FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Europa League, Editia 2009 / 2010

«11011121314»
*Alecs*18.03.2010 23:17
Pronosticul meu pentru tragere:

 

Hamburg - Liverpool

Standard - Valencia

Atletico - Benfica

Wolfsburg - Fulham

 

Hai ca iti dau reply si aici :D

 

Standard - Hamburg

Wolfsburg - Benfica

 

Liverpool - Atletico Madrid

Valencia - Fulham

Maye18.03.2010 23:38
Hai ca iti dau reply si aici :D

Care ghiceste cele mai putine sare cu berea :P

f234567k18.03.2010 23:41

Liverpool-Standard

Atletico Madrid- Valencia

Wolfsburg-Hamburg

Fulham-Benfica

Maye18.03.2010 23:43

Scrie bai si la Liga Campionilor daca vrei sa intri in joc :D

red&blue_boy19.03.2010 05:51

Nu ma asteptam sa piarda asa Juventus.I-a demolat Fulham...Oricum,Serie A e in cadere...Si in Liga si in Europa league se vede acest lucru...Dupa un meci bun si in tur,ce meci au facut aseara Weder si Valencia!Meritau amandoua echipele sa se califice.Si eu vad ca favorite in continuare Valencia si Liverpool...Sau poate face Benfica o surpriza.

Daniel-Ionut19.03.2010 08:22

:hmmm:

 

Wolfsburg - Fulham

Hamburg - Atletico Madrid

Liverpool - Benfica

Standard - Valencia

Arian19.03.2010 12:15

Sferturi de finala

 

Fulham - Wolfsburg

Hamburger SV - Standard Liege

Valencia - Atletico Madrid

Benfica Lisabona - Liverpool

Daniel-Ionut19.03.2010 13:25
Wolfsburg - Fulham

Liverpool - Benfica

 

Haha, am nimerit 2 :rolleyes:

RobYnho19.03.2010 13:50
Benfica Lisabona - Liverpool

 

Foarte interesant.

Arian19.03.2010 14:23

Meci 1: Fulham - Wolfsburg

Meci 2: Hamburger SV - Standard Liege

Meci 3: Valencia - Atletico Madrid

Meci 4: Benfica Lisabona - Liverpool

 

Tabloul complet al semifinalelor:

 

Semifinala 1: Castigatoare meci 2 - castigatoare meci 1

Semifinala 2: Castigatoare meci 3 - castigatoare meci 4

Arian01.04.2010 21:00

Sferturi de finala - tur

 

Benfica - Liverpool 2 - 1

Hamburger SV - Standard Liege 2 - 1

Fulham - Wolfsburg 2 - 1

Valencia - Atletico Madrid 2 - 2

Maye01.04.2010 21:02

Ce promt e Arian.

E live.

 

Oricum ... cate penalty-uri trebuia sa primeasca Benfica?

Arian01.04.2010 21:11
Oricum ... cate penalty-uri trebuia sa primeasca Benfica?

 

Din cate am vazut eu, in afara de cele doua primite, arbitrul trebuia sa le acorde portughezilor inca doua, plus inca un om eliminat in tabara cormoranilor.

Maye01.04.2010 21:15
Din cate am vazut eu, in afara de cele doua primite, arbitrul trebuia sa le acorde portughezilor inca doua, plus inca un om eliminat in tabara cormoranilor.

Bravo mai promptule + offside la Kuyt la golul lui Agger.

red&blue_boy01.04.2010 21:24

Se anunta meciuri interesante in retur,nici o echipa n-a luat o optiune serioasa pentru calificare...Meritata victoria Benficai,cred ca pot sa nu piarda pe Anfield...Frumos meci si in duelul spaniol,cred ca in retur va castiga Atletico...

gio_stgloria02.04.2010 07:13

A ratat valencia aseara cat pentru 100 de meciuri de-ale Stelei , uitati-va la rezumat , mie nu-mi venea sa cred cum isi bateau joc de ocazii . Au jucat frumos spaniolii , un joc deschis , fara tactici , fara trageri de timp. Daca se va califica atletico mai departe , ar fi o nedreptate dupa meciul din tur , insa ratarile se platesc.

 

Valecia are echipa care se poate bate in CL, insa sta destul de slab in aparare si se joaca mult prea mult cu ocaziile.

David08.04.2010 20:22

Hopaaaaaaaa,stie Liverpool fotbal!

Ronnie08.04.2010 20:26

Aaaa, azi jucati voi ma... joia? :)))))))

Marius08.04.2010 20:52

sa ma pis pe floryan meyer si pe ochii lui beliti

MikStelista08.04.2010 20:58

Bravo Liverpool :clap:

Arian08.04.2010 21:00

Sferturi de finala - retur

 

Liverpool - Benfica Lisabona 4 - 1

Atletico Madrid - Valencia 0 - 0

Standard Liege - Hamburger SV 1 - 3

Wolfsburg - Fulham 0 - 1

 

Semifinale

 

Hamburger SV - Fulham

Atletico Madrid - Liverpool

Maye08.04.2010 21:05

Liverpool a avut un meci mai usor decat as fi crezut.

Cardozo si Di Maria cred ca vor pleca in vara de la Benfica.

Va fi foarte interesanta semifinala Hamburg-Fulham , avand in vedere ca aceste este singurul obiectiv pe care englezii il mai au in acest sezon.Totusi prevad o finala Hamburg - Liverpool.

Maye08.04.2010 21:12
sa ma pis pe floryan meyer si pe ochii lui beliti

Pai ce a facut ma?Ca nu am vazut meciul.

Sau "vazui" cum ar spune Bogdan.

Arian08.04.2010 21:30
Pai ce a facut ma?Ca nu am vazut meciul.

 

N-a dat penalty pentru Valencia. In minutul 90, Zigici a fost tras in careu de un fundas al lui Atletico. De fapt, i-a rupt tricoul de pe el.

Maye08.04.2010 21:34

De vis atunci.

«11011121314»