0-7
Una boaba pana acum. Raman sase.
0-7
Una boaba pana acum. Raman sase.
0-2 pe teren...0-3 la masa verde ![]()
Dinamo suspendata din europa vreo 3 ani, un 3-0 pentru Slovan si multa **** suporterilor dinamovisti. Steaua castiga cu 3-0, O ZI PERFECTA !
Haide baaa..e zi de exces de alcool.
Sa nu suspende astia toata Romania....
Nu au suspendat nici toata Franta sau toata Olanda cand cei de la Nancy si Feyenoord s-au batut.Doar cluburile.
E bine atunci
o seara perfecta pana acum pentru echipele din Romania...bine...nu includem pe dinamu ca suntem deja obijnuiti cu ei ![]()
PS: tocmai a luat chefereul gol..1-1
Toate echipele fac puncte, numai Dinamo face spectacol ![]()
Respect celor care au intrat pe teren!
Dinamo suspendata din europa vreo 3 ani
Nu cred ca UEFA va suspenda clubul spurcat 3 ani din Europa. Probabil, o sa le dea multe meciuri cu portile inchise. Se ajungea la excluderea din Europa, numai daca acei suporteri loveau jucatori sau arbitri, parerea mea. Insa ar fi bine sa ma insel si sa-i suspende, ca oricum nu fac nimic in cupele europene.
Play Off-ul pentru accesul in grupe.
Mansa tur 20 august .
PAOK Salonic (Grecia) - Heerenven (Olanda) 1-1
Dinamo Zagreab(Croatia) - Hearts (Scotia) 4-0
Werder Bremen (Germania) - FK Aktobe (Kazahstan) 6-3
Everton FC(Anglia) - Sigma Olomuc (Cehia) 4-0
BATE Borisov (Belarus) - Litex Loveci (Bulgaria) 0-1
NAC Breda (Olanda) - Villareal (Spania) 1-3
Lech Poznan (Polonia) - Club Brugge (Belgia) 1-0
Fulham (Anglia) - Amkar Perm (Rusia) 3-1
Galatasaray (Turcia) - Levadia Tallinn (Estonia) 5-0
FK Teplice (Cehia) - Hapoel Tel Aviv (Israel) 1-2
Metalurg Donetk (Ucraina) - Austria Viena (Austria) 2-2
Twente Enschede (Olanda) - FK Karabach (Azerbaidjan) 3-1
MFK Kosice (Slovacia) - AS Roma (Italia) 3-3
TSKA Sofia (Bulgaria) - Dinamo Moscova (Rusia) 0-0
Racing Genk (Belgia) - Lille (Franta) 1-2
Bnei Yehuda (Israel) - PSV Eindoven (Olanda) 0-1
Lazio (Italia) - Elfsborg (Suedia) 3-0
Trabzonspor (Turcia) - Toulouse (Franta) 1-3
Partizan (Serbia) - MSK Zilina (Slovacia) 1-1
FK Baku (Azerbaidjan) - FC Basel (Elvetia) 1-3
Ajax (Olanda) - Slovan Bratislava (Slovacia) 5-0
Sivasspor (Turcia) - Sahtior Donetk (Ucraina) 0-3
Brondby (Danemarca) - Hertha Berlin (Germania) 2-1
Athletic Bilbao (Spania) - Tromso (Norvegia) 3-2
FK Sarajevo (Bosnia&Hertegovina) - CFR Cluj 1-1
Rapid Viena (Austria) - Aston Villa (Anglia) 1-0
Steaua Bucuresti - Saint Patrick`s Athletic (Irlanda) 3-0
NK Maribor (Slovenia) - Sparta Praga (Cehia) 0-2
Nacional Madeira (Portugalia) - Zenit St.Petersburg (Rusia) 4-3
Genoa (Italia) - Odense BK (Danemarca) 3-1
Dinamo Bucuresti - Slovan Liberec (Cehia) 0-3 masa verde
Guingamp (Franta) - Hamburg SV (Germania) 1-5
FC Sion (Elvetia) - Fenerbahce (Turcia) 0-2
Sturm Graz (Austria) - Metalist Harkov (Ucraina) 1-1
Slavia Praga (Cehia) - Steaua Rosie Belgrad (Serbia) 3-0
Benfica Lisabona (Portugalia) - Vorskla Poltava (Ucraina) 4-0
FC Vaslui - AEK Atena (Grecia) 2-1
Stabaek (Norvegia) - Valencia (Spania) 0-3
S-ar putea sa ii suspende pe spurcati, UEFA nu glumeste cu incidente de genul asta.
Oricum, pentru al 3-lea an consecutiv, spurcatii s-au facut pur si simplu de ras....
frumos si pentru voi si pentru noi...3-0 si 5-0...va felicit.
Felicitari si voua Bodrumdan.
Mo,
dinam0 nu a fost niciodata echipa.
Din cate am inteles sunt recidivisti dupa ultima lor experienta in Europa la meciul cu NEC , deci cred ca ii paste o suspendare mai mare decat cateva etape.
Eu cred ca iau macar un an
In afara de acesta , care oricum l-au pierdut pe teren.
ce e faza cu Dinamo sau suspendat???
Au intrat fanii in teren in minutul 87. Meciul s-a intrerupt si, cel mai probabil, vor fi suspendati
Au intrat fanii in teren in minutul 87. Meciul s-a intrerupt si, cel mai probabil, vor fi suspendati
am ınteles ca era deja 2-0 pentru ceilalti.asa este cainele vrea sa musca.dar cred ca UEFA o sai musca rau de data asta. mersi pentru raspuns moweed.
Daca Dinamo este suspendata 2-3 ani probabil ca va ajunge o echipa din partea a doua a clasamentului. Nu stiu cine va mai investi acolo...
De parca a investit cineva pana acum...
Problema lor e ca nu vor mai dori sa vina jucatori si ca cei aflati sub contract cu ei vor dori sa plece.
De parca a investit cineva pana acum...Problema lor e ca nu vor mai dori sa vina jucatori si ca cei aflati sub contract cu ei vor dori sa plece.
Problema?Sa se desfiinteze azi si nu imi pare rau!
Astia nu merita nimic , numai de rahat ne-au facut peste tot.
Nu ma intereseaza deloc necazurile lor , mai tare ma intereseaza cat de bun e L.Suarez de la Ajax ca doar a marcat 4 goluri aseara.
Problema lor e ca nu vor mai dori sa vina jucatori si ca cei aflati sub contract cu ei vor dori sa plece.
Pentru ei nu ar fi o problema ca jucatorii aflati sub contract sa plece. Ar fi chiar o usurare sa scape de acei betivi si mercenari. O parte din razboi ar fi castigat, mai raman insa cei din conducere..
Am o intrebare: Se acumuleaza puncte la coeficientul Romaniei si din play-off-ul Europa League, sau doar incepand din grupe?
Eu stiu ca si Play Off-ul conteaza.In mai mica masura dar conteaza.