Albaneze,sincer sa fiu nu prea sunt de acord cu tine.Poate ca multi dintre noi am ales calea asta si nu cred ca asta inseamna ca suntem invinsi.Steaua se ingroapa pe zi ce trece si totul se va sfarsi...
IT'S JUST A QUESTION OF TIME...
bai frate,sunt o gramada de interzisi,altii nu mai vin din comoditate,altii din cu totul alte motive,ultrasi la Steaua nu mai exista,si sincer sa fiu nici nu cred ca au existat vreodata.echipa se muta pe Lia,ca nu mai vrea sa bage bani in infrastructura.deci Steaua Bucuresti campionii din Ghencea,se vor numi locul 5 de pe LIA?
aia e echipa pe care vrea lumea sa o vada?
