FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nicolae Dica

«1232425262740»
Anna Marya05.05.2007 19:54

Sper sa revina Dica cat mai repede pentru ca astfel atacul Stelei va fi unul mai bun chiar daca va mai dura pana va reveni cu acele goluri misto:P... si eu vreau sa-l bage si pe Elton in teren de la inceputul meciului ca sa poata sa-i dea lectii lui Oli ca e jucator bun... cei mai valorosi de la Steaua: Dica, Elton, Radoi, Goian si Badea nu trebuie sa lipseasca la nici un meci! Dar daca Oli face numai ce vrea el adica isi bate joc de Steaua.... dar asta este.... trebuie sa-l suportam pana la vara cand sper ca va pleca dar nu vreau sa vina Hagi pentru ca, cu el ajungem la retrogradare...Forza Steaua!!!! Forza Dica !!! steagcruce2 fular-campioniifularsteaua2

bodanelu08.05.2007 21:39

La multi ani Dicanio!!!!!!

Wally08.05.2007 21:58

La multi ani, Dicanule! Sa dea Domnul sa-l intreci pe Puiu Iordanescu la numarul de goluri marcate pentru Steaua!

Bogdan4Steaua08.05.2007 22:26

La multi ani, Nicolae Dica!

 

Succes in continuare pe toate planurile! Sper sa te vedem in seara aceasta in teren macar 10 minute.

Astristul08.05.2007 23:00

La multi ani Nicolae Dica. dica10 Sa speram ca vei putea juca, macar cateva minute, maine! Numai bine in viata si pe terenul de fotbal!

FORZA Steaua !!! steagcruce2

Virgil09.05.2007 06:40

La multi ani Nicule !

 

79079poza_interior.jpg

forever_STEAUA09.05.2007 06:41

La multi ani Nicule! Speram ca de ziua ta sa joci macar cateva minute :)

Matrixone09.05.2007 07:43

LA MULTI ANI Nicolae, sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate, succes si fericire. Si poate o "bagi in ate diseara" steagcruce2:))

Yoyoyoi09.05.2007 07:59

La Multi Ani Nicule!!! dica10

 

Sa ai parte de cat mai multe succese si bucurii, dar mai ales de noroc. steagsimplu

korynna09.05.2007 08:41

La Multi Ani, Dicano!!! Multa sanatate si goluri marcate pentru Steaua! dica10

AmuntBoy09.05.2007 08:56

dica10 dica10 dica10 dica10

pisybaby09.05.2007 09:25

La multi ani, Dica!!! Toata sanatatea si fericirea din lume!

steaua-steaua-steaua09.05.2007 10:21

La multi ani, Dicanule! Un adevarat nr. 10 pentru Steaua! Iti multumim pentru toate bucuriile pe care ni le-ai produs si o sa ne produci mai departe. Iti uram sanatate si fericire pentru tine si toata familia ta. Copii multi si sanatosi, goluri multe si frumoase. Iti dorim si noi tot ce-ti doresti tu! LA MULTI ANI!

 

P.S.: Sigur il vedem in teren azi spre sfarsitul meciului! La cata sete de joc are (si avand in vdere cu cine jucam), nu m-ar mira nici daca ar inscrie. Sper sa fie cat mai multi suporteri la stadion si sa-i uram La multi ani asa cum merita.

 

dica10 steagsimplu dica10 steagsimplu dica10 steagsimplu dica10 steagsimplu dica10

alinutza1609.05.2007 12:33

La multi ani. Dicanio! Sa ne traiesti, sa fii sanatos si fericit alaturi de familia ta! La cat mai multe goluri si o cariera presarata cu succese!

 

Abia astept sa-l vad diseara pe teren(sper sa intre :lol: ). Sper sa fie aceeasi atmosfera frumoasa ca atunci cand a reintrat Radoi pe teren dupa lunga absenta :D, mai ales ca e si ziua lui.

 

LA MULTI ANI, Dica!!!

 

steag2 dica10 steag2 dica10 steag2

mircea_zion09.05.2007 14:18

La multi ani ! dica10

IONUTZ-CIPRIAN09.05.2007 14:38

Sper sa faci cinste cu un gol daca joci diseara,LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE!!

ultras steaua09.05.2007 16:13

dica10 dica10 dica10 LA MULTI ANI !!! Nicolae Dica ! steagcruce2 steagcruce2

puyol09.05.2007 16:17

La multi ani Nicolae Dica !

AndyQ09.05.2007 17:04

LA MULTI ANI!!! SA NE TRAIESTI DICANIO!!!!!!

MALDINI_STEAUA09.05.2007 17:36
La Multi Ani Dica !!! Multa sanatate si cat mai multe goluri pentru. Steaua !!



dica10 dica10 dica10 dica10 dica10


Cu tine in teren sunt sigur ca vom merge din nou in Champions League !



Forta Steaua !!!! Steaua 2-0 Ceahlaul



spre cl spre cl spre cl spre cl spre cl
bad_joke09.05.2007 17:47

La Multi ani, Dica! D-zeu sa-ti dea sanatate si putere de munca. Te asteptam pe teren! steagcruce2

steaua_cristina09.05.2007 18:54

LA MULTI ANI CU VOIOSIE, DOMNUL ALATURI DE TINE SA FIE, BUCURII SA-TI DARUIASCA, NIMIC SA NU-TI LIPSEASCA!!!!! TE ASTEPTAM CAT MAI CURAND PE TEREN steagcruce2 fular-campionii steagcruce2 fularsteaua2 steagcruce2 fularsteau2 fularsteau2 fularsteau2

MALDINI_STEAUA09.05.2007 19:43
La Multi Ani Dica !!! Multa sanatate si cat mai multe goluri pentru. Steaua !!

dica10 dica10 dica10 dica10 dica10

 

Cu tine in teren sunt sigur ca vom merge din nou in Champions League !

Forta Steaua !!!! Steaua 2-0 Ceahlaul

 

spre cl spre cl spre cl spre cl spre cl

 

 

Ba am nimerit-o ... sunt tare

 

Forza Steaua !!

Wally09.05.2007 19:51

Bine ai revenit, Dicanule!!!

catalina patty09.05.2007 19:53

LA MULTI ANI Dica !!!!!! Bine ai revenit pe teren ! fularsteau2 steagsahmic

«1232425262740»