Preferatul meu!!!!are sange ros-albastru si asta admir la un jucator
sper sa ramana la noi....
ar fi o mare pierdere daca ar pleca, mai ales acum..cand sunt putini jucatori care joaca cu sufletul la Steaua
Preferatul meu!!!!are sange ros-albastru si asta admir la un jucator
sper sa ramana la noi....
ar fi o mare pierdere daca ar pleca, mai ales acum..cand sunt putini jucatori care joaca cu sufletul la Steaua
LA MULTI ANI George ! ! !
LA MULTI, MULTI ANI, George!!!
Toate cele bune pentru tine si pentru familia ta!
MULTUMIM PENTRU TOT!
LA MULTI ANI!!!
La multi Ani si sper sa ramai la noi si din vara!
La multi ani George! Sper sa ramai cat mai mult la Steaua
Bine Georgica ! La multi ani si la mai multe goluri pentru Steaua!
LMA!
La Multi Ani! ![]()
Si sper ca vei ramane la Steaua si din vara ![]()
La multi ani si multa sanatate!
La multi ani!
La multi ani,multa sanatate si felicitari pentru golul marcat.
La multi ani pentru un om cu un mare caracter : George Ogararu ! ![]()
La multi ani, George!
Ogararu TREBUIA SA RAMANA CAPITAN !!!!!!!!! ![]()
Valeriu Argãsealã, președintele Stelei, a dezvãlui cã tratativele pentru un transfer definitiv în Ghencea al lui George Ogãraru au început. (gsp.ro)
Nu stiu daca asta e un lucru bun sau nu. Totusi, imi pare rau pentru el ca nu a confirmat la Ajax, din diverse motive. Preferam sa se intoarca in Olanda.
Ogararu nu are deloc valoare de Ajax si campionatul in Olanda. Acolo iti trebuie viteza si tehnica.
Ogararu nu are deloc valoare de Ajax si campionatul in Olanda. Acolo iti trebuie viteza si tehnica.
Informeaza`te mai bine si ai sa afli de ce a fost mazilit la Ajax.Si nu din cauze valorice.
Informeaza`te mai bine si ai sa afli de ce a fost mazilit la Ajax.Si nu din cauze valorice.
Ah, vrei sa zici ca era prea valoros? De aia joaca unde joaca?
Ah, vrei sa zici ca era prea valoros? De aia joaca unde joaca?
Si unde joaca prietene?Inseamna ca ai o parere foarte proasta despre Steaua.Si daca tu crezi asta despre Steaua,n-ai ce cauta aici,pe un forum al STELISTILOR!
Becali lasã Steaua fãrã jucãtori! "Pe Ogãraru îl iau doar gratis! Nu dau niciun ban pe el!" (prosport.ro)
Becali lasã Steaua fãrã jucãtori! "Pe Ogãraru îl iau doar gratis! Nu dau niciun ban pe el!" (prosport.ro)
Bravo. Ce dre*cu? Cu bani lui, luam si noi un brazilian, nu? Un tanar, gen Santos.
Ogararu nu are deloc valoare de Ajax si campionatul in Olanda. Acolo iti trebuie viteza si tehnica.
Asa cum nici Lobont nu avea valoare de Ajax in fata unui batran de 35 de ani, Grim parca. ![]()
Invata fotbal.
Bravo. Ce dre*cu? Cu bani lui, luam si noi un brazilian, nu? Un tanar, gen Santos.
Tu pari din ce in ce mai rupt de realitate....
George Ogararu are nevoie de un concediu. in meciul de astazi cu argesul a facut doua greseli imense care il vor marca probabil mult timp. sper sa aiba curajul sa se ceara singur pe banca de rezerve o vreme. poate isi revine, ca incepuse bine returul asta...
George Ogararu are nevoie de un concediu. in meciul de astazi cu argesul a facut doua greseli imense care il vor marca probabil mult timp. sper sa aiba curajul sa se ceara singur pe banca de rezerve o vreme. poate isi revine, ca incepuse bine returul asta...
Nu cred ca Ogararu e unul dintre cei care vor tremura 10 jocuri pentru o greseala. In plus, tocmai aici a gresit Lacatus: in tur a schimbat echipa permanent, a.i. niciunul nu mai stia ce se vrea de la el. Certitudinea jocului urmator sporeste ambitia, orgoliul si dezvolta personalitatea unui jucator.
Sa nu mai vorbim despre omogenizarea echipei atunci cand sunt folositi aceiasi jucatori , pe acelasi posturi , o perioada mai lunga.