FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nicolae Dica

«1111213141540»
nico4225.06.2006 10:20
Dica is considered to be a "lazy" player. So probably he is too lazy to leave Steaua now...

And also Saint Etienne it's somehow far form the great team that was in the past... No offense, but I belive Dica can achieve more at Steaua.

 

yes, Saint Etienne isn't the great team that was in 1976 (Champions League Final) but the team is trying to attract great players in order to win the championship !!!

 

@ Montanu D : Do you know Saint Etienne and the past of this team ?????

Motanu D25.06.2006 13:35

I don't know many about Saint Etienne. I just know that you had a great team in the past who won the Championship 4 times in a row.

I don't know too much about French football.. just a few informations I've read here and there !

 

By the way, it's Motanu D not Montanu D

***alex***25.06.2006 15:45

OFF TOPIC : I know Saint Etienne was eliminated by CFR Cluj last year in Intertoto Cup! :D

spre_2426.06.2006 10:36

deci Dica pleaka sau nu ? sper sa nu :(((

LoveNesta13.07.2006 10:41

Bravo mai Dica mai.Super tare gol ai dat ieri in meciu cu Rizespor.

gloribyh13.07.2006 21:26

Dica nu pleaca.Nu mai pleacanimeni(cel putin din echipa de baza)

LoveNesta16.07.2006 12:13

După mai multe tatonări, oficialii de la St. Etienne au făcut o ofertă concretă pentru golgeterul Stelei, Nicolae Dică, de 3,5 milioane de euro.

"Eu vreau patru milioane pe Dică. Şi mai există o problemă. Doresc ca banii să intre acum în contul Stelei, iar fotbalistul să fie cedat în iarnă, după ce va juca în Liga Campionilor", ne-a spus latifundiarul din Pipera. Francezii l-au urmărit pe Dică pe tot parcursul Stelei din Cupa UEFA, fiind impresionaţi de cele şase goluri pe care le-a marcat acesta.

Sa nu plece de loc!!!!!!!!!!!!!!

gloribyh17.07.2006 18:13

stai linistit nu pleaca...

dicapinkangelrulz17.07.2006 18:50

Dica este intr-adevar cel mai tare jucator pe care il are Steaua si ar fi fost pacat sa plece. :lol:

Motanu D17.07.2006 18:53

Si acum un an si cateva luni ce-l mai injura lumea pe Dica...

drlv8517.07.2006 19:57

ca bine zici .. recunosc am injurat la ratarile sale .. dar m-am bucurat inzecit la reusitele lui .. deci a meritat ...

 

Steaua CE MULT TE IUBIM !

gloribyh17.07.2006 21:00

eu nu l-am injurat niciodata...de fapt nu am injurat nici un jucator al Stelei...doar pe cl.Raducanu:))

LoveNesta18.07.2006 09:24
stai linistit nu pleaca...

"linistita" :D is fata tu :P

gloribyh18.07.2006 14:01

sorry... :D dar Dica oricum nu pleaca :lol:

spre_2421.07.2006 14:38

Dica e jucatoru meu favorit de la Steaua...ma asteaptam io sa nu plece}{

Cooper27.07.2006 11:44

Aseara a demonstrat inca odata, Dica este un jucator indispensabil Stelei. Chiar si Gigi care nu prea il inghite a recunoscut asta.

LoveNesta28.07.2006 21:42

Am vazut azi un interviu cu Gigi azi si zicea ca lui ii place cel mai mult de Dica si ca acesta incepe sa semene cu Zidane.I-auzi.

sergiu_titan29.07.2006 04:31

Asta e caterinca ... da bine cu capul are detenta si de asta l-a asemuit cu zidane!!!

forever_STEAUA29.07.2006 14:37

Asemanarea dintre cei doi e evidenta... Pastrand proportiile, bineinteles ! :twisted:

ultras steaua31.07.2006 17:57
:P:P:P un jucator de top un atacant de clasa
Italianul Stelista!01.08.2006 20:46

Dica este cel mai bun fotbalist de la Steaua si pentru mine si pentru prietenii mei chet l-a vazut joaca este clar cel mai bun jucator in abzolut dupa Ronaldinho!!!! Dica cu Steaua pana la moarte si Dica Balonul de Aur 2007 dupa chet Steaua a facut buna impresie in Liga Campioniilor!!!! :o FORZA Steaua!!! Dica UNICUL NUMARUL 10!!!!

spre_2408.08.2006 21:12

Dica...jucatorul meu preferat...el este si va fii mereu in inima mea:) Dica gol Dica gol:P

spre_2410.08.2006 19:21
http://www.youtube.com/watch?v=YMaPV9LHTQ8...related&search= aici putetzi vedea un filmuletz cu Dica:)
mira3se13.08.2006 18:57

sal...pote va intrebati ce cauta o fata p acest forumm....imi oplacde fotbalu....si tin cu Steaua...imi place cum joaca Dica spaer sa ramna la noi...adik la Steaua....imi place de el...se escurca nu gluma....bravo lui si bravo steua

***alex***14.08.2006 07:22

Are Dica cateodata niste executii... dica10

«1111213141540»