Eu sper Gigi are dreptatea dorezc acest bani de Radoi, noi Bulgari si noi romuni trebvue stiem dorez buni bani de jocatori nostru care este bune.
Anul trecut se vedea si noi si voi are fotbal nu mai slab de cel mai puternice ecipe Europa.
Daca acest an Radoi nu pleca de Anglia Portsmut, anul trecut de aceste bani va merge din mai puternuica ecipa, pe factul eu sigur voi va joca bine la Campions lige.
Bravo Gigi, este adevarul politica.
