FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Florentin Dumitru

«1234567»
dbd02.01.2006 13:23

iar Dinamo cu "d" mic !!! :twisted:

i.h.u.g.02.01.2006 16:32

scria cineva Dinamo altcumva decat cu mini "d"? 8O

dbd02.01.2006 16:44

pai se pare ca noi scriem cu "d" mic dar e o chestie de nu ne lasa...oricum noi ca sa scriem cu "d" mic am inventat : "dynamo"

:lol: :lol: :lol:

i.h.u.g.02.01.2006 16:56

ce chestie ciudata...adica Steaua putem sa scriem cu mini"s", adica nu ne opreste nimic...iar dynamo nu? ce amuzant...ce mare respect purtam dinamovistilor... oare la ei pe site e la fel? :lol:

dbd02.01.2006 17:37

si daca nu si daca da ...asa e frumos din partea noastra...nu uita ca omul invata animalul nu invers !!! :lol: :lol: :lol:

i.h.u.g.02.01.2006 18:03

sezi, culcat, fa pe mortul.... :lol: nice poochy...good poochy... :)

dbd02.01.2006 18:05

devenim extrem de off topic... :o

i.h.u.g.02.01.2006 18:11

da ai dreptate...numai chestii despre florentin Dumitru de acum incolo...cat mai e cazul cel putin... :(

i.h.u.g.03.01.2006 09:32

salzburg? am fost acolo e un oras frumos! da chiar sa te duci sa joci fotbal acolo? e mai bine ca cimitirul de elefanti Vaslui... :cry:

dbd03.01.2006 11:16

stai un pic...se duce Dumitru la salzburg sau ce ?

Bogdan4Steaua03.01.2006 14:25

Conform Prosport, plecarea lui Dumitru la Salzburg este posibila.

dbd03.01.2006 14:30

iar in alta parte se spunea ca Gigi zice ca e posibil ca nimeni sa nu plece... :lol: :lol: :lol:

Bogdan4Steaua03.01.2006 14:36

Cu atatea zvonuri nu mai crezi nimic..... :D

i.h.u.g.03.01.2006 15:08

draculasblood

da...se pare ca s-a dus la salzburg azi...pe de alta parte "nu pleaca nimeni"...e stresant...foarte ciudat...

Bogdan4Steaua03.01.2006 15:23

Probabil ca Becali se referea la titulari.

i.h.u.g.03.01.2006 15:49

se poate...in prosport il punea pe Dumitru cam pe acelasi nivel...ma rog...probabil in urmatoarele zile o sa se intample orice ar trebui sa se intample

dbd03.01.2006 16:49

da cred...si eu ca la titulari...dar ce salariu va avea Dumitru acolo ? ( daca se duce )

i.h.u.g.04.01.2006 09:06

n-a zis nimeni chestia asta...dar probabil ca mai mult ca la Steaua altfel nu s-ar duce...

sorin_77705.01.2006 05:42

Cred ca plecarea lui Fl. Dumitru este foarte sigura din moment ce s-a adus un nou mijlocas si se vrea aducerea a inca unuia pe acest post...

dbd05.01.2006 06:00

pai dar ce vrei sa facem ca Timisoara ??? sa avem "40" de jucatori in lot ? :lol: :lol: :lol:

i.h.u.g.05.01.2006 07:21

conform prosport Dumitru a mai plecat o data spre austria :lol:

se pare ca o sa dea probe de joc...e atat de trist :(

dbd05.01.2006 07:25

un fel de test ? bafta...

i.h.u.g.05.01.2006 07:33

numai jucatorii slabi dau probe...

test...foarte trist...bine acum depinde si cat e adevarat din ce zic "ziaristii" astia

sorin_77705.01.2006 08:41

si cei iesiti din forma fac la fel, dau probe, sau cei care au o varsta...

i.h.u.g.05.01.2006 10:46

stiu stiu...am o fobie cu jucatorii romani care dau probe...mai ales stelistii...mai ales jucatorii buni sau ex-buni...

e triiiist :cry:

«1234567»