De majoritatea jucatorilor m-am atasat foarte tare, si as fi foarte trist daca ar pleca, pentru ca au dovedit ca formeaza o echipa dupa mult timp. Nimeni nu o sa-si mai aminteasca de Lita, Dumitru, Miu, etc dar cu siguranta de Radoi, Goian, Ghionea, Dica, Iacob, Ogararu vor sti toti.
Si eu sunt in aceeasi situatie (frumos mesaj, a propos!)
Nici nu vreau sa ma gandesc ca aceasta echipa frumoasa si unita a Stelei se va destrama, ca ciclul asta se va incheia. 
E clar ca daca Dica va face un meci mare marti, vor incepe sa curga ofertele pentru el -si nu numai pt el- si, cum stiu ca-si doreste foarte mult sa ajunga in Spania, nu cred ca il vom putea pastra daca va fi dorit cu adevarat de un club din Primera Division.
Pentru binele lui, sper doar ca n-o sa-l dam ca pe Raducanu -bine, e clara diferenta de valoare dintre ei doi-, la o echipa obscura gen Espagnol Barcelona. Merita sa joace la un club puternic -vorba lui Cristian, nu ca Steaua n-ar fi:)-
Desi nu m-as supara deloc daca va si face un meci de exceptie cu Real, si va si ramane la Steaua
Valabil si pentru restul jucatorilor 