Sincer... eu cred toata acea treaba cum ca Radoi a fost chemat de Jiji si nu s-a dus el din proprie initiativa... iar "patronul strategiei supreme" cum a simtit ca pierde din popularitate - care popularitate ma intreb? - el oare chiar crede ca e iubit in Ghencea?
A dat-o pe Radoi... personal cred ca si toata tarasenia cu vanzarea lui Dica, Goian si Radoi e tot o "strategie"... cand isi va da seama ca o sa-l injure lumea, iar o sa o dea cotita si ne va arata ce face el pentru Steaua...
Si apropo... jucatori netransferabili: Eric, Banel si Surdu? Hai sa fim seriosi... acum 2 luni Dica si Ochirosii erau netransferabili... ce dracu... banuiesc ca omul are cosmaruri noaptea sau, si mai rau, aude voci care-i spun pe cine sa mai vanda, sa mai cumpere etc....
In incheiere: FORZA Steaua! ![]()

