nu poti sa te sacrifici tot timpul, doar pentru ca unii sa constientizeze ca gresesc si sa se corecteze.Tu-l culpabilizezi numai pe Becali, insa omiti faptul ca Becali are o groaza de angajati, deci, vina e comuna. Din moment ce Becali inca mai e patron la sectia de fotbal, inseamna ca e acolo cu un anumit scop,la asta trebuia tu sa te gandesti. Tine minte ceea ce-ti spun: cand vezi ceva la televizor, oamenii vor percepe in alt mod decat tine, care vezi live. Numai bine, Dorule
Poate si Becali va testeaza pe voi si de-al dracului nu se schimba pana cand voi, galeria dati dovada de profesionalism si incurajati echipa alaturi de ceilalti spectatori prezenti la meci sau plecati in alta parte, unde cu siguranta o sa fie mai bine, pentru ca oamenii capabili sunt apreciati peste tot.
Dumnezeule!!!!N-o mai suport.Bine ca nu a dat Dumnezeu puterea femeilor ca se alegea praful de lumea asta.Din cauza celor cu gandirea ei am ajuns in starea in care suntem acum.Va rog pe toti care mai sunteti ca ea,sa nu mai ziceti nimanui ca sunteti stelisti,ca ne faceti de ras.Luati-va de mana cu toti tiganii adusi de Jiji pe stadion,si aruncati-va in Dambovita.Dar nu uitati sa va legati un blovan cat mai mare de gat.Va multumesc anticipat!Jiji lasa-ne!
