Pronosticul meu pentru tragere:
Hamburg - Liverpool
Standard - Valencia
Atletico - Benfica
Wolfsburg - Fulham
Hai ca iti dau reply si aici ![]()
Standard - Hamburg
Wolfsburg - Benfica
Liverpool - Atletico Madrid
Valencia - Fulham
Pronosticul meu pentru tragere:
Hamburg - Liverpool
Standard - Valencia
Atletico - Benfica
Wolfsburg - Fulham
Hai ca iti dau reply si aici ![]()
Standard - Hamburg
Wolfsburg - Benfica
Liverpool - Atletico Madrid
Valencia - Fulham
Hai ca iti dau reply si aici![]()
Care ghiceste cele mai putine sare cu berea ![]()
Liverpool-Standard
Atletico Madrid- Valencia
Wolfsburg-Hamburg
Fulham-Benfica
Scrie bai si la Liga Campionilor daca vrei sa intri in joc ![]()
Nu ma asteptam sa piarda asa Juventus.I-a demolat Fulham...Oricum,Serie A e in cadere...Si in Liga si in Europa league se vede acest lucru...Dupa un meci bun si in tur,ce meci au facut aseara Weder si Valencia!Meritau amandoua echipele sa se califice.Si eu vad ca favorite in continuare Valencia si Liverpool...Sau poate face Benfica o surpriza.
![]()
Wolfsburg - Fulham
Hamburg - Atletico Madrid
Liverpool - Benfica
Standard - Valencia
Sferturi de finala
Fulham - Wolfsburg
Hamburger SV - Standard Liege
Valencia - Atletico Madrid
Benfica Lisabona - Liverpool
Wolfsburg - FulhamLiverpool - Benfica
Haha, am nimerit 2 ![]()
Benfica Lisabona - Liverpool
Foarte interesant.
Meci 1: Fulham - Wolfsburg
Meci 2: Hamburger SV - Standard Liege
Meci 3: Valencia - Atletico Madrid
Meci 4: Benfica Lisabona - Liverpool
Tabloul complet al semifinalelor:
Semifinala 1: Castigatoare meci 2 - castigatoare meci 1
Semifinala 2: Castigatoare meci 3 - castigatoare meci 4
Sferturi de finala - tur
Benfica - Liverpool 2 - 1
Hamburger SV - Standard Liege 2 - 1
Fulham - Wolfsburg 2 - 1
Valencia - Atletico Madrid 2 - 2
Ce promt e Arian.
E live.
Oricum ... cate penalty-uri trebuia sa primeasca Benfica?
Oricum ... cate penalty-uri trebuia sa primeasca Benfica?
Din cate am vazut eu, in afara de cele doua primite, arbitrul trebuia sa le acorde portughezilor inca doua, plus inca un om eliminat in tabara cormoranilor.
Din cate am vazut eu, in afara de cele doua primite, arbitrul trebuia sa le acorde portughezilor inca doua, plus inca un om eliminat in tabara cormoranilor.
Bravo mai promptule + offside la Kuyt la golul lui Agger.
Se anunta meciuri interesante in retur,nici o echipa n-a luat o optiune serioasa pentru calificare...Meritata victoria Benficai,cred ca pot sa nu piarda pe Anfield...Frumos meci si in duelul spaniol,cred ca in retur va castiga Atletico...
A ratat valencia aseara cat pentru 100 de meciuri de-ale Stelei , uitati-va la rezumat , mie nu-mi venea sa cred cum isi bateau joc de ocazii . Au jucat frumos spaniolii , un joc deschis , fara tactici , fara trageri de timp. Daca se va califica atletico mai departe , ar fi o nedreptate dupa meciul din tur , insa ratarile se platesc.
Valecia are echipa care se poate bate in CL, insa sta destul de slab in aparare si se joaca mult prea mult cu ocaziile.
Hopaaaaaaaa,stie Liverpool fotbal!
Aaaa, azi jucati voi ma... joia?
)))))
sa ma pis pe floryan meyer si pe ochii lui beliti
Bravo Liverpool ![]()
Sferturi de finala - retur
Liverpool - Benfica Lisabona 4 - 1
Atletico Madrid - Valencia 0 - 0
Standard Liege - Hamburger SV 1 - 3
Wolfsburg - Fulham 0 - 1
Semifinale
Hamburger SV - Fulham
Atletico Madrid - Liverpool
Liverpool a avut un meci mai usor decat as fi crezut.
Cardozo si Di Maria cred ca vor pleca in vara de la Benfica.
Va fi foarte interesanta semifinala Hamburg-Fulham , avand in vedere ca aceste este singurul obiectiv pe care englezii il mai au in acest sezon.Totusi prevad o finala Hamburg - Liverpool.
sa ma pis pe floryan meyer si pe ochii lui beliti
Pai ce a facut ma?Ca nu am vazut meciul.
Sau "vazui" cum ar spune Bogdan.
Pai ce a facut ma?Ca nu am vazut meciul.
N-a dat penalty pentru Valencia. In minutul 90, Zigici a fost tras in careu de un fundas al lui Atletico. De fapt, i-a rupt tricoul de pe el.
De vis atunci.