FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Persoanele Care Au Acces La Aceasta Sectiune

«1236»
Azzido06.07.2009 17:43

listare in mod aleator

 

lbj

Adrian Pacurar

Kustino

noname

Andreiasu

Stelutzzz

George Stan

Azzido

Stanici

rezistenta_ultras

korynna

albanezul

maresal

lucvald-1902

crafft

Cozmin

andyro

Gezets

Katau

DeLaRyu

1on

Bodanelu

critic

anti_gigi

Lecce

dubios

fcsb-47

bobo_ph

AGRESSIVO198+1

bogdan_p

ultras_andrei_i

S.S.Lazio

ultrash

hooltras

keith_flint

dr.enu

audiopixel

irriducibil19oo

Dan_Original_TB96

zoloz2005

mihaitza85

AlliLazialu

dulapcucap

starforce

pestadiondemic

ultra_ss

keluboss

dultra

2fingers

Lupanu

...

o sa editez de fiecare data cand dau acces la o persoana de pe forum

de asemenea aici se poate cere sa se dea acces unor anumite persoane

 

PS: in josul paginii o sa mai apara uneori ca forumul este accesat si de alte persoane decat cele postate aici. in realitate repectivii nu vad forumul pentru ca primesc o pagina in care sunt informati ca nu au acces, deci suntem doar noi.

Azzido06.07.2009 18:26

ii cunoaste cineva pe urmatorii utilizatori? e cazul sa le dam acces?

verdichio

DeLaRyu

Gezets

keluboss

Katau

SteLuTzZz06.07.2009 18:40

Userul "Cozmin" garantez . membru PN . Coleg :hypocrite::alcoholic:

Azzido06.07.2009 18:43

i-am dat acces si lui Cozmin

SteLuTzZz06.07.2009 19:44

De Gezets stiu .. ca fusese la Triada , dar cand aceastia au plecat la sud el a ramas la nord .. independent.

 

Stanici07.07.2009 10:20

Katau.

Azzido07.07.2009 12:06

Katau ce ?

e din vreo brigada ?

PS: de acum incolo il las doar pe noname sau lbj sa spuna cine ok sau nu sa aiba acces aici.

 

vrea acces si Bodaneloo. Ii dam ?

lbj07.07.2009 12:36

da...din AISS cred k stii si tu ce persoane ar trebui sa intre si cine nu. din nord nu stiu cine mai posteaza pe fcsteaua, poate ar fi bine sa vorbeasca adita(rezistenta) cu ei, sa intre aici si sa-i activeze. o sa mai vorbesc si eu cu persoane din grupuri care au cont pe fcsteaua sa-mi zica userul, si sa propuna ei mai departe

Stanici07.07.2009 13:44

Katau e din Shaddows, ba. Plm, atata incredere ai in mine?! :ce_oameni:

korynna07.07.2009 14:34

DeLaRyu- vacarm

lbj07.07.2009 15:21

din AISS si-au mai exprimat dorinta cei 2 bogdanei si 1on, pot fi activati

andyro07.07.2009 15:28

Katau e din Shadows, il stiu si eu.

 

 

noname07.07.2009 15:53

nu inteleg cine l-a propus pe andyro. Serios vorbesc...

andyro07.07.2009 15:55

De ce ma faci sa vreau sa te dau cu dintii de bordura ? :sleep: Si eu tot serios vorbesc...

noname07.07.2009 15:59

te rog sa-mi scoti acces-ul de aici, Azzido. Ce mi-e romanianultras ce mi-e aici?!

andyro07.07.2009 16:05

Pai nu tre' sa iti scoata accesul, poti sa nu mai intri. Deh, suferinte...

Gezets07.07.2009 16:33

critic daca se poate,independent nord.

Azzido07.07.2009 17:36

am updatat lista.

lui Bodanel nu i-am dat acces. el nici macar nu mai vine la meciuri din cate stiu.

@noname

eu cred ca nu se poate compara un romanian ultras cu ceea ce vrem noi sa facem aici.

in primul rand aici se intra doar pe baza de invitatie. apoi se poate lua accesul foarte usor daca se constata ca o anumita persoana nu este compatibila cu aceasta sectiune. si in ultimul rand aici nu postam ca sa ne aflam in treaba, promit ca o sa sterg toate postarile ce nu-si au locul aici.

 

Deci, lbj sau noname, il stiti pe "critic" ? ii dam acces ?

noname07.07.2009 17:37

critic da. actual independent :).

 

Daca chiar vreti sa faceti o treaba, desemnati si pe cineva din Nord sa propuna, pentru ca eu sau costi nu cunoastem pe toata lumea... daca vrea rezistenta sa se ocupe, eu zic ca ar fi ok.

Azzido07.07.2009 18:19

:) acum am vazut si eu cine este "critic"

i-am dat acces

noname07.07.2009 18:24

si anti_gigi te rog

Azzido07.07.2009 18:34

rezolvat

lbj08.07.2009 00:40

dubios e de la vacarm, poti sa-i dai acces

si fcsb-47 poate sa intre

SteLuTzZz08.07.2009 05:06

Gezets ai sa dai o bere :drunk::alcoholic:

lbj08.07.2009 10:00

bobo_ph te rog

«1236»