FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Persoanele Care Au Acces La Aceasta Sectiune

«123456»
Azzido24.07.2009 18:17

pai hotarati-va, primeste sau nu acces ?

il mai stie cineva ?

lbj24.07.2009 18:22

nu cred ca se pune problema daca sa primeasca sau nu...doar sa stim si noi cu cine stam de vorba.

de asemenea, propun:

1. ca cine nu are activitate pe forumul privat si intra doar ca sa stea sa citeasca, sa fie exclus dupa o anumita perioada.

2. ca cine nu se prezinta dupa o anumita perioada sa fie de asemenea exclus.

korynna24.07.2009 18:27

Sa mai garanteze cineva pentru el.

Sunt de acord cu propunerile lui lbj.

rezistenta_ultras25.07.2009 11:06

@lbj

bine punctat.

 

referitor la radu18...nu imi inspira incredere din cauza post-urilor din trecut si cred ca am memorie buna...el e cel care repeta obsesiv:"orice grup din sud este peste orice grup din nord"?

dar daca totusi se gaseste cineva care sa mai garanteze pentru el...n-am nimic impotriva.

SteLuTzZz25.07.2009 11:19

cam agita spiritele . :thumbdown:

bodanelu25.07.2009 11:25

chiar el a zis pe forum ca nu mai vine la meciuri de un an.

plus ca urla pe aici sa incetam protestul.. ca noi l-am facut pe Becali europarlamentar cu mitingul nostru.

plus ca ne-a distrus moda cica...

Stefan8826.07.2009 07:58
Katau e din Shaddows, ba. Plm, atata incredere ai in mine?! :ce_oameni:

Daca nu stiti nu mai garantati voi pt altii.Katau nu mai face parte grupul Shadows de de aproape 1 an.Si din cate stiu nu mai are treaba cu stadionul demult,nu stiu ce v-a mintit el pe voi,obisnuieste sa faca asta.Recomand sa nu aiba acces la aceasta sectiune.Eu nu am vrut sa intru tocmai din cauza aceasta,prea repede dati acces altora,verificati bine cine sunt.Si ce daca il stie pe stanici sau pe lecce,ce sunt idolii peluzelor???Luati si voi dupa vechime in peluza si incredere.Auzi la ei "sectiune ultra" pt acestia mai "in treaba".

rezistenta_ultras26.07.2009 22:27
Daca nu stiti nu mai garantati voi pt altii.Katau nu mai face parte grupul Shadows de de aproape 1 an.Si din cate stiu nu mai are treaba cu stadionul demult,nu stiu ce v-a mintit el pe voi,obisnuieste sa faca asta.Recomand sa nu aiba acces la aceasta sectiune.Eu nu am vrut sa intru tocmai din cauza aceasta,prea repede dati acces altora,verificati bine cine sunt.Si ce daca il stie pe stanici sau pe lecce,ce sunt idolii peluzelor???Luati si voi dupa vechime in peluza si incredere.Auzi la ei "sectiune ultra" pt acestia mai "in treaba".

e el mai ciudat dar are dreptate la faza asta...

 

bodanelu28.07.2009 15:32

dr.enu

Enu de la VCM. Sa mai confirme cineva pentru el..

lbj28.07.2009 18:44

sa intre

Azzido29.07.2009 13:36
dr.enu

Enu de la VCM. Sa mai confirme cineva pentru el..

 

rezolvat

rezistenta_ultras30.07.2009 08:18

Spryte

 

membru Nucleo.

Azzido30.07.2009 09:11

rezolvat

lbj11.08.2009 13:24

Vrea si El Nino_9 acces aici, e din SUD, membru AISS

Azzido11.08.2009 14:17

rezolvat

Gezets21.08.2009 06:00

daca se poate si pentru DanezuPTM , multumesc :steag_sah_mic:

Azzido21.08.2009 09:24

rezolvat

korynna02.09.2009 20:56

irriducibil1900 - membru fondator Insurgentii.

 

Azzido03.09.2009 00:30

rezolvat

+acces lui audiopixel. garantez eu pt el

AGRESSIVO198+103.09.2009 13:47

Dan_Original_TB96

 

 

fost membru Titan Boys(lider san jose ultras),si autorul mesajului:"din America te uram la fel de mult,pleaca din Ghencea puscarias incult"

Azzido03.09.2009 14:40

rezolvat

Azzido30.11.2009 12:42

+zoloz2005 si mihaitza85

rezistenta_ultras04.12.2009 16:30

Allilazialu

 

membru Roosters

Azzido05.12.2009 11:25

rezolvat

bogdan_p18.01.2010 20:09

Va rog frumos,dintre operatori,sau cum va numiti,scoateti articolu ala cu mustata a facut pace cu Gigi si asa mai departe si nu mai puneti pe site articole dastea inainte sa verificati.E asa greu sa dati un telefon sa va interesati direct?Terminati in iar cu mizeriile astea sa dati motive cctilor sa comenteze sa ne fcem de .Nu e nimic adevarat din acel articol,va garantez eu

«123456»