OK...cat credeti ca va rezista Protasov in Ghencea?Eu cred ca Jiji o sa'l dea afara dc Steaua termina turul pe locul 2
Nici vorba, pai are de pierdut banii la contract si lui (GG) asta nu ii prea convine, plus ca a spus ca daca e pe locul 2 si are sanse la titlu (6 puncte diferenta) il va pastra si in retur...
Nu uita ca ciobanul a zis multe si nu a facut nimic.Dc se trezeste cu fata la cearsaf poa sa-l dea afara pe Oleg cit ai clipi fara sa-i pese ca el a facut ceva pt Steaua.
