FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Oleg Protasov

«14567810»
redandblue10.11.2005 18:55
OK...cat credeti ca va rezista Protasov in Ghencea?

Eu cred ca Jiji o sa'l dea afara dc Steaua termina turul pe locul 2

 

Nici vorba, pai are de pierdut banii la contract si lui (GG) asta nu ii prea convine, plus ca a spus ca daca e pe locul 2 si are sanse la titlu (6 puncte diferenta) il va pastra si in retur...

Nu uita ca ciobanul a zis multe si nu a facut nimic.Dc se trezeste cu fata la cearsaf poa sa-l dea afara pe Oleg cit ai clipi fara sa-i pese ca el a facut ceva pt Steaua.

SteauaToronto11.11.2005 15:22

Oleg si-a luat licenta PRO

 

Cititi mai multe aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...es/article/1800

Virgil12.11.2005 06:18

Oleg a obtinut licenta PRO recent,in pauza de campionat cauzata de disputarea amicalului Coasta de Fildes-Romania.

ulivius12.11.2005 07:13

Se pare ca tocmai Dorinel si cu Titi l-au lucrat pe Zenga si nu Radoi cum spunea toata lumea.

 

E bine ca a fost adus [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]. El nu va sabota niciodata echipa.

 

Ce sa faca Oleg cu niste jucatori care nici macar nu sunt capabili sa invinga o divizionara C intr-un meci din campionat.

 

Cu astfel de rezerve nici Capello nu poate face ceva la Steaua. Auzi Jiji?

Motanu D12.11.2005 07:35
Cu astfel de rezerve nici Capello nu poate face ceva la Steaua. Auzi Jiji?

 

 

Ba da, Capello ar putea face ceva cu ei: i-ar da afara !!!

redandblue14.11.2005 12:43

 

Cu astfel de rezerve nici Capello nu poate face ceva la Steaua. Auzi Jiji?

 

 

Ba da, Capello ar putea face ceva cu ei: i-ar da afara !!!

Nu i-ar da afara i-ar trimite la Dinamo unde ar fi titulari incontestabili!!!!

bebeto14.11.2005 13:51

ar fi o greseala demiterea lui Oleg.nu-i vina lui ca avem jucatori inconstanti si rezerve 0.nu uitati ca Steaua merge super in UEFA.preferati sa fim in locul lui Dinamo??primi in campionat si varza in UEFA.campionatul se termina pt noi in vara,avem timp de recuperat,dar UEFA se termina pt potai in decembrie,nu prea au timp de recuperat.

 

lasa-ti potaile sa fie cunoscute doar in Romania si insulele feroe :D (remember nu!?) si pe noi sa ne stie o europa intreaga!!

 

FORZAAA

Motanu D14.11.2005 15:02
lasa-ti potaile sa fie cunoscute doar in Romania si insulele feroe :D (remember nu!?) si pe noi sa ne stie o europa intreaga!!

Ai uitat de Albania... :twisted: :twisted: :twisted:

ibadarau15.11.2005 04:55

Pe toti ne nemultumeste punctele pierdute in campionat, insa sa nu uitam ca inainte de meciul cu gloria Steaua condusa de Oleg era chiar stralucitoare. avea acea siguranta pe care nu am mai vazut-o de multi ani la Steaua; cu gloria a fost un accident, iar

cu CFR ghinion: un gol din deviere si atat. sa nu uitam meciul lens 4-0, dar nici cel cu sampdoria 0-0 la italieni acasa...

sa privim spre viitor

urmeaza meciul cu sportul: o noua victorie categorica marca Protasov: calm si siguranta!

ibadarau15.11.2005 05:09

Poate parea bizara ideea de al aduce pe Oli din nou in Ghencea. ce combinatie ar iesi din calmul lui Oleg si siretenie lui Oli! Oleg e un antrenor foarte bun, dar ii lipseste ceva: nu cunoaste faorte bine echipele din Romania; Olaroiu insa, e un vulpoi batran care cunoaste multe dedesupturi;

Oleg e un antrenor de nota 10 pentru inceputuirle de meciuri, Olaroiu e un specialist al finalurilor si al conservarii rezultatelor;

din aceasta perspectiva cred ca lui Olaroiu iar sta foarte bine langa Oleg, iar noua, stelistilor, pe locul intii!!!

adidas20.11.2005 16:42

Trebuie sa recunoastem ca Steaua face un joc mult mai frumos , mai spectaculos si ofensiv, sper sa nu plece asa rapid si sa faca performanta aici

redandblue20.11.2005 16:44

Dc n-o sa-l dea ciobanul afara sigur Protasov o sa faca purici la Steaua.

zarboss20.11.2005 16:54

sa prinda dar sa faca si treaba

nick200520.11.2005 20:57

Pentru prima data de cand a venit la Steaua, l-am vazut pe Protasov cu adevarat bucuros! Izbucnirea pe care a avut-o cred eu ca denota perioada grea prin care a trecut echipa. Rabufnirea lui Protasov, mi-a parut ca un semn care marcheza sfarsitul celor 4 meciuri fara victorie. Nu as putea spune exact de ce, dar fericirea antenorului imi inspira multa incredere si optimism in privinta campionatului si cupei UEFA. Sunt sigur ca Protasov va continua munca inceputa de Zenga si va face o echipa mai puternica, mai respectata de toata lumea! La meciul de pe teren propriu, sa nu uitam sa strigam si numele artizanului de drept a stilului acestei echipe: Oleg Protasov.

ulivius21.11.2005 13:32
La meciul de pe teren propriu, sa nu uitam sa strigam si numele artizanului de drept a stilului acestei echipe: Oleg Protasov.

 

Daca-i ies achizitiile din iarna asta poate deveni un mare antrenor al Europei. Bineinteles daca mergem cel putin pana-n semifinalele cupei UEFA.

meshteroo22.11.2005 16:05

Protasov, impins să-și dea demisia?

 

Staff-ul administrativ este nemulțumit de salariul mare al ucraineanului și de rezultatele sale.

detalii pe http://www.freewebs.com/fotbalclubsteaua/ sau pe www.prosport.ro

Vai...doamne! Sa nu PLECE! Este foarte bun Protasov!!!

alina_mihaela22.11.2005 17:58

si eu am citit ca s ar putea sa plece din iarna din cauza salariului f mare , cred ca ar fi cea mai mare gresalaaaa :!: ,sper sa nu faca nea Jiji prostia asta...

Motanu D22.11.2005 17:59

Voi chiar credeti povestile astea ?

Apropo, ati auzit ca vine Del Piero la CFR Pascani ?

alina_mihaela22.11.2005 18:03

nu stiu din partea lui nea Jiji ma astept cam la orice

Bogdan4Steaua22.11.2005 19:42

Nu mai are rost sa insistam pe marginea plecarii "sigure" din iarna. Este o tampenie atat de mare incat nu merita atentie.

meshteroo24.11.2005 15:45

Protasov: Steaua este in form㝠

 

 

"Trebuie să jucăm ultimele două partide cu inima, cu mult suflet, iar jucătorii mei au puterea interioară să lupte. Jiul are puține puncte pentru felul in care joacă, am o impresie bună despre această echipă, dar și Steaua este in formă", a spus Protasov, subliniind că este prea devreme să vorbească despre achizițiile din iarnă și in plus vrea ca jucătorii să fie concentrați până la sfîrșit.

 

detalii pe www.freewebs.com/fotbalclubsteauasau pe www.prosport.ro

I.N.Money28.11.2005 13:11

Gata Oleg??? ne parasesti?? nici nu ai inceput ca lumea treaba si gata... :evil:

redandblue29.11.2005 10:41

Mie personal imi pare rau ca pleaca Oleg...

meshteroo30.11.2005 15:15

Se pare ca Oleg...ne paraseste... :cry: :cry: :cry:

Cel putin acum in urmatoarele meciuri sa-i scandam numele ca a facut multe pentru echipa...

Protasov TE ROG SA NU PLECI!!!

redandblue01.12.2005 06:11

FORZA Protasov

MARE ANTRENOR...

«14567810»