FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Andrei Cristea

«14567810»
AGRESSIVO198+127.12.2005 00:04

din dragoste pt Steaua da conteaza.

Alin_H27.12.2005 04:11
Sincer..conteaza dak scrii Dinamo intr-un fel..cu litera mare sau mica????

 

pentru mine conteaza.

cristianotopeanu27.12.2005 04:35
Am scris Dinamo intr-un fel. Vad ca a aparut altfel. De ce? De unde atata respect? Ei nu dau 2 bani pe noi si voi (adminii) le scrieti numele cu litera mare?

 

 

 

Noi ne respectam pe noi, nu ne coboram la nivelul altora. Pe mine nu ma intereseaza nesimtirea celorlalti, ci ca site-ul nostru sa nu decada, fie si prin rostirea incorecta a numelor rivalelor. Nu raportam site-ul acesta la altele. Clar ?

 

Lasa-i pe altii sa scrie Steaua cum vor pe site-urile lor, daca ei cred ca astfel ne sunt superiori. Asta este o infantilitate, dar si o dovada a neputintei in scris (si de imaginatie) a acelora care scriu asa.

 

Cristian Otopeanu

Bodanel27.12.2005 05:33
Am scris Dinamo intr-un fel. Vad ca a aparut altfel. De ce? De unde atata respect? Ei nu dau 2 bani pe noi si voi (adminii) le scrieti numele cu litera mare?

 

 

 

Noi ne respectam pe noi, nu ne coboram la nivelul altora. Pe mine nu ma intereseaza nesimtirea celorlalti, ci ca site-ul nostru sa nu decada, fie si prin rostirea incorecta a numelor rivalelor. Nu raportam site-ul acesta la altele. Clar ?

 

Lasa-i pe altii sa scrie Steaua cum vor pe site-urile lor, daca ei cred ca astfel ne sunt superiori. Asta este o infantilitate, dar si o dovada a neputintei in scris (si de imaginatie) a acelora care scriu asa.

 

Cristian Otopeanu

 

asta o fost scrisa cu cap.de acord cu tine. pana la urma suntem superiori si trebuie sa ne purtam ca atare.

Motanu D27.12.2005 05:40

Iar daca Cristea citeste topicul, sper sa dea si el dovada de superioritate si sa joace fotbal. Sa fie superior tuturor atacantilor din divizia a...

dbd27.12.2005 07:29

ma pana sa citeasca el topicul...ne-a promis ca isi va reveni in returul asta...sa vedem...

Alex...30.12.2005 23:12

Trebuia Jiji sa-l vanda cand mai valora ceva. Acu e prea tarziu. Pacat ca nu mai functioneaza, chiar promitea.

dbd31.12.2005 03:35

Alex...:

Acu e prea tarziu

dar oricum nu il vinde... :lol: :lol: :lol:

I.N.Money31.12.2005 09:32

Stati sa vedem ca inca e destul timp,mai stiti ca acum vreo 2 sezoane il uram pe Neaga ca nu facea nimic pe teren.Cristea o sa-si revina sunt sigur.

Virgil31.12.2005 11:38

Se vede ca Zenga a avut dreptate cand a spus ca nu se poate pune atata presiune pe umerii lui.

Parerea mea e ca A.Cristea nu e folosit tactic cum ar trebui.Nu am idee insa ce pozitie in schema de joc il poate avantaja.

Sper ca Olaroiu,caruia GB i-a cerut sa faca fotbalist din Cristea,sa reuseasca sa-l puna pe linia de plutire.

Bogdan4Steaua31.12.2005 14:31

Mai important este jocul echipei. Eu unul nu as agrea experimente cu Cristea in meciuri oficiale. Are Oli o gramada de amicale in aceasta iarna. Sper sa testeze toate formulele de joc. Daca ramanem cu lotul actual, Oli nu trebuie sa schimbe formula de start. Ar fi pacat.

Alex...01.01.2006 19:46

Ar fi in interesul echipei ca A. Cristea sa joace cat mai bine, as vrea sa-si revina, dar nu toti sunt ca Neaga...

raducelbun10.01.2006 10:00
Se vede ca Zenga a avut dreptate cand a spus ca nu se poate pune atata presiune pe umerii lui.

Parerea mea e ca A.Cristea nu e folosit tactic cum ar trebui.Nu am idee insa ce pozitie in schema de joc il poate avantaja.

Sper ca Olaroiu,caruia GB i-a cerut sa faca fotbalist din Cristea,sa reuseasca sa-l puna pe linia de plutire.

Cum ce pozitie il avantajaza? Pai nu este clar?

Pozitia de rezerva, evident!

 

Numai de bine!

ulivius10.01.2006 10:33

Pustiul are valoare, ambitie si inteligenta. Desi e relativ scund, e tare pe picioare. Aduceti-va aminte de Gert Muller. Am mare incredere in Cristea.

raducelbun10.01.2006 11:02

nu are valoare si basta!

Si asta fuge si atat!

1on31.01.2006 15:11

Cristea ar trebui imprumutat undeva returul asta (poate chiar al Bacau), daca nu se trezeste si nu prinde echipa.

radoi8631.01.2006 15:34

Isi va reveni Cristea sigur in retur! Poate chiar va fi arma secreta a Stelei! Nu vedeti ca deja este golgeterul amicalelor ;))! Pe mine ma ingrijoreaza faptul ca nu am auzit nimic de Iacob(in sensul ca nu mai marcheaza). Si cel mai ingrijorator este faptul ca daca batem, o facem numai la un gol diferenta si ala maxim 2-1! Pai mai bine batem cu 6-5 decat cu 1-0.

Recoba31.01.2006 16:43

serios acum Cristea e o mare valoare e intr o pasa proasta chiar e jucator pentru o pasa mai proasta ii taiem gatu isi va reveni :wink:

hannibal31.01.2006 17:29

respect Andrei Cristea ! sa nu uitam de partida cu valencia ! meciul cu Dinamo si meciul cu Timisoara ..datorita golului lui am luat al 22 -lea titlu de campionat ! :!: :!:

dbd31.01.2006 18:42

pai asta e si chestia ca tipu' da goluri numai in meciurle importante :lol:

costy_stelistul02.02.2006 22:47

a facut o figura buna la inceput insa acum e cu nasul pe sus insa dak va trage si va revenii la forma care la consacrat va fi un jucator de baza al Stelei

Bogdan4Steaua02.02.2006 23:44

Se pare ca a reaparut pofta de gol pentru Cristea. Turneele de pregatire il ajuta sa isi recapete increderea.

sorin_77703.02.2006 00:25

Asa este, i-a aparut pofta de gol,

a marcat si cu Sartid Smederevo... Sa o tina tot asa si in oficiale...

FANATIK RED-BLUE24.02.2006 18:44

Date oficiale:

 

Data nasterii : 15.05.1984

Locul nasterii : Bacau

Post : atacant

Nr tricou : 21

Email : A***@***

Debut in divizia A : 01.06.2002 FCM Bacau - Gloria 2-0

Jocuri in divizia A : 74

Jocuri la Steaua : 39

Jocuri in sezonul curent : 11

Cartonase galbene in sezonul curent : 1

Cartonase rosii in sezonul curent : 0

Minute jucate in sezonul curent : 157

Goluri marcate : 14

Goluri marcate pentru Steaua : 7

Goluri marcate in sezonul curent : 0

Selectii la echipa nationala : 0

Goluri marcate pentru echipa nationala : 0

raducelbun15.03.2006 14:57
Isi va reveni Cristea sigur in retur! Poate chiar va fi arma secreta a Stelei! Nu vedeti ca deja este golgeterul amicalelor ;))! Pe mine ma ingrijoreaza faptul ca nu am auzit nimic de Iacob(in sensul ca nu mai marcheaza). Si cel mai ingrijorator este faptul ca daca batem, o facem numai la un gol diferenta si ala maxim 2-1! Pai mai bine batem cu 6-5 decat cu 1-0.

 

Sper sa fie o arma atat de secreta incat sa nu apara niciodata pe teren.

«14567810»