FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nicolae Dica

«1222324252640»
laura_maria18.04.2007 19:24

Dica este unul dintre putinii jucatori ai Stelei care intradevar stiu ce sa faca, cu mingea................daca ar fi putin mai rapid ar fi cred eu cel mai bun jucator al Stelei................ dica10

Wally18.04.2007 20:05
Bine ai revenit acasa, Nicule! :D

Nicule, Nicule! Nici n-ai venit bine si ai plecat iar! Nicusor a suferit o intindere, din cate am inteles eu, si a plecat din nou la Bologna...:(

c.ronaldo1719.04.2007 12:16

Sursa?!?!

forever_STEAUA19.04.2007 12:18

Am citit si eu prin gsp parca...

 

Sincer sper ca Dica sa plece de la echipa. Nu vreau sa mai faca nici macar un antrenament sub comanda lui Oli... Il strica si pe baiatul asta de tot...

c.ronaldo1719.04.2007 16:09

Dica pleaca, dar la Bologna se pare... atat.

ra2 for ever23.04.2007 10:59

Imi spuneti si mie cand o sa revina daca Petre a revenit pentru ca avem nevoie de el!

Dragoshel23.04.2007 11:01

Pai revenise la antrenamente si s-a accidentat iar, si a fost trimis la Bologna pentru inca 3 saptamani, auzisem eu, acum nu stiu cand va reveni.

Riggoleto24.04.2007 11:46

Stie oricine ca dica10 este,,creierul echipei! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Sunt si alti jucatori buni dar nici unul nu se compara cu Dica! :-o

Dar ce se mai aude cu Dica? :-? as vrea sa stiu si eu!E la Steaua inca?s-a transferat?e inca ranit?

Dragoshel24.04.2007 11:49
Dar ce se mai aude cu Dica? :-? as vrea sa stiu si eu!E la Steaua inca?s-a transferat?e inca ranit?

Hai ca ai pus intrebarea asta in lipsa de ocupatie, normal ca este la Steaua, crezi ca nu se auzea in presa daca pleca??

forever_STEAUA24.04.2007 11:58
e inca ranit?

 

Asta e cea mai tare intrebare pe ziua de azi... Cum adica daca e ranit? A fost impuscat sau ceva de genu'? :)

Mihai Somanescu24.04.2007 12:20

Votati-l pe Dica pe site-ul UEFA. Aici: http://www.UEFA.com/fanzone/pots/index.html

axl2324.04.2007 13:37
Asta e cea mai tare intrebare pe ziua de azi... Cum adica daca e ranit?

 

Omu' vroia sa stie daca e inca racit. E frig la Bologna.

Dj.P@uL24.04.2007 16:26

Ce parere aveti despre faptul ca Nicolae Dica este între cei 10 jucatori nominalizati de catre UEFA pentru jucatorul sezonului în Champions League ?

Bogdan4Steaua24.04.2007 16:40

A primit omul ce merita. Cei de la UEFA stiu sa aprecieze valoarea.

steaua_cristian24.04.2007 16:45

Cel mai bun dintre cei mai buni!

 

Acum va venit Adrian Neaga inapoi, si Mihai Gurita deci vom avea un lot mult mai bun.

 

SUNTEM UNICI IN EUROPA HAI fularsteau2 !!!HAI fular-campionii

stelista_siempre24.04.2007 17:30

Da asa este lotul Stelei va fi mai bun insa avem nevoie de portari.Sper sa il aduca pe Hamutovski e un portar bun . fularsteaua2fular-campionii steagcruce2

Horica24.04.2007 20:59
Votati-l pe Dica pe site-ul UEFA. Aici: http://www.UEFA.com/fanzone/pots/index.html

 

Hai intrati cu toti ca merita voturile astea in semn de apreciere pentru ce a facut pentru noi.

http://www.UEFA.com/fanzone/pots/index.html

deeaisa26.04.2007 13:00
Cand nu te astepti Dica gaseste o rezolvare...e cel mai imprevizibil jucator al Stelei si cred ca unu dintre cei mai valorosi.

 

Sunt de aceeasi parere, Dica este cel mai valoros, intotdeauna a scos-o pe Steaua din multe situatii dificile! FORZA Steaua!!!

steaua_ro dica10 spre cl

Virgil27.04.2007 04:57
Asta e cea mai tare intrebare pe ziua de azi... Cum adica daca e ranit? A fost impuscat sau ceva de genu'? :)

 

Ranit = accidentat.

forever_STEAUA27.04.2007 12:15

@Virgil

 

OFF TOPIC: M-am prins, dar mi s-a parut hazlie formularea. :)

 

ON TOPIC:

 

Dica a revenit azi de la Bologna.

 

"Sper sã revin în ultimele trei-patru meciuri, mãcar ca rezervã. Îmi doresc foarte mult", a spus Dicã.

 

sursa: prosport

forever_STEAUA02.05.2007 11:57
Nicolae Dicã este invitat în aceastã searã la Fanatik Show la 20:30, pe Telesport.

 

 

sursa: gsp

mountytoma02.05.2007 12:49

Sper ca Dica sa nu revina in teren inainte de termen. Daca e baiat destept ar trebui sa invete din greselile altora, sa stea deoparte pana va fi apt suta la suta. Pentru un final de sezon in care cele mai mari eforturi le face oricum Gigi, nu cred ca ar trebui sa isi pericliteze cariera si sanatatea!

sile 8304.05.2007 14:26

Hai Dicane, te asteptam pe teren cu gol! fular-campionii

cyril_thereau_2105.05.2007 17:59

Stie cineva de pe aici cand va reintra Dica in teren? dica10

c.ronaldo1705.05.2007 18:56

Cel mai probabil pe Dica il vom vedea rezerva la meciul din Cotroceni cu FC National.

«1222324252640»