Mah albaneze eu deja am imbatranit si de viitor nu cred trebuie sa fiu eu ci voi oricum apreciez gestul tau dar chiar asa ai ajuns sa te bucuri la 10 lei de la mine...hehehe
Credeam ca ma ungi membru onorific asta macar pentru faza aia de la carcotasi.
Ne vedem maine!
