FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mirel Radoi

«1151617181944»
tanti15.07.2006 21:02

ce face in fiecare vara...

sa speram ca e doar o tendinita, cum a zis Oli si ca va fi apt la primul joc oficial, sa le dea rusine la lebadute... pe ei, pe mama lor

LoveNesta16.07.2006 11:42

Sper sa isi revina Mirel cat mai repede ca echipa are nevoie de el.

gloribyh16.07.2006 11:50

a spus ce e doar obosit....

I LOVE RADOI22.07.2006 13:03

Mirel este un jucator foarte bun.El merita tot respectul si nu cred ca are un carecter dificil asa cum spun altii.Merita sa fie capitan.Sper sa isi revina cat mai repede posibil. :wink:

giuliano_10124.07.2006 15:51

din pacate aburelile conducerii noastre nu pot masca prea mult timp adevarul. in ciuda indemnurilor la calm, accidentarea lui Mirel pare destul de serioasa. capitanul nostru nu va face deplasarea la gorica urmand sa plece la bologna impreuna cu proaspatul achizitionat si accidentat Gigel Coman pentru investigatii suplimentare.

sergiu_titan24.07.2006 16:43

miroase a naspa... sunt multe lucruri ciudate ... poate era de mult plecat afara.

Ii doresc multa sanatate si mie imi doresc sa isi revina miraculos de rpd!

ady4steaua25.07.2006 01:30

....sa dea D-zeu sa se vindece ffffff repede..si sa fie si mai bun...sa fie capitanul nostru :roll: :roll: 8)

Harald28.07.2006 12:27

Radoi sta doua luni!

 

Mirel Radoi va fi fortat la o pauza de doua luni, in urma operatiei la genunchi suferite joi seara la Bologna.

Bogdan4Steaua28.07.2006 14:05

Daca sunt anuntate 2 luni, asa cum il stim pe Mirel, probabil va reveni in 30-40 zile.

 

Ii dorim recuperare grabnica. ;)

alex_Ra228.07.2006 15:48

Ii doresc multa sanatate lui Mirel si sper sa revina in forta chiar in primul meci din grupele UEFA Champions League

sergiu_titan28.07.2006 20:32

Cum o dam nu e bine: pierde aproape tot -Deci pierde august (turul trei debutul de campionat meciuri grele), pierde septembrie (debtul in Liga si derbyurile bucurestene)

LoveNesta28.07.2006 21:22

2 LUNI???????

of.....lasa ca macar asa o sa mai joace si Lovin si mai prinde si el experienta.

ultras steaua31.07.2006 18:02

:o :lol: :lol: un adevarat capitan , un jucator de top mondial un stelist adevarat

spre_2408.08.2006 21:14

offff :( poate ne face o surpriza si isi revine rpde:) ar fi marfa kiar cand revenim pe Ghencea sa isi revina si el <:-p

mira3se13.08.2006 19:01

off ....imi pare rau ca lipseste. :( da e bene ca Steaua stie sa se descurce si fara el...

mihaisupersteaua15.08.2006 14:57

Mirel Radoi nu are nevoie de prezentare.Este un jucator excelent cum nu a mai avut de mult Steaua.Sper sa nu plece de la Steaua.sa mai stea pana ce vom castiga cupa campionilor

gloribyh11.09.2006 11:52

ATENTIE,

 

nu stiu sigur daca este corect sau nu ce scriu , si sper sa nu fie.Sunt cateva lucruri care ma ingrijoreaza.In primul rand.....Steaua l-a cumparat pe Ovidiu Petre,copilul de suflet al lui Oli.Steaua ii avea pe Lovin si pe Paraschiv la mijloc , si pe Cristocea , care joaca din ce in ce mai des pe postul de mijlocas central.Bun.Multi explica ca a fost necesar datorita accidentarii lui Radoi.Eu cred ca a fost necesar datorita faptului , ca Radoi va pleca.Portsmouth a anuntat nu demult ca nu a renuntat la capitanul nostru.Va spun sincer , eu cred , ca daca nu la iarna , la vara sigur va pleca.Si in plus cred ca va pleca si Dica.Singura sansa ca ei sa ramana pana-n vara fiind aceea ca Steaua sa se califice in primavara Europeana.Sper...sa nu am dreptate.Hai capitane.Hai ....Steaua

c.ronaldo1711.09.2006 12:34

dar daca va pleca Lovin sau Para.... daca ar fi plecat din iarna sau vara iti spun yo sigur ca nu i se mai marea salariu....

_yang12.09.2006 09:33
"De la 1 noiembrie va putea lua parte la antrenamentele echipei. Asa mi-au comunicat cei de la clinica din Bologna", a precizat antrenorul Stelei.
http://www.spt.ro/?section=1&subsection=20...0&articol=12137

 

Asta inseamna ca prinde 3 meciuri in Liga !

Tweety11_0720.09.2006 14:37

nu vreau sa plece Radoi....e preferatul meu, daca pot spune asa...mai e putin si revine pe teren...sa-i tinem pumnii si sa fim alaturi de el si de echipa si bine dar si la GREU!!!!

fular-campionii steagcruce2 fularultras

Zapo622.09.2006 08:29

Un jucator excelent,incredibil,simplu,bun etc.

Bravo Mirel Radoi!!

 

LIBERTATE PENTRU SUPORTERI!!!!!!! :( steag2 spre24

steaua*forever22.09.2006 10:15

Abia il asteptam inapoi in joc!

_yang22.09.2006 13:32

daca nu luam bataie in cele 2 meciuri din Liga si intra el dupa aia ne calificam 100% !

simona9006.10.2006 21:25

foarte bun Radoi.tine-o tot asa omule. e un jucator de exceptie...

Lavy_*_07.10.2006 07:28

De abia asteptm sa il vad juknd:).E adorabil.Il asteptam cu totii acasa...in Ghencea

Hai Radoi, Ca-i facem praf pe toti!:D:D:D

steagsahmic

«1151617181944»