ati auzit ce a declarat Radoi dupa meciu cu heerenveen.ca el da finala cupei UEFA pe cistigarea campionatului 8O .ma cum puii mei sa compari o cupa europeana cu un titlu amarit al Romaniei.k,conteaza si asta mult,ne baga in preliminarii c.l.,dar tot nu poti compara asta cu Cupa UEFA pe care nu ai ocazia sa o cistigi in fiecare an.
se pare ca baiatul asta il doare mai mult de nasa-su decit de Steaua.pai nu!? banii din c.l. sunt mai importanti decit performanta si gloria Stelei.
eu unu prefer sa joc intr-o competitie pe care am sansa sa o cistig decit intr-una pe care deocamdata n-am nici-o sansa.in istorie ramai doar prin trofee sau macar finale.
