FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Europa League, Editia 2009 / 2010

«1121314»
RobYnho12.05.2010 17:51

Dupa cum bate vantul, ce dracu ..

Maye12.05.2010 18:46
Deci daca Fulham bate astazi, Liverpool pierde locul de Europa League?

Nu.

Merg ambele.

ady.fcsb12.05.2010 19:23

Degeaba sunt 5 arbitrii. Sunt pur si simplu chiori. Nah' , gol fulham :X . Sper sa bata englezii . Pronostic : 2-2 , 4-3 la penalty-uri :) pt Fulham

BAF-kimi12.05.2010 20:38
Castigatoarea Europa League primeste loc in sezonul urmator chiar daca in campionat nu s-a clasat pe un loc de Europa? Cum este la Champions League...

Nu cred.

Maye12.05.2010 21:24

Pacat de Fulham.

 

Atletico noua campioana!

 

Nici nu stiu cu cine sa tin... :unsure:

Pai daca tii cu Real...

E ca si cum ai tine cu dinamu intr-o finala.

Dar ma rog , din partea ta ma astept la orice.

Alexandru H.12.05.2010 21:27

Tineam mai mult cu Fulham, insa Atletico era o echipa pe care o simpatizam. Sper sa se sinucida galacticii lui Perez... :bananadance:

MoWeed12.05.2010 21:52

Era mai misto sa se ajunga la penalty-uri

red&blue_boy13.05.2010 05:28

N-a fost un meci destul de spectaculos,dar totusi a avut un ritm bun...Pacat de Fulham,era frumos sa mearga pana la capat.Dar cred ca a meritat Atletico sa castige.

RobYnho13.05.2010 07:23

Victorie total merita a lui Atletico.

Pacat ca nu au facut'o pana in min 90.

red&blue_boy13.05.2010 08:07
Pacat ca nu au facut'o pana in min 90.

 

Pentru ca n-a iesit la pariuri,nu? :D

RobYnho13.05.2010 08:26
Pentru ca n-a iesit la pariuri,nu? :D

 

Mda.

FuNNky LowE suD10.06.2010 07:54
«1121314»