Eu as mai aduga doar ca sper sa fie o clauza prin care Cristea sa nu evolueze contra Stelei.
Stii bine ca nu aceasta este atitudinea din fotbalul modern. Din punctul meu de vedere astfel de clauze ar trebui eliminate si la noi in tara (asa cum de altfel se cam intampla in ultima vreme). Mi se pare o chestiune de respect fata de profesie si in ultima instanta, una de demnitate a oricarei echipe care refuza sa lase de inteles ca un singur jucator i-ar putea sta in cale intr-un meci.
