FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

George Ogararu

«1151617181921»
Anca_stelista4ever17.12.2008 13:40

Preferatul meu!!!!are sange ros-albastru si asta admir la un jucator :) sper sa ramana la noi.... :( ar fi o mare pierdere daca ar pleca, mai ales acum..cand sunt putini jucatori care joaca cu sufletul la Steaua

Padrese03.02.2009 10:06

LA MULTI ANI George ! ! !

Lari03.02.2009 10:32

LA MULTI, MULTI ANI, George!!!

 

Toate cele bune pentru tine si pentru familia ta!

 

MULTUMIM PENTRU TOT!

 

LA MULTI ANI!!!

redondo03.02.2009 13:57

La multi Ani si sper sa ramai la noi si din vara!

MoWeed03.02.2009 15:29

La multi ani George! Sper sa ramai cat mai mult la Steaua

gio_stgloria03.02.2009 15:42

Bine Georgica ! La multi ani si la mai multe goluri pentru Steaua!

Khalid03.02.2009 15:56

LMA!

Daniel-Ionut03.02.2009 18:07

La Multi Ani! :beer2:

Si sper ca vei ramane la Steaua si din vara :thumbsup:

c.ronaldo1703.02.2009 18:17

La multi ani si multa sanatate!

bodanelu03.02.2009 18:36

La multi ani!

adidwu03.02.2009 20:41

La multi ani,multa sanatate si felicitari pentru golul marcat.

Azzidutza03.02.2009 20:42

La multi ani pentru un om cu un mare caracter : George Ogararu ! :kisstogether:

Bogdan4Steaua03.02.2009 22:45

La multi ani, George!

aditsu1315.02.2009 08:49

 

ogararu_george.jpg Ogararu TREBUIA SA RAMANA CAPITAN !!!!!!!!! :steag_cruce_invers:

 

cristian01416.03.2009 19:01

Valeriu Argãsealã, președintele Stelei, a dezvãlui cã tratativele pentru un transfer definitiv în Ghencea al lui George Ogãraru au început. (gsp.ro)

 

Nu stiu daca asta e un lucru bun sau nu. Totusi, imi pare rau pentru el ca nu a confirmat la Ajax, din diverse motive. Preferam sa se intoarca in Olanda.

SteauaB16.03.2009 19:38

Ogararu nu are deloc valoare de Ajax si campionatul in Olanda. Acolo iti trebuie viteza si tehnica.

maye16.03.2009 19:43
Ogararu nu are deloc valoare de Ajax si campionatul in Olanda. Acolo iti trebuie viteza si tehnica.

Informeaza`te mai bine si ai sa afli de ce a fost mazilit la Ajax.Si nu din cauze valorice.

SteauaB16.03.2009 19:48
Informeaza`te mai bine si ai sa afli de ce a fost mazilit la Ajax.Si nu din cauze valorice.

 

Ah, vrei sa zici ca era prea valoros? De aia joaca unde joaca?

maye16.03.2009 20:12
Ah, vrei sa zici ca era prea valoros? De aia joaca unde joaca?

Si unde joaca prietene?Inseamna ca ai o parere foarte proasta despre Steaua.Si daca tu crezi asta despre Steaua,n-ai ce cauta aici,pe un forum al STELISTILOR!

cristian01416.03.2009 20:13

Becali lasã Steaua fãrã jucãtori! "Pe Ogãraru îl iau doar gratis! Nu dau niciun ban pe el!" (prosport.ro)

 

 

SteauaB16.03.2009 20:37
Becali lasã Steaua fãrã jucãtori! "Pe Ogãraru îl iau doar gratis! Nu dau niciun ban pe el!" (prosport.ro)

 

Bravo. Ce dre*cu? Cu bani lui, luam si noi un brazilian, nu? Un tanar, gen Santos.

Melku17.03.2009 20:50
Ogararu nu are deloc valoare de Ajax si campionatul in Olanda. Acolo iti trebuie viteza si tehnica.

 

Asa cum nici Lobont nu avea valoare de Ajax in fata unui batran de 35 de ani, Grim parca. :drunk:

Invata fotbal.

MoWeed17.03.2009 21:25
Bravo. Ce dre*cu? Cu bani lui, luam si noi un brazilian, nu? Un tanar, gen Santos.

Tu pari din ce in ce mai rupt de realitate....

mountytoma20.03.2009 22:17

George Ogararu are nevoie de un concediu. in meciul de astazi cu argesul a facut doua greseli imense care il vor marca probabil mult timp. sper sa aiba curajul sa se ceara singur pe banca de rezerve o vreme. poate isi revine, ca incepuse bine returul asta...

giglio20.03.2009 22:25
George Ogararu are nevoie de un concediu. in meciul de astazi cu argesul a facut doua greseli imense care il vor marca probabil mult timp. sper sa aiba curajul sa se ceara singur pe banca de rezerve o vreme. poate isi revine, ca incepuse bine returul asta...

 

 

Nu cred ca Ogararu e unul dintre cei care vor tremura 10 jocuri pentru o greseala. In plus, tocmai aici a gresit Lacatus: in tur a schimbat echipa permanent, a.i. niciunul nu mai stia ce se vrea de la el. Certitudinea jocului urmator sporeste ambitia, orgoliul si dezvolta personalitatea unui jucator.

Sa nu mai vorbim despre omogenizarea echipei atunci cand sunt folositi aceiasi jucatori , pe acelasi posturi , o perioada mai lunga.

«1151617181921»