La Multi Ani, Go[L]ian!
Sper sa mai stai la Steaua inca 2-3 ani!
La Multi Ani, Go[L]ian!
Sper sa mai stai la Steaua inca 2-3 ani!
La multi ani, Goe!
La multi ani, Goe! Saracul, chiar avea lacrimi in ochi la interviul de dupa meci!
Cel mai bun fundas din tara. Goe nr. 1!
Sper sa ajunga la o echipa mare in Europa.
Daca o va tine tot asa, sigur va ajunge. Sper doar sa se tina si sa nu se lase!
Da?
Eu sper sa ramana la Steaua sa ne ajute in L.C.!
Goian ar trebui sa plece in strainatate pana nu este tarziu. A confirmat deja la Steaua!
Se pare ca Goe s-a trezit din visare si a inceput sa joace din nou.
Aseara a fost cu mintea la meciul cu Pandurii, si cum chiar cu ei jucam, a jucat foarte bine!
Goe, meciul viitor il avem cu Unirea Urziceni!
Bravo Goian!
Inscrii ca un atacant!
Defapt, a fost autogol! ![]()
Per ansamblu, vedem ca Goian a marcat in ultimele 3 sezoane, cam cat unii atacanti ai nostri (sau pe care i-am avut). Sper sa marcheze si la Euro.
Goian o sa cam stea suspendat din 2 in 2 etape.
Poate o sa-l vedem la lucru si pe Rada!
Nu prea cred. Numai daca isi revine Radoi. Rada este rezerva lui Ghionea, nu a lui Goian!
Goe a fost suspendat doua etape pentru declaratiile despre un meci in care el nu a jucat. sper ca asta sa-i fie ultima lectie lui Goe, care ar putea fi un fotbalist foarte mare si la figurat nu doar la propriu. si altora care mai uita sa joace fotbal dar nu uita sa iasa la interviuri.
nu ar strica sa nu mai vorbeasca cu presa deloc, mai ales ca toti jurnalistii sunt de partea clujului acum. la fel au fost si de partea rapidului, nu am auzit unul care sa ceara mazilirea suporterilor violenti.
Iar tu postezi fãrã sã ai habar. Cum sã nu fi jucat Goe la Galați?
Iar tu postezi fãrã sã ai habar. Cum sã nu fi jucat Goe la Galați?
mea culpa, varsta asta :-)
a vorbit despre ceva in ce el nu a fost implicat. si daca tacea, filozof nu ramanea, dar titular cu Dinamo, DA!
cred ca asta e cel mai bun sezon a lui Goian.. ![]()
crezi oarecum prost ![]()
Posibil sa ma insel, dar cel mai bun sezon al lui Goian mi s-a parut cel din 2005/2006, in care a inscris in UEFA 5 goluri, iar in campionat a dat goluri importante precum cel cu spurcatii si cel cu cefere de pe Lia Manoliu. Pacat de cele 4-5 penalty-uri comise in acel sezon.
cred ca Goian a fost suspendat pt ultimele doua meciuri ca nu cumva sa se accidenteze si sa rateze euro !
sa mai ziceti ca nu se gandeste federatia la binele jucatorilor !
Sper sa aiba o oferta buna. Altfel ar fi o pierdere cedarea lui.
a tinut in spate toata apararea , tamas ezitant , iar contra si rat parca erau lesinati , rat un pic ma ivioi dar nu reusea sa impidice atacantii francezi sa centreze deloc
sper ca Goe sa fie baiat destept si sa aleaga Anglia. acolo e lumea buna a fotbalului mondial. la lecce, fiorentina, Betis etc s-ar ingropa...
succes maxim, oriunde va merge!
update astazi 30 iunie: Goe e suparat ca nu e lasat sa plece la Sahtior? e spre binele lui, el e fotbalist de echipe mari, nu de sahtior. mai bine la o echipa de ultimele locuri in Anglia, decat la sahtior! una e sa joci intr-o tara civilizata, alta e ucraina (nu am nimic cu ucraina!) asa ca, din nou, sper ca Goe sa fie baiat destept!
Se zvoneste ca a plecat la Sunderland pentru 4 milioane de euro. Bv lui ![]()
Mult succes Goe la Sunderland. Sper sa nu retrogradezi si in cativa ani sa faci pasul spre o echipa mai mare, chiar daca nu mai esti la prima tinerete. Si sper, ca sa te mai vad in tricoul Stelei, macar o data.