FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mirel Radoi

«1161718192044»
alex stelistu`08.10.2006 10:44

ce mai... Radoi este unul dintre cei mai buni jucatori romani,sper sa revina cat mai repede la echipa pentru ca Steaua are mare nevoie de el!!!!

Lavy_*_12.10.2006 18:08

Am o intrebare....

Cine-mi poate face rost de nishte poze cu Radoi de la primul antrenament facut de dupa operatie?

Plssssssssss....

10x a lot!

fularsteaua2 steagsahmic

Phire12.10.2006 18:16

Eu nu mai pricep nimic...Oli, Gigi et co au spus ca e aproape sigur ca Mirel va juca cu Real la ei acasa, dar am vazut azi pe TVR1 ca el crede ca sunt sanse foarte mici sa se intample asta. :( Se stie sigur data revenirii sale? :?

I.N.Money12.10.2006 18:18

Depinde foarte mult cum va raspunde Mirel antrenamentelor cot la cot alaturi de colegii sai.

Nu poti sa il bagi direct titular pe Bernabeu daca nu a jucat deloc inainte.

_yang13.10.2006 07:33

El e prea ambitios sa nu joace acolo ... Totul depinde de Oli !

I.N.Money13.10.2006 12:34

Cu siguranta nu va juca,la venirea in tara a declarat ca sa vorbeasca cu Oli dar ar fi bine sa riste sa joace,desi el considera ca sansele sunt mici.

_yang13.10.2006 13:46

Asta poate fi adormirea adversarului !

skonkshy14.10.2006 17:49

mi se pare mie sau Radoi s-a ingrasat un pic la bologna? :oops:

weeezer_2017.10.2006 14:09

Mirel Radoi, la Real Madrid

 

Dupa trei ore de negocieri, Ramon Calderon, presedintele lui Real, si Gigi Becali, patronul Stelei, au cazut de acord asupra transferului lui Radoi de la Steaua la Real Madrid. In cazul in care Fabio Capello isi va da acordul, Radoi va semna pentru formatia madrilena.

 

Gigi Becali, la TV Sport: "Am vorbit despre viata si politica cu presedintele lui Real. Am invatat multe de la dineul cu Ramon Calderon. M-a invitat la masa pentru derby-ul Real-Barcelona si am acceptat. Eu i-am zis ca il imprumut pentru 6 luni, cu optiune de cumparare de 20 de milioane"

 

sursa: stelisti.ro

Virgil19.10.2006 11:58

Cotidianul sportiv spaniol AS neagã în editia sa de astãzi cã Realul ar fi interesat de jucãtorul Stelei, si scrie despre adevãratele tinte din aceastã iarnã. Astfel clubul madrilen doreste sã aducã doi mijlocasi argentinieni: Belluschi de la River, cotat la 9 milioane de Euro, si Gago, pe care Boca Juniors cere 25 de milioane de Euro.

www.gsp.ro

 

Ca sa nu para papagal,Gigi a contraatacat :

 

"Nu-l mai vand la Real. Cum sa-l las sa plece sa joace el impotriva mea? Maresc salariile la jucatori si ii tin. N-am nevoie de 20 de milioane de euro de la Madrid. Eu am 200 de milioane de euro in cont la banca. Nu-mi trebuie mie banii lor. Cum sa joace Mirel impotriva Stelei, vreodata, cand el face parte din familia mea?! Nu-l mai vand!", a tunat Gigi Becali.

www.averea.ro

 

Ha ha ha...,din ciclul "panseurile lui Gîga".

Am stiut de la inceput ca Gigi a mai aruncat o petarda.De la 10 milioane,a cotit brusc la 20.De parca cei din stafful Realului nu ar fi stiut cu cine au de-a face.

Sunt strugurii acri Gigi ? :lol:

Alessandro19.10.2006 13:32

Numai un naiv in fotbal ar fi crezut in ceea ce a spus Gigi!Nu mi-a fost frica nici un monet ca-l putem pierde pe Mirel!Altfel,parca recuperarea sa dureaza un veac... :( asa de mult mi se pare!

focus19.10.2006 15:03

Cu 20 milioane de euro, se poate cumpara tot lotul Stelei si mai raman si bani... :lol:

Phire19.10.2006 18:03

Normal c-a fost inca una din petardele lui Jiji. Nu se pot confunda niste declaratii de complezenta cu o oferta serioasa pentru un jucator. Dar deh, ce nu face Jiji pentru a fi in centrul atentiei.. :roll:

Oricum, e pierderea madrilenilor :D

 

Mai nou, cica il vor Palermo -desi oferta lor e de ras (3 milioane?! :lol: Pentru un picior de-al lui Mirel, poate :lol: ) si Inter -bine, astia sunt pe fir de ceva vreme...-

Lavy_*_20.10.2006 17:01

Poate e mai bine ca a ramas, poa' e un semn:D

Cu el in teren o sa ii rupem pe toti

Si....Radoi nu e de 3 mil...

_yang21.10.2006 11:39
Cu 20 milioane de euro, se poate cumpara tot lotul Stelei si mai raman si bani... :lol:

 

Daca era Borcea actionar...

simona9021.10.2006 21:20

mai nou a zis Jiji ca nu mai vinde nici un jucator.OF...ce bine. :lol:

al_led22.10.2006 10:53

Atat vreau sa spun:

NU-L VINDETI PE Mirel

NU-L VINDETI PE Mirel

NU-L VINDETI PE Mirel

NU-L VINDETI PE Mirel

NU-L VINDETI PE Mirel

NU-L VINDETI PE Mirel

NU-L VINDETI PE Mirel

NU-L VINDETI PE Mirel

 

A, si era sa uit

NU-L VINDETI PE Mirel

Phire22.10.2006 14:32

Mirele, revino odata, ca avem nevoie de tine sa-i trezesti pe adormitii astia!

cisco22.10.2006 15:00

Asai .. se vede lipsa lui :roll:

Tweety11_0731.10.2006 16:23

imi este dor de Mirel...mai am momente in care imi smulg fulgisorii cand ma uit la meciurile Stelei si imi imaginez ca daca era Mirel era alta treaba...stie sa coordoneze altfel echipa...daca ar pleca de la noi am avea parte de o mare pierdere...nu-l lasati sa pleca...nu-l vindeti...pastrati-l si vom avea succes...daca as fi in locul lui Jiji nu l-as da nici pe 100de miloane de dolari...

Mirel AVEM NEVOIE DE TINE!!!!!!!

dupa mine cel mai bun jucator de la Steaua...nota 10 cu 100 de plusuri...FORZA Steaua...FORZA Mirel Radoi... steagcruce2 fular-campionii

_yang07.11.2006 10:47

Se pare ca va reveni la meciul cu Dinamo Kiew http://www.gsp.ro/index.php?a=61760&shift=1

Phire12.11.2006 20:24

Bine-ai revenit, Capitane -si cu gol-!, ca ne-ai lipsit enorm! :D Cu tine pe teren de acum incolo, altfel va arata Steaua!

Andreea stelista13.11.2006 08:15

BINE AI REVENIT CAPITANE!! ne-ai lipsit mult. aq c tine p teren totul e altfel.

 

TE IUBIM!!

al_led13.11.2006 09:02

A revenit. Nu e un vis. E real.

Te-am asteptat de 157 de zile

Lavy_*_13.11.2006 11:05

Imi venea sa plang cand l-am vazut intrand in teren!

Bine ai revenit!

«1161718192044»