Sper sa revina Dica cat mai repede pentru ca astfel atacul Stelei va fi unul mai bun chiar daca va mai dura pana va reveni cu acele goluri misto:P... si eu vreau sa-l bage si pe Elton in teren de la inceputul meciului ca sa poata sa-i dea lectii lui Oli ca e jucator bun... cei mai valorosi de la Steaua: Dica, Elton, Radoi, Goian si Badea nu trebuie sa lipseasca la nici un meci! Dar daca Oli face numai ce vrea el adica isi bate joc de Steaua.... dar asta este.... trebuie sa-l suportam pana la vara cand sper ca va pleca dar nu vreau sa vina Hagi pentru ca, cu el ajungem la retrogradare...Forza Steaua!!!! Forza Dica !!! steagcruce2 ![]()
![]()

