FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

George Ogararu

«1789101121»
I.N.Money29.05.2006 18:37
Atat Trabelsi, cat si Heitinga

2. Heitinga joaca mai mult stoper/inchizator decat fundas dreapta. Din cate stiu eu Heitinga centreaza destul de prost deci nu e cel mai indicat om de banda.

La inceput a jucat pe banda dreapta,dar apoi a fost reprofilat cum zici si tu Motane,este o situatie de compromis cand lipseau Gygera si Trabelsi.

Motanu D29.05.2006 18:40

Da, este o situatie de compromis. Si va fi o situatie de compromis cand George nu va putea juca !

yo_yoanna30.05.2006 18:15

@ Dj...Intr-adevar il vom iubi mereu...Nu ar fi tb sa plece... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .Era f bun ca jucator.Parerea mea.

Sad1c03.06.2006 18:33

Cine vine in locul lui George ? :roll:

Motanu D03.06.2006 18:33

@Sad1c

 

Pai am stabilit deja. Vine Zambrotta ! :twisted: :P

Sad1c03.06.2006 18:36

Ahh si eu care credeam ca vine Cicinho...Acum pe bune..Ceva sugestii for real ?

I.N.Money04.06.2006 10:26

vine Tony :lol: :lol: ...

Melku04.06.2006 15:53

Hai totusi sa discutam in alta parte de cine o sa vina in locul lui George :oops:

_yang05.06.2006 23:29

Thank You George !!!

skorpio1507.06.2006 16:47

"Am castigat un titlu dar am pierdut o valoare..." Respect George Ogararu !

DTP-Ludacris07.06.2006 16:59

Adevarat !!Respect George Ogararu !

Bogdan4Steaua07.06.2006 17:45

Multumim George pentru tot ce ai facut pentru Steaua! Bafta la Ajax! Eu unul voi urmari cu interes evolutia lui la Ajax!

 

Am castigat un titlu dar am pierdut o valoare..respect George Ogararu!".

Grinch07.06.2006 18:17

La revedere George , multumim pentru absolut TOT ce ai facut in Ghencea . Bafta in Olanda ! Sa nu ne uiti !

spre_2408.06.2006 08:06

bafta Ogararu la Ajax sa evoluezi cat mai mult si sa ajungi mare ! am castigat titlu dar am pierdut o valoare !

respect George Ogararu

Virgil09.06.2006 06:47

George esti un nasol.Sa pleci tu de la Steaua ma?

winner_00709.06.2006 07:19

Si ce Steaua nu-i echipa mare?

Virgil09.06.2006 07:47

Pentru cine nu a inteles si se pare ca "radooku_steaua" e unul dintre ei,am vrut sa subliniez ca-mi pare rau ca George ne paraseste.

weeezer_2009.06.2006 18:06
Si ce Steaua nu-i echipa mare?

 

echipa mare inseamna sa poata fi platit cu ceva mai mult decat 120.000 pe sezon, sa aiba oportunitati mai bune de a se transfera, si, de ce nu, sa fim corecti, de a juca in Europa la un nivel mai inalt, inseamna sa aiba coechipieri jucatori din primele nationale ale Europei, inseamna sa aiba parte de cele mai bune conditii de antrenament (si aici ma refer de la toaleta din vestiar pana la sala de forta si medicul echipei), inseamna sa "ia aminte" dintr-un campionat care trimite an de an ECHIPE in UCL... si din pct asta de vedere, oricat de stelisti am fi noi, Ajax este o echipa mai mare... :(

DTP-Ludacris09.06.2006 18:35

Poate ca la bani,servicii,baza sportiva stau mai bine ,ca majoritatea echipelor cu care am jucat(UEFA,cl) ,dar in teren altfel e inclinata balanta...

AGRESSIVO198+128.06.2006 10:14

George Ogarau, fostul, de acum, jucator al Stelei, a declarat pentru revista oficiala a clublui Steaua, "Suporter Steaua": "Aş lua în valiză Steaua, cu tot ce înseamnă ea. Meciuri, teren, drumul din fiecare zi spre stadion, dacă vreţi. Şi, mai ales, suporterii. Nici nu cunosc alţi suporteri decît cei stelişti. Pentru mine sînt unici, îi iubesc din tot sufletul şi m-am bucurat enorm cînd le-am citit pe internet părerea legată de plecarea mea."

 

sursa GSP

 

Asta inseamna un stelist adevarat,respect George Ogararu...asteptam sa revii candva.

spre_2401.07.2006 23:37

bine Ogararu tine-o tot asa...suporter adevarat nu tradator ca altii gen Claudiu raducan...Danciulescu si altzi fraeri;)

gloribyh04.07.2006 13:05

La revedere George.Un jucator cu mult bun simt , muncitor si inteligent.Sper sa ai multe evolutii bune la Ajax , si sa revii candva....

***alex***20.08.2006 15:15
Ajax Amsterdam a cistigat, pe teren popriu, cu scorul de 5-0, in fata formatiei RKC Waalwijk, in prima etapa a competitiei.  

Ogararu a fost initial rezerva, insa a fost introdus pe teren in minutul 3, in locul lui Zdenek Grygera, care s-a accidentat dupa numai 20 de secunde de joc. Ogararu, transferat la Ajax de la Steaua, in aceasta vara, a evoluat fundas dreapta, iar titularul postului, Jonny Heitinga, a trecut in centrul apararii, alaturi de Jaap Stam.(spt.ro)

 

In caz ca accidentarea lui Grygera se anunta grava, George poate sa demonstreze ca merita locul de titular! Bafta Oga!

Melku27.08.2006 19:19

Oga a fost titular in premiera in meciul cu Breda castigat de Ajax cu 2-1,a jucat toata partida. La mai multe!

Bogdan4Steaua11.09.2006 09:50

George a fost titular si in meciul cu Vitesse. Se pare ca si-a castigat un loc in primul 11 la Ajax. O merita cu prisosinta. Bafta in continuare! Suntem cu ochii pe tine! :wink:

«1789101121»