O prima repriza slaba, in care atacam aiurea parca fara nici un orizont.
O bila alba pentru Bergodi pentru felul in care a aparut echipa dupa pauza. Ce le-o fi zis, ce nu le-o fi zis, efectul a fost pozitiv.
Toja, cum spuneau si comentatorii, a jucat binisor pe faza de aparare, dar in atac a pierdut multe mingi si rar a reusit cate o pasa utila (vezi ocazia lui Kapetanos).
Ca sa fac putin haz de necaz, poate ar trebui reprofilat ca inchizator si introdus Andrei Ionescu langa el, pe post de mijlocas central ofensiv. Asa am avea si noi un mijloc tehnic.
Ghionea si Goian au jucat ok, lasand la o parte acea ciocnire din care a rezultat ocazia ungurilor.
Ninu e un jucator care mie imi place, la fel Onicas.
De la Ochirosii si Szekely asteptam poate mai multe lucruri bune.
Desi cu o prima repriza slaba, inceputul noului sezon s-a facut cu dreptul, iar asta ne da voie sa visam. La mai mare.
le-a si zis, dar i-au si iesit schimbarile
In primul rand Stancu in locul lui Ochi a fost geniala ! ( Surdu a trecut pe stanga si Stancu in centru )
DAca era Lacatus, il schimba pe Ochirosii si il baga pe Banel ![]()
Bravo SS !
