FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

George Ogararu

«13456721»
AGRESSIVO198+131.03.2006 15:01

Radoi e cel mai bun jucator roman,dar Ogararu e cel mai constant.

weeezer_2009.04.2006 08:33

cel mai complet jucator... imi place cel mai mult din Divizia A

antonika09.04.2006 09:32

Ogararu e cheia aparari Stelei. are driblingu, pasa si cosistenta. Ar fi o gresala daca pleaca de la Steaua

DTP-Ludacris09.04.2006 10:14
Ogararu e cheia aparari Stelei. are driblingu, pasa si cosistenta. Ar fi o gresala daca pleaca de la Steaua

 

da...dar din pacate nu putem face nimic...tre sa castigam Cupa UEFA acum..cat avem acesti jucatori de baza...k de la vara vor pleca (cred) :cry:

Mirel_Radoi09.04.2006 18:31

ce facusi ogararule????

Motanu D09.04.2006 18:35

Ogararu n-a facut nimic! A fost eliminat degeaba !

I.N.Money09.04.2006 19:47

Foarte usoara eliminarea...

weeezer_2010.04.2006 20:01

curva de zicu... parsiv, mitocan, merita castrat sa nu apara altii ca el... :evil:

waste30.04.2006 06:01

"Paraschiv nu este singurul jucător de care Steaua se va despărţi după terminarea sezonului. Şi fundaşul dreapta George Ogăraru este ca şi transferat, el urmînd să ajungă în prima ligă franceză, la Toulouse." gsp.ro :!: :( Sper sa nu fie adevarat.

spre_2430.04.2006 09:11
:(( sper ca o sa ne aduca si alti jucatori inapoi cel putin la fel de bunI ! si sper sa nu transfere pe nimeni din aparare si nici pe Dica&Banel!
***alex***30.04.2006 11:10

Fum fara foc...zvon aruncat aiurea!

alexfilip30.04.2006 11:20

Ar fi mare pacat sa plece jucatorii...

1. Acesti jucatori ar fi greu de inlocuit, caci chiar dak valoarea lor initiala era Divizia A, ei s-au calit in meciurile europene, si orice jucatori adusi in locul lor ar fi ca valoare cel mult cum erau acutualii jucatori acum vreo 3 ani....deci mult mai slbi ca actualii

2. In urma parcurului european din ultimii doi ani, cota jucatorilor a crescut mult, cluburile occidentale sut cu ochii pe ei, ei inshishi shtiu asta si sa fim seriosi, ar prefera o echipa din anglia/franta de locul 4-5 care sa le dea 700.000 de euro pe an decat Steaua

3. La Steaua e un mediu ft instabil cu Gigi...oricand se poate supara omul asta pe tine si atunci s-a zis cu tine si cariera ta

spre_2430.04.2006 12:22
Radoi e cel mai bun jucator roman,dar Ogararu e cel mai constant.

nu uita de Mutu...Chivu..mitea..si restu :|

poposteaua30.04.2006 14:40
curva de zicu... parsiv, mitocan, merita castrat sa nu apara altii ca el...  :evil:

 

bun ar fi zicu la Steaua...

spre_2430.04.2006 15:38

poposteaua ! tu esti nou pe forum ? esti nou si in galeria Stelei nu ? cum ba sa fie bun cand zicea ca suntem praf si niste pomanagii pe la TV..si ala e praf rau de tot..nare minte ! decat lovituri libere ce bate :|

Dj01.05.2006 00:02

nu vreau sa plece ... o sa ne fie tare greu fara el

e esential Stelei ...

Bogdan4Steaua02.05.2006 00:53

Nu cred ca pleaca daca luam titlul si avem sanse de a prinde Liga Campionilor. In caz contrar s-ar putea sa prinda un contract in strainatate, dar nu neaparat la Toulouse.

iancu dragosh02.05.2006 14:48

Din pacate cred ca sigur va pleca. Aici este o opinie personala, dar cred ca face parte din jucatorii care si-au pierdut increderea in Olaroiu. Pe langa asta, 26 de ani este varsta la care trebuie sa pleci daca vrei sa faci cariera si in Europa. Ami are maxim un an dupa care un transfer la o echipa de top devine o utopie

DTP-Ludacris02.05.2006 18:12

Si ce la Steaua nu poate face cariera in Europa...la anul facem senzatie prin CL...

 

dak pleaca la Toulouse...face cariera in Europa ? WTF ,noi am umilit Lens care la randul ei e de 2 ori mai buna ca Toulouse ...

 

BE SERIOUS !

iancu dragosh03.05.2006 19:26

Am mai spus-o si pe alte posturi nu inteleg cum ar putea sa plece la o echipa asa de slaba ca Toulouse. Problema este ca suntem departe de echipa care juca cu LEns, si din pacate, cu cat trece mai mult timp cu Olaroiu la carma, cu atat ne indepartam si mai mult de aceea formatie. Cred ca plecare unor jucatori ca Ogararu la echipe mediocre din Vest poate fi un semn ca si acestia si-au pierdut increderea in Oli si in aceasta formula. Ideea este ca daca trupa, in cazul unui joc slab al Stelei, singura posibilitate de a face cariera in Europa este gasirea unui club trambulina, precum PArma de exemplu, unde sa joci foarte bine un an de zile pentru a reintra in vizorul unei echipe mari.

strezahuzum05.05.2006 08:15

Iar l-a transferat Prosportul pe Ogararu ... de data asta la Marseille. Adresa articolului e http://www.prosport.ro/index.php?c=1&a=106379 ( Prosport, editia online, 5/5/2006 ).

 

Saracul Ogararu ... oare mai stie la ce echipa joaca ? Nu de alta dar l-au vandut astia ba la Villareal, ba la Toulouse, ba in Germania, etc.

Ce ziceti ? O fi ceva serios, sau e alta petarda de-a "presei" noastre ?

DTP-Ludacris13.05.2006 20:57

"George Ogăraru nu se gîndeşte, deocamdată la un transfer în străinătate. "După parcursul bun din Cupa UEFA sînt sigur că pentru toţi jucătorii care au făcut parte din echipa sînt oferte de la cluburi. Pe mine nu mă interesează şi nu vreau să ştiu, cel puţin pînă la sfîrşitul campionatului, pentru că mai avem multe meciuri grele.", a spus fundaşul Stelei.

De George Ogăraru sînt interesaţi cei de la Olimpique Marseille care au făcut o ofertă de 1.500.000 de euro clubului Steaua."

 

sursa: stelisti.ro

 

Nu vreau sa plece...este un jucator f bun :P

Ionutdal14.05.2006 05:47

Pt el ar fi foarte bine sa plece , dar si pt noi daca in locul lui vine un jucator de valoare .

iancu dragosh21.05.2006 20:38

felicitarile mele George. L-a avut de marcat pe cel mai bun om al Sportului, Dacian Varga, si acesta nu a miscat nimic. Multescu l-a mutat in repriza a doua pe stanga

Melku21.05.2006 20:44

Intr-adevar a facut un meci foarte bun in defensiva dar si in ofensiva avand urcari destul de dese.

«13456721»