Pai e doar va raspuneam voua la intrebari. Daca vorbiti de dinamovisti, mi se pare logic sa intervin.
Pai e doar va raspuneam voua la intrebari. Daca vorbiti de dinamovisti, mi se pare logic sa intervin.
Nu ma referam exclusiv la tine !
in e de departe cel mai bun fundas stanga din tara, acopera bine terenul (cand vrea) travaliu bun, conditie fizica buna ce sa mai un fundas dreapta aproape complet din punctul meu de vedere.unul din jucatorii mei favoriti !!!poate aude si domnul Piturca !loool
Finanțatorul Stelei, Gigi Becali, a declarat astăzi că 3 jucători ai formației din Ghencea sunt de vânzare. Astfel, Hamutovski, Ogăraru și Florentin Dumitru au primit o hârtie pe care este stipulată suma minimă pentru care pot pleca de la echipa roș-albastră. Hamutovski poate pleca pentru 500.000€, Ogăraru pentru 1.500.000€ și Florentin Dumitru pentru 300.000€. Gigi Becali a promis jucătorilor că se pot transfera la prima formație care oferă sumele amintite, indiferent de numele acesteia.(de ashtia 2 mi se rupe da' mi se pare mult prea putin pt Ogararu si nu ar trebui sa plece pentru ca este foarte important)
Pai ce facem, iar credem ce zice Becali ?! Daca e sa plece, George pleaca cu sau fara hartie. Dar ma indoiesc profund ca va pleca !
ce ma ??? sa plece si Ogararu ??? e chiar nebun atunci Jiji !!! ne strica formula !!!
in e de departe cel mai bun fundas stanga din tara,
el este de fapr fundas dreapta :lol: ....pe stanga e osaru' de Nesu'
Ogararu nu este doar un fotbalist exceptional..dar si un om cu foarte mult bun simt si caracter.... :wink:
GG a lansat aceasta informatie ca o momeala pentru pestii mari... si cu bani... 1.5 mil de euro ar ajuta la transferul bomba anuntat de MM intradevar, dar nu si la jocul echipei. Ogararu ar trebui sa ramana...
alinush89 a scris :Ogararu nu este doar un fotbalist exceptional..dar si un om cu foarte mult bun simt si caracter
deci fair play ![]()
Ogararu nu e de gasit
George Ogararu are ambele telefoane mobile inchise. Se pare ca ar fi plecat deja din tara pentru a semna contractul cu o echipa din strainatate.
Am incercat sa il gasim pe George Ogararu, pentru a elucida viitoarea sa destinatie, fiind clar ca el nu va mai ramane in Ghencea, din retur, lucru intarit si de patronul Gigi Becali.
Numai ca el nu este de gasit, ambele sale numere de mobil fiind inchise. Surse de la Steaua afirma ca el ar fi plecat deja din tara, pentru a parafa un transfer la o echipa in strainatate.
Prima destinatie se pare ca ramane Villarreal, in Spania, iar a doua este Bayern Munchen, in Germania.
Onlinesport
Poate face sex cu Andreea(sotia, apropo chiar e simpatica :lol: ) si din aceasta cauza si-a inshis telefoanele :lol:
Nu inteleg cum poate fi vorba doar de 1,5 mil cand e vorba de vilareal si bayern, nu de alta dar aia au de unde scoate; macar de am lua vreo 3 mil pe George
Da au bani,dar se stie ca nemtii nu dau mult pe jucatori...sunt zgarciti :wink:
eu cred ca e suparat ... ca nu merita sa fie vandut...
Ogararu e om de baza la Steaua ,ar fi pacat sa se piarda pe la vreo echipa de doi bani de-afara. Nu inteleg de ce vrea sa-l vanda tocmai acum cand avem o aparare asa de sudata.
de ca el e Jiji...( offtopic: alex tu stai in 13 septembrie ??? 8O )
Ogararu e om de baza la Steaua ,ar fi pacat sa se piarda pe la vreo echipa de doi bani de-afara. Nu inteleg de ce vrea sa-l vanda tocmai acum cand avem o aparare asa de sudata.
Nu vrea nimeni sa-l vanda,el doreste sa progreseze,jucand intr-un campionat mai puternic.
Si nu asa se distrug toti jucatorii romani? Pleaca la un campionat mai puternic, ajunge rezerva, si pana la urma il imprumuta la vreo echipa de 2 lei de unde dispare de nu mai auzi nimic de el. Mai bine sta el la Steaua...
Cel mai bun fundasi dreapta al Romaniei!
De departe cel mai bun...
Date oficiale:
Data nasterii : 03.02.1980
Locul nasterii : Bucuresti
Post : fundas
Nr tricou : 20
Email : G***@***
Debut in divizia A : 14.11.1998
Jocuri in divizia A : 114
Jocuri la Steaua : 94
Jocuri in sezonul curent : 15
Cartonase galbene in sezonul curent : 2
Cartonase rosii in sezonul curent : 0
Minute jucate in sezonul curent : 1328
Goluri marcate : 3
Goluri marcate pentru Steaua : 2
Goluri marcate in sezonul curent : 1
Selectii la echipa nationala : 0
Goluri marcate pentru echipa nationala : 0
Meci excelent facut de Ogararu ieri cu Betis ! Exact la interventii, insistent in atac ... printre cei mai buni de pe teren!
Bravo Ogararule, tine-o tot asa ! Alo, nea Piti ... ia mai vezi tu ... cine ar trebui sa fie fundasul dreapta titular al Romaniei ?
Ogararu a jucat foarte exact.A fost sigur pe el si a fost o baricada in calea atacului sevillan.A acoperit perfect aripa dreapta.
Dar,deja cand vorbim de Ogararu e sinonim cu faptul ca a facut un meci bun...cred ca e singurul jucator al nostru care nu a fost criticat aici,pe forum,de catre suporteri.
Bravo Ogararule, tine-o tot asa ! Alo, nea Piti ... ia mai vezi tu ... cine ar trebui sa fie fundasul dreapta titular al Romaniei ?
Atat timp cat Contra o sa joace, chiar daca mediocru, nu o sa-l vedem pe Ogararu la nationala si cu atat mai putin titular! Contra are un salariu mare (1,8 mil) si stim cine isi ia partea din acesta...
Singura sansa a lui Ogararu este o evolutie foarte buna in CL. Atunci ar inchide gura multora!
Ogararu a jucat foarte exact.A fost sigur pe el si a fost o baricada in calea atacului sevillan.A acoperit perfect aripa dreapta.
la sevilla a jucat super bine.....el cu Nicolita...nota 10.. :lol: