FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Persoanele Care Au Acces La Aceasta Sectiune

«1456»
STARforce14.01.2011 11:14

Mah albaneze eu deja am imbatranit si de viitor nu cred trebuie sa fiu eu ci voi oricum apreciez gestul tau dar chiar asa ai ajuns sa te bucuri la 10 lei de la mine...hehehe

Credeam ca ma ungi membru onorific asta macar pentru faza aia de la carcotasi.

 

Ne vedem maine!

 

 

albanezul14.01.2011 15:59

barosica..nu se mai poate face nimic,totul e mort..e in moarte clinica..intelege romaneste.

stai sa vezi Steaua-Dinamo pe Ghencea cat de trist o sa fie..just you wait.

cozmin15.01.2011 16:23

poate vor fi cainii solidari pana la capat si isi iau si ei interdictii toti cand vor juca in giulesti :P

albanezul16.01.2011 15:04
poate vor fi cainii solidari pana la capat si isi iau si ei interdictii toti cand vor juca in giulesti :P

cum sa isi ia interdictie?

1 la mana ei nu sunt lasati asa de izbeliste,au suportul conducerii.

2 nu stiu daca mai apuca sa faca cineva ce s-a facut din partea noastra pe giulesti(ma refer aici la petarde aruncate la sectorul VIP).garda o sa fie si mai pregatita.

3 FARA SECTIUNE ULTRA'(CEL MAI RECENT EXEMPLU IERI LA BASCHET)..NIMIC NU MAI E ULTRA' IN Ghencea!

Costi18.05.2011 12:07

dultra va rog

Azzido18.05.2011 15:03

rezolvat

Costi15.09.2011 13:25

2fingers va rog

Azzido27.09.2011 11:57

rezolvat

Costi09.11.2011 11:25

m-a rugat lupanu sa primeasca si el accept aici

Azzido09.11.2011 12:51

i-am dat acces

«1456»