FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Europa League, Editia 2009 / 2010

«111121314»
red&blue_boy08.04.2010 21:43

M-a surprins calificarea lui Fulham si replica destul de slaba data de Benfica...Pacat de Valencia...Merg pe o finala Hamburg-Liverpool...

Marius08.04.2010 21:48

ai 10 arbitri si tot degeaba... sa ma pis pe ei.

David09.04.2010 07:08

Voi ati vazut ce penal a fost tusierul acela care a ridicat steagul la primul gol a lui Liverpool?Se enerveaza juma de cormorani,fug spre el,si dupa trece arbitrul peste decizia lui si incep abia atunci sa se bucrure de gol? :D

mircea_1009.04.2010 17:01

pai a fost perfect valabil...

David10.04.2010 10:15

Pai nu am zis ca nu era valabil.Totusi,de unde a luat UEFA arbitrii astia pentru E Leauge?Ca au cam dat-o pe deviza "multi,da' ieftini!".

RobYnho10.04.2010 13:55

Si ce cota avea Fulham. 5 si ceva.

David10.04.2010 14:11

Unirea avea 325.

Daniel-Ionut22.04.2010 16:48

In seara asta trebuie sa castige Hamburg si Liverpool!

laur_2322.04.2010 17:42

In aceasta seara trebuie sa castige Liverpool si apoi, sa obtina Cupa!Restul...ca va fi Fulham sau Hamburg nu mai conteaza.

Arian22.04.2010 20:55

Semifinale - Tur

 

Atletico Madrid - Liverpool 1 - 0

Hamburger SV - Fulham 0 - 0

red&blue_boy22.04.2010 21:04

Se anunta meciuri interesante in retur....Cu mici exceptii,Liverpool s-a prezentat slab la Madrid...

ady.fcsb22.04.2010 21:06

Echipa care se califica din dubla HSV - Fulham ia sigur Europa League. HSV ar fi favorita , joaca acasa , nu cred ca ar rata trofeul . HSV a fost aproape si anul trecut, au fost eliminati in semifinale,iar Fulham daca se califica ... motivele le stiu toti , o echipa foarte bine organizata ,cu o mare determinare , cred ca ei vor castiga EL .

 

Cred ca finala va fi : Fulham - Atletico Madrid :thumbsup:

red&blue_boy22.04.2010 21:21

Da,ar fi o surpriza sa castige Fulham.Au prima sansa in returul de acasa...Cred ca daca vor ajunge in finala au sanse mari sa o si castige...Asa,eu as vrea sa castige Hamburg...

Maye23.04.2010 02:12

Eu tin cu AC Milan si de anul viitor nu mai beau.

Marius29.04.2010 21:09

sa ma pis pe liverpenis si pe prelungirile lor... maine ma trezesc la 4 ba labelor !!!

red&blue_boy29.04.2010 21:14

Fulham-Hamburg 2-1! Iar englezii au reusit surpriza,cine credea ca au sa ajunga in finala...Poate doar Mircea Lucescu! :D

Liverpool-Atletico e 2-1 in prelungiri...

ady.fcsb29.04.2010 21:23
Fulham-Hamburg 2-1! Iar englezii au reusit surpriza,cine credea ca au sa ajunga in finala...Poate doar Mircea Lucescu! :D

Liverpool-Atletico e 2-1 in prelungiri...

 

EU credeam :)) citeste mai sus putin .Am zis finala : Fulham - Atl Madrid :D . Stiam io ce zic :thumbup:

red&blue_boy29.04.2010 21:29
EU credeam :)) citeste mai sus putin .Am zis finala : Fulham - Atl Madrid :D . Stiam io ce zic :thumbup:

 

 

Da,asa este.Esti mai tare decat Lucescu! :D ...Nah,mai e putin,poate da Liverpool un gol! :D Desi nu cred!

 

later edit : Liverpool-Atletico 2-1,final...Asadar,finala Atletico-Fulham,un meci deschis oricarui rezultat,cu doua echipe imprevizibile...As vrea sa castige Fulham.

Maye30.04.2010 01:54

I-au scos pe englezoi si eu m-am trezit la 4 sa ma duc la pescuit pe Dunare.

*Alecs*12.05.2010 11:44

Azi, FINALA: Atletico Madrid - Fulham FC, 21:45, Pro TV

 

C'mon Cottagers!

Ronnie12.05.2010 12:00

Castigatoarea Europa League primeste loc in sezonul urmator chiar daca in campionat nu s-a clasat pe un loc de Europa? Cum este la Champions League...

Maye12.05.2010 12:38

Din cate stiu eu da.

 

MoWeed12.05.2010 16:32

@Ronnie

 

Da!

Ronnie12.05.2010 17:23

Deci daca Fulham bate astazi, Liverpool pierde locul de Europa League?

Daniel-Ionut12.05.2010 17:33

Nici nu stiu cu cine sa tin... :unsure:

«111121314»