FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ujpest Budapesta 2-0 (0-0)

«1789101117»
kata_roby10.07.2009 17:53
Meciul de prezentare, ca si meciul tur cu Ujpest, vor fi transmise de catre Antena 1. Problema este ca, conform prosport.ro, meciul retur de la Budapesta va fi transmis de Digisport. Asta e o mare problema si sper sa nu fie asa. Ca iar o sa vada Steaua 30% din populatia Romaniei. Macar o exista pe net vreun site pe care sa se vada Digisport?

 

 

 

www.livesport1.net si o sa vedeti toti meciul retur cat si GSP si campionate din strainatate.

axl11.07.2009 15:31

FC Steaua Bucuresti anunta ca partida cu Ujpest FC, de joi, 16 iulie, va fi transmisa in direct si in exclusivitate de Antena 1!

 

kata_roby11.07.2009 17:10

Stie careva cand se pun biletele in vanzare sau se pune dupa regula '' se vand cu 2 zile inainte de joc '' sau aia e regula de la Liga 1 .

Stie careva cam cand se pun ?

 

 

Daniel-Ionut12.07.2009 09:22
Stie careva cand se pun biletele in vanzare sau se pune dupa regula '' se vand cu 2 zile inainte de joc '' sau aia e regula de la Liga 1 .

Stie careva cam cand se pun ?

 

Iti dai seama ca o sa anunte pe site...

Stanici12.07.2009 09:54

Luni se pun in vanzare.

cRiss4Steaua12.07.2009 10:27

se va incuraja echipa la acest meci sau va continua protestul ?

bodanelu12.07.2009 10:37

chiar te intereseaza? ai luptele tale cu ungurii prin targu mures si vrei sa te dai mare? Ce conteaza acum un meci cu ungurii sau curatarea echipei de jegul din loja?

cRiss4Steaua12.07.2009 10:40

1. chiar ma intereseaza

2. nu sunt din targu mures

3. nu vreau sa ma dau mare

4. am intrebat asta pentru ca am vazut declaratia lui Argaseala cum ca s-ar fi ajuns la pace

 

bodanelu12.07.2009 11:14

Satu mare de unde esti... :)

nu, nu s-a impacat nimeni cu nimeni..

radusteaua2312.07.2009 11:32

PROTESTUL CONTINUA NU AI AUZIT ASEARA LA TV CA IL INJURAU PE Jiji . PLEACA DIN Ghencea CIOBANEEE

cornisa5812.07.2009 17:09

Am impresia cã prea o luãm în joacã meciul ãsta și sper sã nu ne ardem

Guardian12.07.2009 17:55

cum mama dracu sa nu ne bata astia daca jucam in halu asta? e prea devreme sa imi fac parerea asta stiu , dar toata lumea a uitat ce inseamna Steaua , acum suntem o echipa din jumatea a doua a clasamentului , asta e adevaru degeaba facem pe optimistii . Sper sa ne revenim

redondo12.07.2009 18:10
cum mama dracu sa nu ne bata astia daca jucam in halu asta? e prea devreme sa imi fac parerea asta stiu , dar toata lumea a uitat ce inseamna Steaua , acum suntem o echipa din jumatea a doua a clasamentului , asta e adevaru degeaba facem pe optimistii . Sper sa ne revenim

@Guardiane...Ujpest e o echipa mult prea slaba ca sa poata bata Steaua.

Guardian12.07.2009 18:13

Scuze nu aveam de unde sa stiu .. ieri m-am apucat si eu de fotbal sa vad despre ce e vorba .

redondo12.07.2009 18:44

In momentul in care afirmi ...cum sa nu ne bata astia daca jucam asa....inseamna ca tu ai urmarit pas cu pas meciurile ungurilor si stii ce pot acestia.

ady_ultras12.07.2009 19:06

declar pe propria raspundere k daca printr-un accident ne elimina ungurii, nu mai calc pe stadion pana la urmatoarea calificare intr-o cupa europeana :))))) deci ii batem

kata_roby13.07.2009 08:01

PRETURI BILETE Steaua - UJPEST 16.07.2009

Preturi bilete:

 

Peluze - 10 lei

 

Tribuna II - 15 lei

 

Tribuna I - 20 lei

 

Tribuna 0 - 40 lei

 

 

 

Orar case bilete:

 

Marti-Joi 10:00-20:00

 

 

gio_stgloria13.07.2009 08:06

Dupa ce am vazut sambata , cred ca joi echipa se va ambitiona si va bate cu 3-0.

Virgil13.07.2009 09:06

Cred ca la acest moment Pandurii lui Cartu e mult mai bine pusa la punct decat Steaua. Asa incat vad un meci foarte strans cu ungurii, in care cu noroc putem castiga cu 1 sau 2 la 0.

Si Steaua si Ujpest au antrenori noi si jucatori noi. Steaua nu mai joaca nici ce a jucat in ultimele meciuri ale sezonului trecut cand a fost mult mai determinata decat in meciul cu Genclerbirligi.

Daniel-Ionut13.07.2009 09:31
Cred ca la acest moment Pandurii lui Cartu e mult mai bine pusa la punct decat Steaua. Asa incat vad un meci foarte strans cu ungurii, in care cu noroc putem castiga cu 1 sau 2 la 0.

Si Steaua si Ujpest au antrenori noi si jucatori noi. Steaua nu mai joaca nici ce a jucat in ultimele meciuri ale sezonului trecut cand a fost mult mai determinata decat in meciul cu Genclerbirligi.

 

Ce jucatori noi are Steaua, si ii va folosi titulari in meciul de joi? :confused:

Maye13.07.2009 09:45

Tatarusanu , Onicas , Surdu si putem spune ca si Ochirosii e jucator nou , la cat a jucat pana acum.

red&blue_boy13.07.2009 11:45

Mi-e sa nu avem surprize neplacute cu ungurii,dupa cum am jucat cu Genclerbirligi aia.Daca ne luam dupa faptul ca Pandurii i-au batut la ei acasa...Pai Pandurii cred ca ne bat si pe noi,pare o echipa mai legata decat a noastra.Totusi sper in calificare.

AlleXyS13.07.2009 15:11

sht ca-i ardem calumea fular-campionii

 

ii batem si la noi si la ei ;):steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

 

Cum joaca Steaua , ca un tractor lovit din plin de un tir , dar tot se califica cel putin in Play Off .... daca ajunge in Grupe , ajunge cel putin in Semifinale . tineti minte de la mine ..... ma fac si eu un fel de Dragomir , ghicesc scorurile :)):steag_sah_mic:

radusteaua2313.07.2009 15:33

SPER CA LA MECIUL ASTA SA STRIGE SI NORDU SI SUDU ANTI Gigi SA NU MAI ZICA CA SUNT CATIVA VAGABONTII . UN NOU INCEPUT ACEASI DORINTA :Gigi PLEACA

Guardian13.07.2009 15:42
Mi-e sa nu avem surprize neplacute cu ungurii,dupa cum am jucat cu Genclerbirligi aia.

Nu o sa avem nicio surpriza te asigur , echipa noastra stie sa se mobilizeze la meciuri oficiale

«1789101117»