abia am scapat de franarul ala si acum il vreti inapoi? s-a vazut in italia ca el e intai vedeta si apoi jucator, cum a dat de munca i s-a facut dor de Steaua! am zis de mult ca dpv moral Dica nu a fost stelist, el fiind mai aproape de caracterul dinamovistilor! aia se intorc in groapa cu coada intre picioare dupa ce se fac de rusine in strainatate, exact ca si Dica acum!
