mie unul imi place cum merge echipa in ultima vreme . sa dea domnul sa o tina tot asa .. sa marcheze si sa faca spectacol meci de meci
mie unul imi place cum merge echipa in ultima vreme . sa dea domnul sa o tina tot asa .. sa marcheze si sa faca spectacol meci de meci
pana la urma cred ca Protasov e un castig pentru Steaua
Steaua joaca mult mai bine decat in sezonul trecut. Echipa are experienta, valoare, calm.
Cu Protasov si inca doi jucatori de valoare putem castiga Cupa UEFA.
Oleg are obligatia sa rezolve problema ratarilor.Se rateaza in continuare mult.Sa nu uitam ca de trei meciuri nu am mai marcat nici-un gol.Cu Rapid,cu Gloria,cu Sampdoria.
Stii u vorba aia....antrenorul duce echipa pana la careul advers...de acolo se vad marii fotbalisti.
Sa trag concluzia ca nu am avea jucatori mari in atac ? Hai ca Iacob e un munte de om. :wink: :lol:
Si Oleg era cam ratangiu in tinerete, dar avea stofa.
As prefera unul ca Jardel (originalul). Sa nu faca nimic tot meciul dar cand ajunge mingea la el, s-o bage-n ate.
Ce bun era NEAGA pt Oleg acum !!! Atacantul de care avem mare nevoie. Poate cine stie la iarna sau cand ii expira lui contractul :wink:
Ce bun era NEAGA pt Oleg acum !!! Atacantul de care avem mare nevoie. Poate cine stie la iarna sau cand ii expira lui contractul :wink:
Am mai spus-o si eu: aducerea lui Neaga inapoi ar insemna poate cel mai reusit transfer. Un cuplu de atac Iacob-Neaga si Dica varf retras ar face o treaba excelenta in opinia mea. Sub bagheta lui Oleg ar reprezenta un atac mortal.
Din pacate Ricky nu e un om pe placu lui nea Gigi.Toti ne dorim sa se intoarca dar e destul de greu. :cry: :cry:
Ce bun era NEAGA pt Oleg acum !!! Atacantul de care avem mare nevoie. Poate cine stie la iarna sau cand ii expira lui contractul :wink:
ce bine ar fi sa ravina in Ghencea
Ce bun era NEAGA pt Oleg acum !!! Atacantul de care avem mare nevoie. Poate cine stie la iarna sau cand ii expira lui contractul :wink:
Din cate stiu eu lu` Rica ii expira contractul peste 2 ani nu acum in iarna...Cred ca singura solutzie e sa se certe cu asiaticii... Il ridica aia in slavi...
Din pacate lui Neaga ii expira contractul peste 2 ani, il urmaresc nemtii de la Stuttgart sa-l cumpere iar coreenii nu vor sa-l cedeze si i-au propus renegocierea contractului.
Asa ca, desi as fi dorit sa soseasca si astazi in Ghencea, sansele sunt 0 barat.
Ca sa nu mai vorbim ca Jiji nu-l are la inima.
Adevarul e ca Neaga era atacant adevaratdar nu cred ca se va mai intoarece la Steaua cat timp e Jiji acolo...
Promit ca am sa fac un topic cu Neaga cand se va intorce in Ghencea. :lol: .. pana atunci OFFtopic... Aici este Oleg Protasov...
OK...cat credeti ca va rezista Protasov in Ghencea?
Eu cred ca Jiji o sa'l dea afara dc Steaua termina turul pe locul 2
Oleg stie sa isi monteze jucatorii si sa faca un joc al echipei extraordinar..dar nu arata ca un invingator....insa daca il da afara Becali face cea mai proasta decizie posibila....
Sant de acord cu tine dar nu poti sa te pui cu ideile timpite ale ciobanului si cu "catelusul ascultator" de MM
Oleg stie sa isi monteze jucatorii si sa faca un joc al echipei extraordinar..dar nu arata ca un invingator....insa daca il da afara Becali face cea mai proasta decizie posibila....
omu le are .. si simte bine echipa .. dar in acelasi timp cred ca Jiji e implicat in unele insuccese de anul asta .. cred ca daca Oleg ar avea putina liniste si libertate la echipa .. baietii ar merge din ce in ce mai bine
Oleg stie sa isi monteze jucatorii si sa faca un joc al echipei extraordinar..dar nu arata ca un invingator....insa daca il da afara Becali face cea mai proasta decizie posibila....
omu le are .. si simte bine echipa .. dar in acelasi timp cred ca Jiji e implicat in unele insuccese de anul asta .. cred ca daca Oleg ar avea putina liniste si libertate la echipa .. baietii ar merge din ce in ce mai bine
Oleg stie sa isi monteze jucatorii si sa faca un joc al echipei extraordinar..dar nu arata ca un invingator....insa daca il da afara Becali face cea mai proasta decizie posibila....omu le are .. si simte bine echipa .. dar in acelasi timp cred ca Jiji e implicat in unele insuccese de anul asta .. cred ca daca Oleg ar avea putina liniste si libertate la echipa .. baietii ar merge din ce in ce mai bine
Mai mult ca sigur Jiji se implica la echipa cu toate ca urla sus si tare ca nu o face.
Am spus inca de la inceput ca Oleg a fost cel mai bun transfer al Stelei. Zenga incepea sa piarda teren iar eu sunt de acord cu Dumitriu care a spus ca daca italianul ar fi ramas la Steaua ar fi pierdut campionatul. E bine ca s-a terminat cu bine. Dar de la o vreme si Protasov o cam da in bara in campionat.
Am spus inca de la inceput ca Oleg a fost cel mai bun transfer al Stelei. Zenga incepea sa piarda teren iar eu sunt de acord cu Dumitriu care a spus ca daca italianul ar fi ramas la Steaua ar fi pierdut campionatul. E bine ca s-a terminat cu bine. Dar de la o vreme si Protasov o cam da in bara in campionat.
Stii ce e ironic?? Steaua lu Zenga nu a mai jucat dupa ce a plecat Rica Neaga...doar cu 2 exceptii:meciul cu Dinamo si Valencia..in rest in tot returu anului trecut nu am mai arata pofta de fotbal....
Am spus inca de la inceput ca Oleg a fost cel mai bun transfer al Stelei. Zenga incepea sa piarda teren iar eu sunt de acord cu Dumitriu care a spus ca daca italianul ar fi ramas la Steaua ar fi pierdut campionatul. E bine ca s-a terminat cu bine. Dar de la o vreme si Protasov o cam da in bara in campionat.Stii ce e ironic?? Steaua lu Zenga nu a mai jucat dupa ce a plecat Rica Neaga...doar cu 2 exceptii:meciul cu Dinamo si Valencia..in rest in tot returu anului trecut nu am mai arata pofta de fotbal....
Poate Ricky facea tot jocul Stelei...
OK...cat credeti ca va rezista Protasov in Ghencea?Eu cred ca Jiji o sa'l dea afara dc Steaua termina turul pe locul 2
Nici vorba, pai are de pierdut banii la contract si lui (GG) asta nu ii prea convine, plus ca a spus ca daca e pe locul 2 si are sanse la titlu (6 puncte diferenta) il va pastra si in retur...