FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nicolae Dica

«1353637383940»
fredysteaua24.08.2009 07:44

a dat b.Stancu de la 20 m :))

Adrian24.08.2009 11:21

 

Pathrakikos - Iraklis 1-2

 

Goluri: Nicolae Dica de 2 ori pentru Iraklis si Marius Mitu pentru Pathrakikos

 

Meci intre Stelisti

 

Oleg Protasov, Victoras Iacob si Nicolae Dica vs. Ilie Dumitrescu, Daniel Orac si Marius Mitu.

David24.08.2009 15:12
a dat b.Stancu de la 20 m :))

 

 

cand?

Daniel-Ionut12.01.2010 07:08

Dica: Vreau sa bat Steaua!

 

Sper sa nu ajunga si el un Trica 2 :thumbdown:

AG12.01.2010 07:47

n'ai sa vezi, orice jucator plecat de la asteaua are ambitia sa bata Steaua, pentru ca este constient ca Steaua este cea mai buna si greu de batut din tara

MoWeed12.01.2010 08:59

Daniele, pana acum nu ne-a jignit ca tiganul ala de Trica. E si normal sa vrea sa bata Steaua, la cum a plecat de aici

f234567k12.01.2010 09:09

In orice caz, daca va marca impotriva noastra, cu siguranta se va dezlantui la ce relatie incordata a avut cu peluzele.

Daniel-Ionut12.01.2010 09:11
Daniele, pana acum nu ne-a jignit ca tiganul ala de Trica. E si normal sa vrea sa bata Steaua, la cum a plecat de aici

 

Oricine vrea sa bata Steaua... am spus sa nu ajunga ca Trica doar ca m'a surprins ca in prima lui declaratie a spus asta.

Adrian12.01.2010 09:12
Dica: Vreau sa bat Steaua!

 

Sper sa nu ajunga si el un Trica 2 :thumbdown:

 

Si, daca ajunge, ce?

 

Ne cramponam acum de mercenari?

 

Da-i in **** mamelor lor. Daca nu au bun simt si respect, sa ne suga! Eu, oricum, o sa il caut in Cluj pe Dica sa vorbesc cu el. Sa vedem...

gio_stgloria12.01.2010 12:28

Nu o sa faca fata la Cluj , e expirat. Pacat de el.

AG12.01.2010 13:05

eu cred k o sa ruleze

Marius Peluza Nord12.01.2010 15:23

la ce declaratie a dat acum la k e la CFR dika nu e deal meu

Daniel-Ionut12.01.2010 16:13

Da'l ma... docamdata nu a ajuns la nivelul curvei masculine de Trica... si cred ca nici nu v'a ajunge. Dar nu e frumos ca in prima declaratie sa spui ca vrei sa bati Steaua... ai mancat o paine acolo totusi... putea sa spuna n lucruri...

Maye12.01.2010 17:23

Ce par si-a tras...

pytycrys12.01.2010 18:13

E peste orice mijlocas de creatie / atacant retras pe care il avem in lot.

Daniel-Ionut12.01.2010 18:46

Era... sa vedem daca mai este.

KERATOCONUS12.01.2010 18:54

N-a ales rau. E foarte probabil ca anul acesta sa iasa campion cu CFR Cluj. Totusi e bine ca nu-l vedem imbracat in tricoul ciorilor sau spurcatilor.

Astristul12.01.2010 19:13
In orice caz, daca va marca impotriva noastra, cu siguranta se va dezlantui la ce relatie incordata a avut cu peluzele.

Oricum, nu e usor sa vezi un banner in care esti jignit direct, si in ultima etapa. (Steaua - G. Buzau 5-0)

 

Totusi, Dica n-are caracterul lui sTrica. Am vazut ca de cand s-a dus la Craiova s-a mai potolit. Asta poate sa insemne si ca (poate) a fost pus de conducatorii franari sa atace Steaua.

Daniel-Ionut12.01.2010 19:40

Probabil ca o sa'l spurc cand o sa'l vad in meciul cu Steaua in tricoul cailor ferate romane dar asta'i viata... de la idol la dusmanul nr 1 in foarte putin timp...

DeN29.01.2010 19:44

Nu mai este Dică la fel de popular ca la Steaua :-j

FuNNky LowE suD26.05.2010 20:21

Dica insemna Steaua !! scurt si la obiect :D

AG26.05.2010 20:34

de cand si pana cand Dica inseamna Steaua ?? cate trofee are Dica cu Steaua ?

red&blue_boy26.05.2010 20:52

Doua campionate...Dar pana la a spune ca Dica inseamna Steaua,e cale lunga...Si acum e la CFR si nu cred ca-l mai intereseaza de Steaua...

blindica26.05.2010 21:04

Ai vazut video-ul acela cu un adolescent ce are un tricou cu Dica pe spate si zice ca n-are rost sa mai ia autograf de la el,desi se intalnise cu lotul CFR-ului :))

Lari26.05.2010 21:43

"Nu am câștigat pană acum Cupa Romaniei pentru că la Steaua nu se pune bază pe acest trofeu"

«1353637383940»