ce mai... Radoi este unul dintre cei mai buni jucatori romani,sper sa revina cat mai repede la echipa pentru ca Steaua are mare nevoie de el!!!!
ce mai... Radoi este unul dintre cei mai buni jucatori romani,sper sa revina cat mai repede la echipa pentru ca Steaua are mare nevoie de el!!!!
Am o intrebare....
Cine-mi poate face rost de nishte poze cu Radoi de la primul antrenament facut de dupa operatie?
Plssssssssss....
10x a lot!
steagsahmic
Eu nu mai pricep nimic...Oli, Gigi et co au spus ca e aproape sigur ca Mirel va juca cu Real la ei acasa, dar am vazut azi pe TVR1 ca el crede ca sunt sanse foarte mici sa se intample asta.
Se stie sigur data revenirii sale? :?
Depinde foarte mult cum va raspunde Mirel antrenamentelor cot la cot alaturi de colegii sai.
Nu poti sa il bagi direct titular pe Bernabeu daca nu a jucat deloc inainte.
El e prea ambitios sa nu joace acolo ... Totul depinde de Oli !
Cu siguranta nu va juca,la venirea in tara a declarat ca sa vorbeasca cu Oli dar ar fi bine sa riste sa joace,desi el considera ca sansele sunt mici.
Asta poate fi adormirea adversarului !
mi se pare mie sau Radoi s-a ingrasat un pic la bologna? ![]()
Mirel Radoi, la Real Madrid
Dupa trei ore de negocieri, Ramon Calderon, presedintele lui Real, si Gigi Becali, patronul Stelei, au cazut de acord asupra transferului lui Radoi de la Steaua la Real Madrid. In cazul in care Fabio Capello isi va da acordul, Radoi va semna pentru formatia madrilena.
Gigi Becali, la TV Sport: "Am vorbit despre viata si politica cu presedintele lui Real. Am invatat multe de la dineul cu Ramon Calderon. M-a invitat la masa pentru derby-ul Real-Barcelona si am acceptat. Eu i-am zis ca il imprumut pentru 6 luni, cu optiune de cumparare de 20 de milioane"
sursa: stelisti.ro
Cotidianul sportiv spaniol AS neagã în editia sa de astãzi cã Realul ar fi interesat de jucãtorul Stelei, si scrie despre adevãratele tinte din aceastã iarnã. Astfel clubul madrilen doreste sã aducã doi mijlocasi argentinieni: Belluschi de la River, cotat la 9 milioane de Euro, si Gago, pe care Boca Juniors cere 25 de milioane de Euro.
www.gsp.ro
Ca sa nu para papagal,Gigi a contraatacat :
"Nu-l mai vand la Real. Cum sa-l las sa plece sa joace el impotriva mea? Maresc salariile la jucatori si ii tin. N-am nevoie de 20 de milioane de euro de la Madrid. Eu am 200 de milioane de euro in cont la banca. Nu-mi trebuie mie banii lor. Cum sa joace Mirel impotriva Stelei, vreodata, cand el face parte din familia mea?! Nu-l mai vand!", a tunat Gigi Becali.
www.averea.ro
Ha ha ha...,din ciclul "panseurile lui Gîga".
Am stiut de la inceput ca Gigi a mai aruncat o petarda.De la 10 milioane,a cotit brusc la 20.De parca cei din stafful Realului nu ar fi stiut cu cine au de-a face.
Sunt strugurii acri Gigi ? :lol:
Numai un naiv in fotbal ar fi crezut in ceea ce a spus Gigi!Nu mi-a fost frica nici un monet ca-l putem pierde pe Mirel!Altfel,parca recuperarea sa dureaza un veac...
asa de mult mi se pare!
Cu 20 milioane de euro, se poate cumpara tot lotul Stelei si mai raman si bani... :lol:
Normal c-a fost inca una din petardele lui Jiji. Nu se pot confunda niste declaratii de complezenta cu o oferta serioasa pentru un jucator. Dar deh, ce nu face Jiji pentru a fi in centrul atentiei.. :roll:
Oricum, e pierderea madrilenilor ![]()
Mai nou, cica il vor Palermo -desi oferta lor e de ras (3 milioane?! :lol: Pentru un picior de-al lui Mirel, poate :lol: ) si Inter -bine, astia sunt pe fir de ceva vreme...-
Poate e mai bine ca a ramas, poa' e un semn:D
Cu el in teren o sa ii rupem pe toti
Si....Radoi nu e de 3 mil...
Cu 20 milioane de euro, se poate cumpara tot lotul Stelei si mai raman si bani... :lol:
Daca era Borcea actionar...
mai nou a zis Jiji ca nu mai vinde nici un jucator.OF...ce bine. :lol:
Atat vreau sa spun:
NU-L VINDETI PE Mirel
NU-L VINDETI PE Mirel
NU-L VINDETI PE Mirel
NU-L VINDETI PE Mirel
NU-L VINDETI PE Mirel
NU-L VINDETI PE Mirel
NU-L VINDETI PE Mirel
NU-L VINDETI PE Mirel
A, si era sa uit
NU-L VINDETI PE Mirel
Mirele, revino odata, ca avem nevoie de tine sa-i trezesti pe adormitii astia!
Asai .. se vede lipsa lui :roll:
imi este dor de Mirel...mai am momente in care imi smulg fulgisorii cand ma uit la meciurile Stelei si imi imaginez ca daca era Mirel era alta treaba...stie sa coordoneze altfel echipa...daca ar pleca de la noi am avea parte de o mare pierdere...nu-l lasati sa pleca...nu-l vindeti...pastrati-l si vom avea succes...daca as fi in locul lui Jiji nu l-as da nici pe 100de miloane de dolari...
Mirel AVEM NEVOIE DE TINE!!!!!!!
dupa mine cel mai bun jucator de la Steaua...nota 10 cu 100 de plusuri...FORZA Steaua...FORZA Mirel Radoi... steagcruce2 ![]()
Se pare ca va reveni la meciul cu Dinamo Kiew http://www.gsp.ro/index.php?a=61760&shift=1
Bine-ai revenit, Capitane -si cu gol-!, ca ne-ai lipsit enorm!
Cu tine pe teren de acum incolo, altfel va arata Steaua!
BINE AI REVENIT CAPITANE!! ne-ai lipsit mult. aq c tine p teren totul e altfel.
TE IUBIM!!
A revenit. Nu e un vis. E real.
Te-am asteptat de 157 de zile
Imi venea sa plang cand l-am vazut intrand in teren!
Bine ai revenit!