FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Andrei Cristea

«1234510»
alina_mihaela20.11.2005 16:43

multumesc pentru informatie...acum las totul balta(mai dal in colo de referat)si ma duc la tele.in o data multumesc pentru info :D

zarboss20.11.2005 16:55

:lol:

I.N.Money20.11.2005 18:10

Cristea s-a miscat chiar bine...vorba lu Gradinescu tzine foarte bine de minge cand este nevoie...

alina_mihaela20.11.2005 18:12

daca ar vedea sa protosov lucrul asta...

zarboss20.11.2005 18:13

macar atat si el

alina_mihaela20.11.2005 18:15

e bine asta ... decat deloc... :wink:

zarboss20.11.2005 18:24

ai dreptate dar daca dadea si el un gol poate isi intra in mana .. sunt sigur ca asta e impulsul de care are nevoie

alina_mihaela20.11.2005 18:28

Sa speram ca nu mai avem mult de asteptat si o sa-l vedem pe Cristea care a jucat impotriva Valenciei

zarboss20.11.2005 18:31

sa puna si el osu si sa se implice mai mult in joc

alina_mihaela20.11.2005 18:34

ar trebui...poate el considera ca face acest lucru...

numai el stie ce este in sufletul lui :cry:

alina_mihaela20.11.2005 18:43

trebuie sa fim alaturi de el si sa-l incurajam(cel putin eu asta fac).daca nu acum atunci cand? :oops:

Motanu D20.11.2005 18:59

Anul trecut l-am criticat in gura mare pe Dica pe acest forum si nu numai. Am facut si sondaj daca acesta merita sa joace la Steaua...

Iar Dica m-a facut ulterilor sa regeret ca l-am contestat.

Cristea nu de incurajarile fanilor are acuma nevoie; nu le citeste, nu le aude, nu le simte. El are nevoie ca cei de langa el sa-l sustina.

Gigi, MM, Oleg, se aude ?!

alina_mihaela20.11.2005 19:07

iti spun eu ca le citeste . am primit raspuns de la el . are nevoie de ele mai mult ca oricand.

sorin_77720.11.2005 19:13

S-a miscat binisor astazi cu Sportu, dar vreau sa marcheze, sa marcheze odata... sa o bage in ate... hai Cristea!!!

Motanu D20.11.2005 19:15

Ok. Dar oricat l-am incuraja noi - putem sa-i face si statuie - el are nevoie de 2 lucuri:

1. Sa se pregateasca exemplar.

2. Sa aiba incerederea conducerii si antrnorului.

 

Iar al doilea fara primul nu se poate.

 

Un gol in "groapa" si gata. Asta ii trebuie lui.

alina_mihaela20.11.2005 19:16

cine nu isi doreste? sa speram ca va fi cat mai curand.poate de un gol are si el nevoie pentru a si recapata increderea in el.

sorin_77720.11.2005 19:17
Un gol in "groapa" si gata. Asta ii trebuie lui.

 

Vine minutul 85... :lol:

alina_mihaela20.11.2005 19:19

:wink: :wink:

Bogdan4Steaua20.11.2005 23:00

Trebuie sa joace mereu cine este in forma. Azi Cristea nu s-a miscat rau, dar nu il vad titular momentan. Vom vedea pe viitor.

SteauaToronto21.11.2005 00:42

Da Cristea bun astazi! Are ambitie pustiul! E inca tanar mai are mult de invatat! Sper ca Protasov sa-i mai dea sanse din astea pentru ca sunt sigur ca Andrei va profita! Succes lui!

alina_mihaela21.11.2005 04:54

sa speram

ulivius21.11.2005 12:41

Ar trebui sa fie prima rezerva la atacanti.

E puternic, e ambitios, e inteligent, e cuminte. Prea cuminte. Mai mult tupeu nu i-ar strica.

alina_mihaela21.11.2005 12:50

prea cuminte...dar mai bine asa decat sa fie implicat in tot felul de scandaluri :P ...pe teren iar prinde bine daca ar fi putin mai rau :twisted:

redandblue21.11.2005 12:54
prea cuminte...dar mai bine asa decat sa fie implicat in tot felul de scandaluri :P ...pe teren iar prinde bine daca ar fi putin mai rau :twisted:
Ar fi extrem de bine ca pe teren sa fie mai rau si mai tupeist poate (a nu stiu cata oara spun)la fel ca Nesu care nu se da inapoi de la nimic...
zarboss21.11.2005 16:03
prea cuminte...dar mai bine asa decat sa fie implicat in tot felul de scandaluri :P ...pe teren iar prinde bine daca ar fi putin mai rau :twisted:

asa e pe teren pare cam fragil....ar trebui mai multa determinare....

«1234510»