyguarzi in sud - partea a II-a ?
Imi cer scuze ca ma abat de la subiect.
Dar caut si eu cu disperare 2 - 3 m de material alb ( captusala ) pt un minimesaj.
Daca avetzi sa ma ajutati il platesc .
sa vezi cata **** ne luam noi meciul asta),
Sa pregatim gratarul, de carne facem rost pe stadion. ![]()
@Stelutz - nush daca imi aduc bine aminte, nu castigaserati voi un premiu constand in materiale? Ati intrat, pana la urma, in posesia acelui premiu?
Sa pregatim gratarul, de carne facem rost pe stadion.
@Stelutz - nush daca imi aduc bine aminte, nu castigaserati voi un premiu constand in materiale? Ati intrat, pana la urma, in posesia acelui premiu?
sulul ala abia ajunge la un derby...asteptam un nou concurs ca e greu pe criza asta.
ala ne-a ajuns la 4 mesaje . ce naiba ![]()
am facut rost . mi`a dat alecu . ![]()
![]()
stanici nu stie...ca lui nu-i plac ultrasii
Sulul castigat ni l-ati dat cu inima rea..parca din 4 mesaje am reusit sa intram doar cu 2 ![]()
lasa ca noua azi ne-au luat din peluza doua mesaje ...pentru ca noi eram prin oras...
se pare ca nu ne-am luat-o asa rau azi de la cetateni.
Ar trebui continuat pe trendul asta..rezultate, demnitate, Gigi va reprezinta.. ca-i cam arde pe corason ![]()
in rest: **** Satmari,
Da, da, cantecul asta e iegzact ceea ce trebuie. Huo Costi, in rest. Ai sa imi dai 10 lei, ba.
puteti sa ma injurati si sa mi stergeti si accesul aici
dar , exista si unele pareri contradictorii ...eu de la inceput am fost sceptic si inca sunt in rezolvarea problemei "Gigi Becali" cu ajutorul protestului . V-ati convins , nu numai o data , ca vorbim degeaba cu acest om ?asta nu-i om cu care sa vorbesti civilizat. Pana una alta il doare-n pilula de noi ,de Steaua , de istorie,culori,legende,ce s-o mai lungim ....protestul e inutil . Poate au avut impact asupra lui mesajele atat de la Sud cat si de la Nord , dar atat ..el nu va pleca si noi ne scoatem peri albi .
si concluzia este? il acceptam asa cum e?
si concluzia este? il acceptam asa cum e?
nici asa nu-l poti inghite,ca sfarsesti cu diabet , de la atatia nervi pe care ti-i face ..dar esti de acord cu mine ca e in zadar protestul ? repet,au fost mesaje si impotriva lui si a lui Argaseala , care ..sa zicem,ca au ajuns la el,ca s-a stiut de ele , l-au intepat un pic si doar atat . Totusi,asta nu e protest cu mesaje doar,doar sa-l intepe..am si spus : protest cat mai dur , injurat (exemplu partizan) , ca si asa avem cetatenii pe cap care nu vad decat partea buna.
In astfel de situatii , nu e mai buna practica celor din Argentina ? sunt aia mafioti , dar isi iubesc si clubul ..cum echipa nu joaca bine , se duc la antrenor,jucatori,patron ..dar bine,acolo patronul n-are tupeul sa iasa in presa si sa-i faca pe toti vagabonzi si sa-i calce in picioare pe toti .
@SS Lazio,
Da-ne 1-2 solutii virale.......ca statusul protestului si efectul acestuia il stim si noi !
@SS Lazio,
Da-ne 1-2 solutii virale.......ca statusul protestului si efectul acestuia il stim si noi !
se putea sa nu fie unu' mai destept..eu doar mi-am spus parerea .
da bre asta stim cu totii..dar propune tu ceva.ca probabil ai un anume rationament pentru care ai adus in discutie treaba asta.
ati fost dupa tigani?nu mai inteleg nimic de pe roultras..ori ati batut copii..ori n-ati batut pe nimeni..ori doar pe ultra stil..povestiti-ne si noua ![]()
baieti, pregatiti-va de o noua runda de pule in gura noastra. In gsp scrie ca noi, sudul, suntem vinovati de o noua suspendare din cauza unei brichete. Despre sticlele de apa si pungile de seminte aruncate de la t0, t1 si t2 nu se pomeneste nimic.