FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mirel Radoi

«1181920212244»
Bogdan4Steaua09.03.2007 19:59

Stire patetica si inutila. Dar ce nu ar face oamenii pentru a spori traficul la viola[...].ro?

 

Hai sa il trecem si noi pe foaia de joc pe Lampard. Cu siguranta am vedea instant stirea "Lampard la Steaua". :roll:

Virgil09.03.2007 20:02

E vorba de fapt despre Sorin Radoi.O banala greseala.

 

45076_lotul.jpg

 

Iata explicatia de sub foaia cu pricina :

 

In foile cu lotul Politehnicii Timisoara pentru partida de simbata, 10 martie, de la Bistrita, inmanate ziaristilor, apare un nume, care daca nu ar fi rezultatul unei banale greseli, ar fi putut sa arunce in aer atat piata transferurilor din Romania, cat si rivalitatea dintre suporterii a doua dintre cele mai iubite formatii romanesti. Astfel, in locul fundasului dreapta Sorin Radoi, pe foaia cu lotul banatenilor apare numele lui... Mirel Radoi, nimeni altul decat capitanul si simbolul formatiei Steaua Bucuresti.

axl2310.03.2007 08:55

cei de la Poli nu-si permit o imprimanta color? sau au ramas fara violet? :D

forever_STEAUA10.03.2007 09:58

@axl23

 

Probabil e foaia care a fost trimisa prin fax... :roll:

Virgil10.03.2007 10:51
cei de la Poli nu-si permit  o imprimanta color? sau au ramas fara violet? :D

 

Sa nu fim rautaciosi.Sagetile sunt color. :D

Andreea stelista22.03.2007 09:25

La multi ani capitane! multa sanatate,tot ce iti doresti si cat mai multe meciuri bune in tricoul Stelei.

Virgil22.03.2007 09:28

LA MULTI ANI Mirel Radoi ! Jocuri bune si multa sanatate ! Multi ani în tricoul Stelei si al echipei nationale !

Bogdan4Steaua22.03.2007 11:14

La multi ani Mirel Radoi! Sa ai parte de impliniri pe toate planurile!

forever_STEAUA22.03.2007 11:56

La multi ani, Capitane!

alinutza1622.03.2007 13:00

La multi ani,Mirele!Sa fii fericit,sanatos si sa ti se indeplineasca toate dorintele!Te iubim capitane!!!

alex_Ra222.03.2007 14:52

La multi ani Mirel!!! Multa sanatate si multe impliniri! Fa-ne in continuare mandri.

mihaela_yooo22.03.2007 16:37
LA MULTI ANI CAPITANE :D TOT CE ITI DORESTI SI SA FII IUBIT.Forzza Steaua
Phire22.03.2007 18:22

La multi ani, Capitane! Sa ai parte de cat mai multe bucurii in continuare la Steaua, si alaturi de familie :D

 

Si multa bafta cu Nationala in meciul cu Olanda, sa se vada ca meriti locul de titular :D

Raul198822.03.2007 19:07

la multi ani Mirel Radoi

iti doresc mult succes in continuare si la toata echipa

 

Forza Steaua 8) steagcruce2

VaSsY22.03.2007 20:21

LA MULTI ANI !!!

 

O intrebare: Am auzit ca Radoi a declarat ca ramane la Steaua pe viata, e adevarat?

Bogdan4Steaua22.03.2007 22:38

Daca va primi o oferta concreta cu adevarat tentanta, probabil ca va pleca. Pana atunci, ramane la Steaua. Decat sa mearga la o echipa mediocra, mai bine ramane aici, unde va fi iubit mereu.

ulivius23.03.2007 15:42

Gladiatorul va intra in arena.

 

Olandezii nu-l stiu: INCA.

 

Dar il vor tzine minte. :twisted:

Virgil23.03.2007 18:24
LA MULTI ANI !!!

 

O intrebare: Am auzit ca Radoi a declarat ca ramane la Steaua pe viata, e adevarat?

 

Multe spun oamenii.

El poate ar dori sa ramâna,dar nu cred ca Becali va renunta la ideea de a lua cel putin 10 milioane euro pe el.

SportMax28.03.2007 21:58

Inainte de a fi un fotbalist extraoridnar Radoi mi se pare un om extraordinar, cu picioarele pe pamant tot timpul, foarte sufletist, genul de lider pe care si l-ar dori orice echipa(de club sau nationala).

 

Sa-l fereasca Dumnezeu de accidentari ca in rest e imposibil sa nu ajunga la cel mai inalt nivel cu potentialul si determinarea lui!

***alex***07.04.2007 19:49

Finule, ce-ai facut finule?

Ce greseala uriasa a facut Radoi azi..

 

Ar trebui sa-i scoata cineva din cap ca nu e mare vedeta. Poate un meci pe banca l-ar mai linisti, dar acest lucru nu prea e posibil. Nu e la prima gafa, cateodata pare ca e disperat in teren si se impacienteaza.

axl2307.04.2007 19:59

Mare gafeor. Mare.

Totusi nu s-a stins dupa gafa, cum a facut Dica la Boro, dupa hent. Asta arata caracter.

c.ronaldo1707.04.2007 20:01

A mai facut o gafa si cu Rapid acum 3, 4 ani cand a dat gol Daniel Niculae, tot in Ghencea. Poate cu CFR vom juca cu Goian-Ghionea. :roll:

Motanu D07.04.2007 20:10

Inca una din gafele antologice marca Mirel Radoi. Mirel nu e fundas, fie si din cauza asta. Le comite rar, dar cand o face gafele lui ne costa scump de tot.

 

Cred ca la mijloc e mult mai util. Atat Piturca cat si Protasov au observat asta. Si am mai multa incredere in ei decat in marele specialist Becali...

Bebe4ever10.04.2007 17:10

"Felicitari" Mirel Radoi pt faptul ca ne-ai injurat la meciul cu dinamuistii. Tine-o tot asa si in curand, in loc de aplauze vei primi si tu la randul tau injuraturi din partea celor care merg peste tot cu voi. Injuraturile erau in loc de urarile de Paste...

mountytoma10.04.2007 20:12

Ca i-ai dat mingea lui nuliculescu te-as fi inteles, caci stiu ca numai cine nu munceste nu greseste (si tu muncesti mult), dar nu te iert ca ai ridicat mana sa ceri ofsaid! Oare cand o sa intelegi ca trebuie sa iti vezi de joc, nu sa ceri arbitrilor nu stiu ce? Ai cerut si in meciul nationalei cu Norvegia de la Bucuresti, si tot gol am luat si atunci.

 

In plus, nu ar trebui sa uiti ca fotbalul fara suporteri este ca sexul fara femeie, si nimeni in afara de tine nu il poate convinge pe Gigi sa se impace cu suporterii. Asa ti-ai spala multe pacate. Ca ai destule!

«1181920212244»