Stire patetica si inutila. Dar ce nu ar face oamenii pentru a spori traficul la viola[...].ro?
Hai sa il trecem si noi pe foaia de joc pe Lampard. Cu siguranta am vedea instant stirea "Lampard la Steaua". :roll:
Stire patetica si inutila. Dar ce nu ar face oamenii pentru a spori traficul la viola[...].ro?
Hai sa il trecem si noi pe foaia de joc pe Lampard. Cu siguranta am vedea instant stirea "Lampard la Steaua". :roll:
E vorba de fapt despre Sorin Radoi.O banala greseala.

Iata explicatia de sub foaia cu pricina :
In foile cu lotul Politehnicii Timisoara pentru partida de simbata, 10 martie, de la Bistrita, inmanate ziaristilor, apare un nume, care daca nu ar fi rezultatul unei banale greseli, ar fi putut sa arunce in aer atat piata transferurilor din Romania, cat si rivalitatea dintre suporterii a doua dintre cele mai iubite formatii romanesti. Astfel, in locul fundasului dreapta Sorin Radoi, pe foaia cu lotul banatenilor apare numele lui... Mirel Radoi, nimeni altul decat capitanul si simbolul formatiei Steaua Bucuresti.
cei de la Poli nu-si permit o imprimanta color? sau au ramas fara violet? ![]()
@axl23
Probabil e foaia care a fost trimisa prin fax... :roll:
cei de la Poli nu-si permit o imprimanta color? sau au ramas fara violet?![]()
Sa nu fim rautaciosi.Sagetile sunt color. ![]()
La multi ani capitane! multa sanatate,tot ce iti doresti si cat mai multe meciuri bune in tricoul Stelei.
LA MULTI ANI Mirel Radoi ! Jocuri bune si multa sanatate ! Multi ani în tricoul Stelei si al echipei nationale !
La multi ani Mirel Radoi! Sa ai parte de impliniri pe toate planurile!
La multi ani, Capitane!
La multi ani,Mirele!Sa fii fericit,sanatos si sa ti se indeplineasca toate dorintele!Te iubim capitane!!!
La multi ani Mirel!!! Multa sanatate si multe impliniri! Fa-ne in continuare mandri.
La multi ani, Capitane! Sa ai parte de cat mai multe bucurii in continuare la Steaua, si alaturi de familie ![]()
Si multa bafta cu Nationala in meciul cu Olanda, sa se vada ca meriti locul de titular ![]()
la multi ani Mirel Radoi
iti doresc mult succes in continuare si la toata echipa
Forza Steaua 8) steagcruce2
LA MULTI ANI !!!
O intrebare: Am auzit ca Radoi a declarat ca ramane la Steaua pe viata, e adevarat?
Daca va primi o oferta concreta cu adevarat tentanta, probabil ca va pleca. Pana atunci, ramane la Steaua. Decat sa mearga la o echipa mediocra, mai bine ramane aici, unde va fi iubit mereu.
Gladiatorul va intra in arena.
Olandezii nu-l stiu: INCA.
Dar il vor tzine minte. :twisted:
LA MULTI ANI !!!
O intrebare: Am auzit ca Radoi a declarat ca ramane la Steaua pe viata, e adevarat?
Multe spun oamenii.
El poate ar dori sa ramâna,dar nu cred ca Becali va renunta la ideea de a lua cel putin 10 milioane euro pe el.
Inainte de a fi un fotbalist extraoridnar Radoi mi se pare un om extraordinar, cu picioarele pe pamant tot timpul, foarte sufletist, genul de lider pe care si l-ar dori orice echipa(de club sau nationala).
Sa-l fereasca Dumnezeu de accidentari ca in rest e imposibil sa nu ajunga la cel mai inalt nivel cu potentialul si determinarea lui!
Finule, ce-ai facut finule?
Ce greseala uriasa a facut Radoi azi..
Ar trebui sa-i scoata cineva din cap ca nu e mare vedeta. Poate un meci pe banca l-ar mai linisti, dar acest lucru nu prea e posibil. Nu e la prima gafa, cateodata pare ca e disperat in teren si se impacienteaza.
Mare gafeor. Mare.
Totusi nu s-a stins dupa gafa, cum a facut Dica la Boro, dupa hent. Asta arata caracter.
A mai facut o gafa si cu Rapid acum 3, 4 ani cand a dat gol Daniel Niculae, tot in Ghencea. Poate cu CFR vom juca cu Goian-Ghionea. :roll:
Inca una din gafele antologice marca Mirel Radoi. Mirel nu e fundas, fie si din cauza asta. Le comite rar, dar cand o face gafele lui ne costa scump de tot.
Cred ca la mijloc e mult mai util. Atat Piturca cat si Protasov au observat asta. Si am mai multa incredere in ei decat in marele specialist Becali...
"Felicitari" Mirel Radoi pt faptul ca ne-ai injurat la meciul cu dinamuistii. Tine-o tot asa si in curand, in loc de aplauze vei primi si tu la randul tau injuraturi din partea celor care merg peste tot cu voi. Injuraturile erau in loc de urarile de Paste...
Ca i-ai dat mingea lui nuliculescu te-as fi inteles, caci stiu ca numai cine nu munceste nu greseste (si tu muncesti mult), dar nu te iert ca ai ridicat mana sa ceri ofsaid! Oare cand o sa intelegi ca trebuie sa iti vezi de joc, nu sa ceri arbitrilor nu stiu ce? Ai cerut si in meciul nationalei cu Norvegia de la Bucuresti, si tot gol am luat si atunci.
In plus, nu ar trebui sa uiti ca fotbalul fara suporteri este ca sexul fara femeie, si nimeni in afara de tine nu il poate convinge pe Gigi sa se impace cu suporterii. Asa ti-ai spala multe pacate. Ca ai destule!