FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Persoanele Care Au Acces La Aceasta Sectiune

«123456»
Azzido18.01.2010 21:13

articolul a fost scos

bogdan_p19.01.2010 09:29

Mc mult.Chiar era ceva total inventat,lumea injura din toate directiile si practic ne faceam de ras intre noi,unii pe altii.Asta ar trebui sa fie siteul suporterilor stelisti,in care sa aratam ce avem frumos,nu sa venim cu injurii,jigniri unii la adresa celorlalti,sa dam satisfactie stim noi cui.

Azzido14.02.2010 11:39

+dulapcucap

a garantat Costi pt el

noname15.02.2010 14:55

baga-l si pe starforce.

Azzido15.02.2010 17:59

rezolvat

Azzido02.03.2010 13:27

+pestadiondemic

garanteaza Costi

noname02.03.2010 13:59

garantat 100% vanghelie

Maresal02.03.2010 14:40

Abia acum cand nu mai scrie nimeni nimic aici, il primiti si pe el ? :))

albanezul02.03.2010 14:53
Abia acum cand nu mai scrie nimeni nimic aici, il primiti si pe el ? :))

si-a facut mai tarziu contul..

Bogdan02.03.2010 15:01

dar n-avea altul? :)

ca ii dau ban pentru clona :D

S.S.Lazio28.07.2010 23:15

AG ..nu-i dati acces , garantez eu pt el :) merci

Bogdan29.07.2010 07:16

l-ati scos si pe el in afara legii? :D

S.S.Lazio01.08.2010 12:50

nu are treaba cu noi :) voia acces , deci nu-i dati !

albanezul12.08.2010 08:27

il propun pe SteauaToronto..garantez eu pentru el.

Stanici12.08.2010 10:17

Garantezi ca nu va mai fi in stare sa foloseasca calculatorul pentru restul vietii sau cum?

albanezul12.08.2010 10:36

nu man..garantez

Azzido12.08.2010 13:14

voi chiar vorbiti serios ?

asta dupa ce avea la status "**** Peluza Sud" ?

Costi12.08.2010 15:28

nu azzido, glumea :console:

Costi19.08.2010 21:09

sa intre si pacpac

Azzido19.08.2010 21:16

ce nickuri dubioase aveti!

(rezolvat)

albanezul27.08.2010 09:26

sa fie si ultra_ss (sper ca am scris bine)

 

Azzido28.08.2010 09:01

rezolvat

Costi03.01.2011 15:15

keluboss va rog

albanezul03.01.2011 20:42

ma..dar ce rost mai are sectiunea asta intre noi ultrasii cei mai radicali...daca si asa nu se vorbeste despre nimic?

pana la urma urmei,despre ce am putea vorbi?ca totul e mort la noi la Steaua..hai sa ne vedem lungul nasului si sa ne recunoastem invinsi..

STARforce04.01.2011 09:43

Albaneze,sincer sa fiu nu prea sunt de acord cu tine.Poate ca multi dintre noi am ales calea asta si nu cred ca asta inseamna ca suntem invinsi.Steaua se ingroapa pe zi ce trece si totul se va sfarsi...

 

IT'S JUST A QUESTION OF TIME...

«123456»