Meciul de prezentare, ca si meciul tur cu Ujpest, vor fi transmise de catre Antena 1. Problema este ca, conform prosport.ro, meciul retur de la Budapesta va fi transmis de Digisport. Asta e o mare problema si sper sa nu fie asa. Ca iar o sa vada Steaua 30% din populatia Romaniei. Macar o exista pe net vreun site pe care sa se vada Digisport?
www.livesport1.net si o sa vedeti toti meciul retur cat si GSP si campionate din strainatate.
