articolul a fost scos
articolul a fost scos
Mc mult.Chiar era ceva total inventat,lumea injura din toate directiile si practic ne faceam de ras intre noi,unii pe altii.Asta ar trebui sa fie siteul suporterilor stelisti,in care sa aratam ce avem frumos,nu sa venim cu injurii,jigniri unii la adresa celorlalti,sa dam satisfactie stim noi cui.
+dulapcucap
a garantat Costi pt el
baga-l si pe starforce.
rezolvat
+pestadiondemic
garanteaza Costi
garantat 100% vanghelie
Abia acum cand nu mai scrie nimeni nimic aici, il primiti si pe el ? ![]()
Abia acum cand nu mai scrie nimeni nimic aici, il primiti si pe el ?![]()
si-a facut mai tarziu contul..
dar n-avea altul? ![]()
ca ii dau ban pentru clona ![]()
AG ..nu-i dati acces , garantez eu pt el
merci
l-ati scos si pe el in afara legii? ![]()
nu are treaba cu noi
voia acces , deci nu-i dati !
il propun pe SteauaToronto..garantez eu pentru el.
Garantezi ca nu va mai fi in stare sa foloseasca calculatorul pentru restul vietii sau cum?
nu man..garantez
voi chiar vorbiti serios ?
asta dupa ce avea la status "**** Peluza Sud" ?
nu azzido, glumea ![]()
sa intre si pacpac
ce nickuri dubioase aveti!
(rezolvat)
sa fie si ultra_ss (sper ca am scris bine)
rezolvat
keluboss va rog
ma..dar ce rost mai are sectiunea asta intre noi ultrasii cei mai radicali...daca si asa nu se vorbeste despre nimic?
pana la urma urmei,despre ce am putea vorbi?ca totul e mort la noi la Steaua..hai sa ne vedem lungul nasului si sa ne recunoastem invinsi..
Albaneze,sincer sa fiu nu prea sunt de acord cu tine.Poate ca multi dintre noi am ales calea asta si nu cred ca asta inseamna ca suntem invinsi.Steaua se ingroapa pe zi ce trece si totul se va sfarsi...
IT'S JUST A QUESTION OF TIME...