ce face in fiecare vara...
sa speram ca e doar o tendinita, cum a zis Oli si ca va fi apt la primul joc oficial, sa le dea rusine la lebadute... pe ei, pe mama lor
ce face in fiecare vara...
sa speram ca e doar o tendinita, cum a zis Oli si ca va fi apt la primul joc oficial, sa le dea rusine la lebadute... pe ei, pe mama lor
Sper sa isi revina Mirel cat mai repede ca echipa are nevoie de el.
a spus ce e doar obosit....
Mirel este un jucator foarte bun.El merita tot respectul si nu cred ca are un carecter dificil asa cum spun altii.Merita sa fie capitan.Sper sa isi revina cat mai repede posibil. :wink:
din pacate aburelile conducerii noastre nu pot masca prea mult timp adevarul. in ciuda indemnurilor la calm, accidentarea lui Mirel pare destul de serioasa. capitanul nostru nu va face deplasarea la gorica urmand sa plece la bologna impreuna cu proaspatul achizitionat si accidentat Gigel Coman pentru investigatii suplimentare.
miroase a naspa... sunt multe lucruri ciudate ... poate era de mult plecat afara.
Ii doresc multa sanatate si mie imi doresc sa isi revina miraculos de rpd!
....sa dea D-zeu sa se vindece ffffff repede..si sa fie si mai bun...sa fie capitanul nostru :roll: :roll: 8)
Radoi sta doua luni!
Mirel Radoi va fi fortat la o pauza de doua luni, in urma operatiei la genunchi suferite joi seara la Bologna.
Daca sunt anuntate 2 luni, asa cum il stim pe Mirel, probabil va reveni in 30-40 zile.
Ii dorim recuperare grabnica. ![]()
Ii doresc multa sanatate lui Mirel si sper sa revina in forta chiar in primul meci din grupele UEFA Champions League
Cum o dam nu e bine: pierde aproape tot -Deci pierde august (turul trei debutul de campionat meciuri grele), pierde septembrie (debtul in Liga si derbyurile bucurestene)
2 LUNI???????
of.....lasa ca macar asa o sa mai joace si Lovin si mai prinde si el experienta.
:o :lol: :lol: un adevarat capitan , un jucator de top mondial un stelist adevarat
offff
poate ne face o surpriza si isi revine rpde:) ar fi marfa kiar cand revenim pe Ghencea sa isi revina si el <:-p
off ....imi pare rau ca lipseste.
da e bene ca Steaua stie sa se descurce si fara el...
Mirel Radoi nu are nevoie de prezentare.Este un jucator excelent cum nu a mai avut de mult Steaua.Sper sa nu plece de la Steaua.sa mai stea pana ce vom castiga cupa campionilor
ATENTIE,
nu stiu sigur daca este corect sau nu ce scriu , si sper sa nu fie.Sunt cateva lucruri care ma ingrijoreaza.In primul rand.....Steaua l-a cumparat pe Ovidiu Petre,copilul de suflet al lui Oli.Steaua ii avea pe Lovin si pe Paraschiv la mijloc , si pe Cristocea , care joaca din ce in ce mai des pe postul de mijlocas central.Bun.Multi explica ca a fost necesar datorita accidentarii lui Radoi.Eu cred ca a fost necesar datorita faptului , ca Radoi va pleca.Portsmouth a anuntat nu demult ca nu a renuntat la capitanul nostru.Va spun sincer , eu cred , ca daca nu la iarna , la vara sigur va pleca.Si in plus cred ca va pleca si Dica.Singura sansa ca ei sa ramana pana-n vara fiind aceea ca Steaua sa se califice in primavara Europeana.Sper...sa nu am dreptate.Hai capitane.Hai ....Steaua
dar daca va pleca Lovin sau Para.... daca ar fi plecat din iarna sau vara iti spun yo sigur ca nu i se mai marea salariu....
http://www.spt.ro/?section=1&subsection=20...0&articol=12137"De la 1 noiembrie va putea lua parte la antrenamentele echipei. Asa mi-au comunicat cei de la clinica din Bologna", a precizat antrenorul Stelei.
Asta inseamna ca prinde 3 meciuri in Liga !
nu vreau sa plece Radoi....e preferatul meu, daca pot spune asa...mai e putin si revine pe teren...sa-i tinem pumnii si sa fim alaturi de el si de echipa si bine dar si la GREU!!!!
steagcruce2 ![]()
Un jucator excelent,incredibil,simplu,bun etc.
Bravo Mirel Radoi!!
LIBERTATE PENTRU SUPORTERI!!!!!!!
steag2 spre24
Abia il asteptam inapoi in joc!
daca nu luam bataie in cele 2 meciuri din Liga si intra el dupa aia ne calificam 100% !
foarte bun Radoi.tine-o tot asa omule. e un jucator de exceptie...
De abia asteptm sa il vad juknd:).E adorabil.Il asteptam cu totii acasa...in Ghencea
Hai Radoi, Ca-i facem praf pe toti!
:D:D
steagsahmic