FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Persoanele Care Au Acces La Aceasta Sectiune

«12346»
Azzido08.07.2009 13:03

le-am dat acces la toti 3

 

SteLuTzZz09.07.2009 13:11

ultras_andrei_I te rog :D

 

Azzido09.07.2009 15:09

rezolvat

Azzido11.07.2009 12:32

salut, da si mie acces pe sub-forumu ultra de pe fcsteaua

custeauapanalamoarte: am nick-ul IPR

custeauapanalamoarte: sunt membru GLAS

 

Deci, ii dam acces ?

anti gigi11.07.2009 13:39

il stie cineva?....intreaba i pe membrii glas de aici

cozmin11.07.2009 13:44

il stiu eu pe Cristian IPR.e de la glas.poate avea access..

bodanelu11.07.2009 15:18

da mah e de la glas..

Azzido11.07.2009 16:18

gata. i-am dat acces

noname12.07.2009 07:59

S.S.Lazio

Azzido12.07.2009 14:07

rezolvat

S.S.Lazio12.07.2009 14:12

si userul : ultrash , te rog ..garantez eu pentru el !

rezistenta_ultras12.07.2009 16:13

hooltras

membru nucleo.

Azzido12.07.2009 17:26

s-a rezolvat pt ultrash si hooltras

rezistenta_ultras12.07.2009 17:58

@noname,lbj

 

se rezolva...stati sa-mi trag sufletul ca sunt recent revenit de pe meleaguri mai calde.

lbj12.07.2009 19:49

azzido, da-i acces si lui George Sud te rog, si pe sectiunea de suporteri si aici. E de la vacarm.

Azzido13.07.2009 04:08

i-am dat acces si lui George Sud

care va cunoasteti cu Lecce, Bogdan Punkerul, Andreiasu, rog sa ii anuntati ca exista sectiunea asta pt ca nu mai intra de mult timp pe aici...

Gezets13.07.2009 17:40

keith_flint , e raie(roosters) merci.

Azzido13.07.2009 19:33

rezolvat

noname19.07.2009 19:18

da-i si lui stefan88, chiar daca nu vrea. :)

Andreiasu19.07.2009 19:21
i-am dat acces si lui George Sud

care va cunoasteti cu Lecce, Bogdan Punkerul, Andreiasu, rog sa ii anuntati ca exista sectiunea asta pt ca nu mai intra de mult timp pe aici...

 

Andreiasu stie, dar cand a vazut cum va prezentati voi asa...s-a intimidat maxim. Bagati-l si pe ultras2004 va rog.

Azzido20.07.2009 16:39

am dat acces la ambii

korynna23.07.2009 10:24

@ Azzido

 

Te rog sa ii dai acces si lui Radu18.

hooltras23.07.2009 14:07

cine e radu18 asta?

korynna23.07.2009 14:37

Un baiat care din cate stiu inainte a stat pe langa Triada si i se zice Taz.

Daca poate sa mai garanteze cineva pentru el.

 

lbj24.07.2009 17:27

as propune ca atunci cand se mai fac validari, sa spuneti si cine e acea persoana...sa avem si noi habar. plus ca majoritatea nici macar nu s-au prezentat pe threadul special dedicat acestui lucru

«12346»