FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Victoras Iacob

«11617181920»
janker steaua14.10.2007 16:39

Moderatorii, de ce nu va sesizati sa stergeti ce a scris un asemenea [nu am calificativ pentru el] lbj!

Wally14.10.2007 19:58

La multi ani, Victoras! Si la cat mai putine accidentari si la cat mai multe goluri(pentru Steaua, evident)!

puyol27.10.2007 14:20

Victoras Iacob... sau viata la tara

c.ronaldo1727.10.2007 15:26

Varza.. Pleaca din Ghencea!

mountytoma27.10.2007 17:29

o dovada a faptului ca la Steaua lucrurile merg exact pe dos este golul marcat astazi: disperat ca nu primeste pase de gol, Iacob insista la o minge, o centreaza perfect si Banel da gol!

pai nu Banel trebuie sa centreze iar Iacob sa dea gol?

Banel nu a mai nimerit o centrare buna de nu stiu cand (nu se pun cornerele, cand mingea sta pe loc!)

multi jucatori vor sa plece de la echipa pentru a scapa de boul din pipera, dar nu toti o fac la fel. unii joaca cat pot de prost, poate ajung si ei ca Elton la arabi, Thereau la anderlecht sau macar ca Bostina la Dinamo. altii ar sta si in cap daca trebuie pentru echipa, poate ii cumpara cineva de buni. aici eu i-as include pe Lovin, Baciu, Iacob. la ei se vede ca pun suflet si transpira. si zapata pune suflet, dar fiind portar el nu transpira.

pentru mine v Iacob este mai bun decat marica sau Daniel niculae, dar are ghinionul ca joaca tocmai la echipa lui Gheorghe bekkali altfel ar trebui sa fie titular la nationala.

puyol27.10.2007 17:33

jankere. un cont nu iti ajungea ?

janker steaua29.10.2007 20:09

Vorbesti cam mult, si culmea, cand da gol te ascunzi sub masa cind nu, te imbeti de fericire si din momentul de fata nu mai raspund [...] de moldovean care strica imaginea lui cristiano Ronaldo!

I.N.Money29.10.2007 20:21

Ce zici daca nu ti-ai jignii colegii de pe forum ?

IONUTZ-CIPRIAN30.10.2007 09:50

Poate doar cuvintele alea le stie, si pe deasupra mai are boala si pe moldoveni! :biggrin:

fibrytzo30.10.2007 13:09

Iacob saracul, nu e de Steaua, el e bun la Otelul, Vaslui etc...

 

Steaua are nevoie de jucatori cu talent, nu capcauni de 1.90 m care nu stiu sa dea un sut cand sunt singuri cu portarul sau nu stiu sa dribleze... de dribling nici nu mai are rost sa vorbesc.

 

P.S : Sunt nou pe forum si am vrut sa imi spun si eu parerea. Scuze daca am fost prea dur.

c.ronaldo1730.10.2007 13:38

Ah, i-am stricat imaginea lui C.Ronaldo... ghinion.

 

Faci spume cand cineva nu are aceiasi parere cu tine, jankere?

IONUTZ-CIPRIAN30.10.2007 15:11

Si-a spus si omul punctul de vedere... deh, nu poti sa faci ceva pe parerea lui! :biggrin:

puyol31.10.2007 16:03

Bai, jankere [...]

 

Problemele personale se rezolva in privat.

janker steaua31.10.2007 20:49

[...]

 

Valabil si pentru tine.

puyol02.11.2007 08:55

Absența lui Victoraș Iacob din echipa cu care Steaua a jucat meciul cu Oțelul, de miercuri, a fost cauzatã de o dizenterie pe care atacantul a suferit-o în preziua partidei. Iacob a fãcut o toxiinfecție alimentarã, dupã care a fãcut și febrã și a fost imposibil de recuperat. Victoraș va fi refãcut sutã la sutã pentru întîlnirea din etapa viitoare, cu Poli Timișoara.

 

Nuu, de ce ?

 

Uita-te cu doua postari mai sus si gasesti explicatia.

axl2302.11.2007 09:04

Pai sa manance multe lamai, ii lipseste vitamina C.

lbj02.11.2007 10:42

Ce nu-i lipseste?

**alex**04.11.2007 20:48

Mare si prost!

puyol04.11.2007 22:37

Ti se pare...

Deci cand ma uit la Iacob cum joaca, ma apuca rasul. Si cand ii mai aud pe unii: bai, asta e inalt, e puternic, se lupta cu fundasii adversi...

 

Pe naiba lupta, si tot pe naiba e puternic. Carew, Henry sau Kanoute sunt puternici, se vede si dupa musculatura... Si pe deasupra, Iacob este si fericitul posesor al unui gheb patrunzator... asa ca...

Bogdan4Steaua05.11.2007 07:28

Incet-incet, realizeaza si conducatorii si unii suporteri ca nu avem un lot atat de valoros. Ma amuza faptul ca dupa esecuri, Olaroiu se plangea de indisponibilitati, primul pe lista fiind Iacob.

 

Daca noi asteptam revenirea lui Iacob pentru a progresa, no comment...

 

Gasim in Liga 1 cel putin 10 atacanti mai valorosi decat Iacob, fara suparare! Omul nu are viteza, nu are sprint, nu are tehnica, nici incisivitate. Am renuntat la Thereau in detrimentul lui Iacob si dorim sa inregistram progrese?

borcescu_coposan05.11.2007 13:35

Pai... stati putin... Steaua pierde pentru ca joaca in 9 jucatori + portarul... Iacob asta e un fel de sperietoare... e pus sa alerge si sa sperie echipa adversa... un bau bau (babau) al Stelei!

DelPiero1005.11.2007 19:54

Un fotbalist ce a avut un boom in perioada Protasov(ca toti jucatorii de altfel) si care acum a revenit la valoarea sa initiala! Un jucator de sezon, fara o valoare certa si cu siguranta mult sub Thereau...

lbj05.11.2007 21:05

Eu sincer cred ca Steaua ar juca mai bine in 10 oameni. Saracul e dintr-un alt film...

 

"Gigi Becali a anuntat ca Victoras Iacob nu are ce cauta pe teren pentru ca se loveste mingea de el, iar boss-ul din Ghencea s-a oferit sa intre chiar el in atac, pentru ca este mai valoros decat Iacob."

noname_fu06.11.2007 16:27

Iacob dupa Elodia? :wacko:

lbj06.11.2007 21:57

Unde esti tu, jankere, sa-ti aperi idolul? :mellow:

«11617181920»