FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nicolae Dica

«1383940»
Dadootza09.05.2013 12:58

La multi ani, Dicanio!!

drvladyk09.05.2013 15:21
VD4709.05.2013 17:46

La multi ani unui adevarat stelist, Nicolae Dica!

Dadootza09.05.2014 16:30

la multi ani sanatosi!! :clap: Respect!

 

du-te, Dica, du-te!

France9809.05.2014 19:40

La multi ani Nicule. Ne-ai facut extrem de multe bucurii prin evolutiile tale, vei ramane mereu in istorie ca unul din cei mai importanti jucatori ai nostri.

 

Interesant interviul dat de Dica in 2013 si postat cateva posturi mai sus. Inca de atunci vorbea de Florin Tanase(care a debutat d-abia acum in retur si a lasat o impresie foarte buna)

«1383940»