le-am dat acces la toti 3
le-am dat acces la toti 3
ultras_andrei_I te rog ![]()
rezolvat
salut, da si mie acces pe sub-forumu ultra de pe fcsteaua
custeauapanalamoarte: am nick-ul IPR
custeauapanalamoarte: sunt membru GLAS
Deci, ii dam acces ?
il stie cineva?....intreaba i pe membrii glas de aici
il stiu eu pe Cristian IPR.e de la glas.poate avea access..
da mah e de la glas..
gata. i-am dat acces
S.S.Lazio
rezolvat
si userul : ultrash , te rog ..garantez eu pentru el !
hooltras
membru nucleo.
s-a rezolvat pt ultrash si hooltras
@noname,lbj
se rezolva...stati sa-mi trag sufletul ca sunt recent revenit de pe meleaguri mai calde.
azzido, da-i acces si lui George Sud te rog, si pe sectiunea de suporteri si aici. E de la vacarm.
i-am dat acces si lui George Sud
care va cunoasteti cu Lecce, Bogdan Punkerul, Andreiasu, rog sa ii anuntati ca exista sectiunea asta pt ca nu mai intra de mult timp pe aici...
keith_flint , e raie(roosters) merci.
rezolvat
da-i si lui stefan88, chiar daca nu vrea. ![]()
i-am dat acces si lui George Sudcare va cunoasteti cu Lecce, Bogdan Punkerul, Andreiasu, rog sa ii anuntati ca exista sectiunea asta pt ca nu mai intra de mult timp pe aici...
Andreiasu stie, dar cand a vazut cum va prezentati voi asa...s-a intimidat maxim. Bagati-l si pe ultras2004 va rog.
am dat acces la ambii
@ Azzido
Te rog sa ii dai acces si lui Radu18.
cine e radu18 asta?
Un baiat care din cate stiu inainte a stat pe langa Triada si i se zice Taz.
Daca poate sa mai garanteze cineva pentru el.
as propune ca atunci cand se mai fac validari, sa spuneti si cine e acea persoana...sa avem si noi habar. plus ca majoritatea nici macar nu s-au prezentat pe threadul special dedicat acestui lucru