GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DIIIIIIIIIIIIICA!NIIIICOLAE DIIIIICA!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DIIIIIIIIIIIIICA!NIIIICOLAE DIIIIICA!
Asta e Dica pe care il stim! Sta tot meciul si nu prea face nimic si deodata da gol! ![]()
Macar sa dea mereu asa ca nu ma supar!
:evil: >>>Imi place ca a dat a nustiu cata oara peste nas celor care ii umplu frigiderul de carne,BRAVO asa sa fii mereu,cat mai multe goluri din gheata ta!!>>> :twisted:
cum ma las si eu de baut vine Dica si da un gol si trebuie sa ma apuc iar...
Dica este cel mai bun...!!!
Asta e Dica pe care il stim! Sta tot meciul si nu prea face nimic si deodata da gol!![]()
Macar sa dea mereu asa ca nu ma supar!
Explica-mi si mie ce ar trebui sa mai faca Dica? De ce ai impresia ca "nu prea face nimic" ? Dupa parerea mea a fost cel mai bun jucator de pe teren in meciul cu CFR Cluj... Ori am vazut alt meci eu, ori ai preluat si tu aceeasi placa pe care o pun multi cand vorbesc despre Dica.
@forever_steaua mie chiar nu mi s-a parut ca a fost cel mai bun jucator. a jucat bine , in nota echipei dar in afara de gol nu a stralucit cu nimic. omul meciului mi s-a parut Mirel Radoi care a jucat cu un devotament extraordinar si cred ca fara el Steaua nu ar fi jucat atat de bine. pur si simplu si-a impins coechipierii de la spate. e un adevarat campion !!
Asta e Dica pe care il stim! Sta tot meciul si nu prea face nimic si deodata da gol!![]()
Macar sa dea mereu asa ca nu ma supar!
Explica-mi si mie ce ar trebui sa mai faca Dica? De ce ai impresia ca "nu prea face nimic" ? Dupa parerea mea a fost cel mai bun jucator de pe teren in meciul cu CFR Cluj... Ori am vazut alt meci eu, ori ai preluat si tu aceeasi placa pe care o pun multi cand vorbesc despre Dica.
Ma refer la faptul ca nu il vezi meci de meci luand o actiune pe cont propriu sau ca alearga in continuu... Nu cred ca a fost cel mai bun de pe teren, dar am zis : Asta e stilul lui, sa joace asa mereu si sa dea gol ca nu am nimic cu el!!
Asta e Dica pe care il stim! Sta tot meciul si nu prea face nimic si deodata da gol!![]()
Macar sa dea mereu asa ca nu ma supar!
Explica-mi si mie ce ar trebui sa mai faca Dica? De ce ai impresia ca "nu prea face nimic" ? Dupa parerea mea a fost cel mai bun jucator de pe teren in meciul cu CFR Cluj... Ori am vazut alt meci eu, ori ai preluat si tu aceeasi placa pe care o pun multi cand vorbesc despre Dica.
Ma refer la faptul ca nu il vezi meci de meci luand o actiune pe cont propriu sau ca alearga in continuu... Nu cred ca a fost cel mai bun de pe teren, dar am zis : Asta e stilul lui, sa joace asa mereu si sa dea gol ca nu am nimic cu el!!
alex nu iti spun cu rautate dar de multe ori comentatoru zicea si toata lumea si era si adevarat ca Dica alerga tot meciu si se mirau toti cum a putut Dica sa alerge atat si in aparare sa preia si apoi in cateva sec sa fie in atac...
Dica inca 1 gol mai vreau in meciul cu sportu ...
asta neaparat, dar de ce unul si nu doua?
trebuie sa trecem de sportul asa cum am facut-o cu CFR-ul, doamne ce meci urmeaza!
doamneee daka castigam cu sportu suntem campioni ! Dica Dica Dica dale gooool dale gooool dale goooooooooooool
alex nu iti spun cu rautate dar de multe ori comentatoru zicea si toata lumea si era si adevarat ca Dica alerga tot meciu si se mirau toti cum a putut Dica sa alerge atat si in aparare sa preia si apoi in cateva sec sa fie in atac...
si comentatorul si lumea sunt mincinosi,unde ai vazut tu ca alergat tot meciul?asculti ce spun altii?
ca a alergat mult :lol: ,mult peste limita lui...
in orice caz astazi am fost multumit de Dica,talentul si stiinta jocului si-au spus cuvantul,la capitolul munca a fost la fel,cum il stiam"harnic"
da l-am vazut si io ca alearga mult ..
si il vad mereu ca alearga si in aparare si in atac.. ![]()
Dica mare atentie ca o sa ai treaba diseara...si sa nu dai mai mult de trei ca apoi se supara seche...
HATTRIIIIIIIIICK!!! NICOLAEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE DICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
Jucator senzational!
Meme pune mana si vorbeste cu Dica si prelungiti contractul,pe viata.
:evil: >>>BRAVO OMULE AI DAT 3 AI DAT TREI PUMNI IN CAPUL CELOR CARE TE-AU CONTESTAT,ASA SA FACI IN CONTINUARE MULTE GOLURI SI CAT MAI MULTI PUMNI!!>>> :twisted:
Sincer nush ce ne-am face fara decanu nostru.. E drept ca ne mai mananca ficatii cateodata dar el este "creierul" echipei, impreuna cu Radoi. Sper din tot sufletul sa ramana cat mai mult la Steaua.
!! spre cl !!
Uite diferenta fata de meciul cu Jiul...acesta est adevaratul Dica,ce executii...wow :lol:
Multumim Dica !
O coincidenta sau nu,Dicanio a marcat in ultimele 2 meciuri decisive pt Steaua din 2005 si 2006,fiind "omul Titlu". 8)
La golu 2 am crezut ca ...a intrat un unghi..numai poate face mare lucru dar...a gasit el vinclul :lol:
Excelent Dica! Azi a demonstrat ca ramane un jucator indispensabil pentru Steaua!
Cei care l-au contestat pe Dica acum sa-si dea una si sa se trezeasca. Am mai spus-o fiti rationali cand criticati si nu cereti afara cu ala sau cu altul. Critica trebuie sa fie obiectiva. Acum sa sarbatorim toti. Bravo Dica si sa ramai cat mai multi ani la Steaua.