pai hotarati-va, primeste sau nu acces ?
il mai stie cineva ?
pai hotarati-va, primeste sau nu acces ?
il mai stie cineva ?
nu cred ca se pune problema daca sa primeasca sau nu...doar sa stim si noi cu cine stam de vorba.
de asemenea, propun:
1. ca cine nu are activitate pe forumul privat si intra doar ca sa stea sa citeasca, sa fie exclus dupa o anumita perioada.
2. ca cine nu se prezinta dupa o anumita perioada sa fie de asemenea exclus.
Sa mai garanteze cineva pentru el.
Sunt de acord cu propunerile lui lbj.
@lbj
bine punctat.
referitor la radu18...nu imi inspira incredere din cauza post-urilor din trecut si cred ca am memorie buna...el e cel care repeta obsesiv:"orice grup din sud este peste orice grup din nord"?
dar daca totusi se gaseste cineva care sa mai garanteze pentru el...n-am nimic impotriva.
cam agita spiritele . ![]()
chiar el a zis pe forum ca nu mai vine la meciuri de un an.
plus ca urla pe aici sa incetam protestul.. ca noi l-am facut pe Becali europarlamentar cu mitingul nostru.
plus ca ne-a distrus moda cica...
Katau e din Shaddows, ba. Plm, atata incredere ai in mine?!![]()
Daca nu stiti nu mai garantati voi pt altii.Katau nu mai face parte grupul Shadows de de aproape 1 an.Si din cate stiu nu mai are treaba cu stadionul demult,nu stiu ce v-a mintit el pe voi,obisnuieste sa faca asta.Recomand sa nu aiba acces la aceasta sectiune.Eu nu am vrut sa intru tocmai din cauza aceasta,prea repede dati acces altora,verificati bine cine sunt.Si ce daca il stie pe stanici sau pe lecce,ce sunt idolii peluzelor???Luati si voi dupa vechime in peluza si incredere.Auzi la ei "sectiune ultra" pt acestia mai "in treaba".
Daca nu stiti nu mai garantati voi pt altii.Katau nu mai face parte grupul Shadows de de aproape 1 an.Si din cate stiu nu mai are treaba cu stadionul demult,nu stiu ce v-a mintit el pe voi,obisnuieste sa faca asta.Recomand sa nu aiba acces la aceasta sectiune.Eu nu am vrut sa intru tocmai din cauza aceasta,prea repede dati acces altora,verificati bine cine sunt.Si ce daca il stie pe stanici sau pe lecce,ce sunt idolii peluzelor???Luati si voi dupa vechime in peluza si incredere.Auzi la ei "sectiune ultra" pt acestia mai "in treaba".
e el mai ciudat dar are dreptate la faza asta...
dr.enu
Enu de la VCM. Sa mai confirme cineva pentru el..
sa intre
dr.enuEnu de la VCM. Sa mai confirme cineva pentru el..
rezolvat
Spryte
membru Nucleo.
rezolvat
Vrea si El Nino_9 acces aici, e din SUD, membru AISS
rezolvat
daca se poate si pentru DanezuPTM , multumesc ![]()
rezolvat
irriducibil1900 - membru fondator Insurgentii.
rezolvat
+acces lui audiopixel. garantez eu pt el
Dan_Original_TB96
fost membru Titan Boys(lider san jose ultras),si autorul mesajului:"din America te uram la fel de mult,pleaca din Ghencea puscarias incult"
rezolvat
+zoloz2005 si mihaitza85
Allilazialu
membru Roosters
rezolvat
Va rog frumos,dintre operatori,sau cum va numiti,scoateti articolu ala cu mustata a facut pace cu Gigi si asa mai departe si nu mai puneti pe site articole dastea inainte sa verificati.E asa greu sa dati un telefon sa va interesati direct?Terminati in iar cu mizeriile astea sa dati motive cctilor sa comenteze sa ne fcem de .Nu e nimic adevarat din acel articol,va garantez eu