FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ujpest Budapesta 2-0 (0-0)

«114151617»
radusteaua2317.07.2009 16:54

dar nu iam invinuit pe ce de la sud doar am zis ca de acolo a fost ... nu am nimic cu cei de la sud RESPECT doar stau si eu in Peluza Nord

brasov2617.07.2009 16:58

reporteru cum zice de la 0:17,, nari zice cã este român" :D :D

cornisa5817.07.2009 18:09

Ne îndreptãm cãtre ce a fost Steaua odatã cel puțin în repriza a doua un joc bun trecem de ei sigur dar trebuie sã jucãm 90 de minute cã o sã fie din ce în ce mai greu .

Hai Steaua

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:
ady_ultras17.07.2009 19:03

frate.. omu statea linistit pe gard canta se simtea bine si de-odatza tzop k un iepure si s-a dus tzinta pe teren, nimeni nu a stiut ce vrea sa faca , nu criticati Peluza Sud pentru nebunia unuia, omu e nebun si nu e prima oara cand are iesiri de genu, oricum ne-a facut de rahat la faza aia ..

si pt ala care a zis k la sud sunt numai drogati ii transmit un calduros taci in puIa mea daca nu stii ce vorbesti // sper sa ajunga si p-aici p forum sa-l injuram putin mai mult, nu baietii ?

Lari17.07.2009 19:17

Pentru tampitii care sustin ca in PS sunt drogati: baiatu' ala care a intrat pe teren a fost injurat zdravan de mai toata peluza.

D4v1dstelist17.07.2009 19:26

Oricum ala care a zis pun pariu ca e pro Jiji Fecali.

ady_ultras17.07.2009 19:40

kiar k pro Gigi, am vazut si eu la TV ce il aplaudau cetatenii samantzari la iesirea din stadion :|

D4v1dstelist17.07.2009 19:58

Sau cand a iesit de la bulau si il aclamau toti lopatarii.Trebuia sa fie cineva pe acolo cu o pancarda mare sa se vada din avion cu "Bin Laden,aici tata!"

_yang17.07.2009 20:14
Sau cand a iesit de la bulau si il aclamau toti lopatarii.Trebuia sa fie cineva pe acolo cu o pancarda mare sa se vada din avion cu "Bin Laden,aici tata!"

 

Ce-ti mai place Deko...

D4v1dstelist17.07.2009 20:20

Astazi am vazut prima data.Oricum e putin off-topic.

Robinson Rufay Zapata17.07.2009 20:34

Eu nu il inteleg pe idiotul ala de suporter care a intrat pe teren. Cat e de mare , atat de p r o s t.

D4v1dstelist17.07.2009 20:37

Totdeauna mi se par haioase replicile date la betie."am vazut ca Steaua nu a marcat si am incercat eu sa o fac".Cat de idiot trebuie sa fii? :death:

Maye17.07.2009 21:07

Tare replica :))

Ce aveti ma cu el?Daca omul asa a vrut.El macar a facut ce a simtit!

Pe Jimmy Jump il admirati toti!Hai mai admirati si voi pe unul de al nostru :D

ady_ultras17.07.2009 21:29

ee, jimmy e de-al casei pe camp nou , da asta a avut d gand sa atace, dace se ducea la banca lor de rezerve si le arata curu era mai simpatic :)

Maye17.07.2009 21:31

Jimmy e de al casei peste tot.Mie nu mi s-a parut asta de aseara violent.Mare diferenta intre gestul lui si gestul celui de la meciul cu Charleroi.

ady_ultras17.07.2009 21:47

el asta avea de gand sa faca.. si culmea auzeam de peste tot din jurul meu " dai futui mortii lui de bozgor, arde-l, omoara-l " dupa care si-a luat injuraturi, ne strica imaginea frate...

Maye17.07.2009 22:44

De unde stii tu ce avea el de gand sa faca?

Omul a vrut sa dea gol!

fredysteaua17.07.2009 22:58

bravo lui ca a avut sange in coa*e, are dosar penal sigur daca nu si mai mult ...

brasov2617.07.2009 23:23

Un suporter de a lui Ujpest FC spre Ghenca :clap::clap::clap::thumbup:

http://www.youtube.com/watch?v=oI8z0bqBXGU

 

 

dee18.07.2009 05:27
De unde stii tu ce avea el de gand sa faca?

Omul a vrut sa dea gol!

 

omul a dorit sa transmita un mesaj de bine, renuntand la ceva pt ca altii sa dea gol si sa inteleaga ce se poate face si la tara, daca ai echipament adecvat, modern. Poate ajunge, totusi in Bucuresti, ca sa va perfectioneze si pe voi,macar la bunele maniere, caci amenda sigur a platit-o.

bodanelu18.07.2009 07:22

alte discutii nu aveti decat depsre acel baiat? jocul nu a fost bun? bergodi nu e antrenor? Hai.. discutile depsre suporterul care a intrat in teren se incheie aici.

D4v1dstelist18.07.2009 11:40

Cuplul Stancu-Surdu arata foarte bine.Geniala tactica lui Bergodi de a da impresia standard a Stelei (de desculti somnambuli) urmata de o explozie in atac. Apropo,un lucru interesant din punct de vedere tactic:mijlocasii lucreaza mult in aparare si lanseaza doar mingipentru cuplul de atacanti care isi faceau treaba.Nu am mai avut 100 de faze de gol ratate,am jucat si oi un fotbal decent.In orice caz felicitari Bergodi,felicitari Romeo Surdu,Stancu,Toja pentru jocul frumos in aparare,Petre Marin,Goian si Tatarusau.Daca nu ar mai ploua cu cartonase totul ar fi perfect.

MIREL6RADOI18.07.2009 22:35
alte discutii nu aveti decat depsre acel baiat? jocul nu a fost bun? bergodi nu e antrenor? Hai.. discutile depsre suporterul care a intrat in teren se incheie aici.

Pai daca o sa ne dea o suspendare de teren din cauza "viteazului",ce mai zici?

bodanelu19.07.2009 06:31

si daca ne da suspendare de teren din cauza viteazului ce?

Faptul e consumat, fapta este regretabila. Si punct.

Adrian19.07.2009 06:35

Il cunoaste cineva macar pe baitul de la sud? E stelist sau infiltrat?

Zic asta pentru ca, cu miscarea asta, el reusit sa strice tot ce a facut pana acum Peluza Sud. Practic, i-a dat lu' gigelu dreptate. Acum jegul sigur o sa se foloseasca de acest exemplu pentru a sustine "in Peluza Sud sunt numai drogati si etc". E pacat. Daca baiatul e stelist, ar trebui sa isi dea o palma pentru ce a facut. I-a facut viata usoara oierului si mult mai grea celor din sud. Pacat. Mare pacat.

«114151617»