FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dorin Goian

«18910111214»
-=Danny=-12.12.2007 18:12

La Multi Ani, Go[L]ian!

 

Sper sa mai stai la Steaua inca 2-3 ani!

Wally12.12.2007 23:09

La multi ani, Goe!

john_8613.12.2007 01:52

La multi ani, Goe! Saracul, chiar avea lacrimi in ochi la interviul de dupa meci!

stelistu_622.12.2007 10:49

Cel mai bun fundas din tara. Goe nr. 1!

Sper sa ajunga la o echipa mare in Europa.

steauaaa03.01.2008 10:46

Daca o va tine tot asa, sigur va ajunge. Sper doar sa se tina si sa nu se lase!

Dany's06.01.2008 18:36

Da?

 

Eu sper sa ramana la Steaua sa ne ajute in L.C.!

BADboySteaua07.02.2008 17:42

Goian ar trebui sa plece in strainatate pana nu este tarziu. A confirmat deja la Steaua!

mountytoma09.03.2008 22:11

Se pare ca Goe s-a trezit din visare si a inceput sa joace din nou.

 

Aseara a fost cu mintea la meciul cu Pandurii, si cum chiar cu ei jucam, a jucat foarte bine!

 

Goe, meciul viitor il avem cu Unirea Urziceni!

cornisa5810.04.2008 15:38

Bravo Goian!

 

Inscrii ca un atacant!

stelistu_611.04.2008 12:41

Defapt, a fost autogol! :notangel:

alexynho11.04.2008 15:56

Per ansamblu, vedem ca Goian a marcat in ultimele 3 sezoane, cam cat unii atacanti ai nostri (sau pe care i-am avut). Sper sa marcheze si la Euro.

fedora12.04.2008 08:54

Goian o sa cam stea suspendat din 2 in 2 etape.

Poate o sa-l vedem la lucru si pe Rada!

bodanelu12.04.2008 09:19

Nu prea cred. Numai daca isi revine Radoi. Rada este rezerva lui Ghionea, nu a lui Goian!

mountytoma02.05.2008 13:04

Goe a fost suspendat doua etape pentru declaratiile despre un meci in care el nu a jucat. sper ca asta sa-i fie ultima lectie lui Goe, care ar putea fi un fotbalist foarte mare si la figurat nu doar la propriu. si altora care mai uita sa joace fotbal dar nu uita sa iasa la interviuri.

 

nu ar strica sa nu mai vorbeasca cu presa deloc, mai ales ca toti jurnalistii sunt de partea clujului acum. la fel au fost si de partea rapidului, nu am auzit unul care sa ceara mazilirea suporterilor violenti.

forever_STEAUA02.05.2008 13:10

Iar tu postezi fãrã sã ai habar. Cum sã nu fi jucat Goe la Galați?

mountytoma02.05.2008 13:14
Iar tu postezi fãrã sã ai habar. Cum sã nu fi jucat Goe la Galați?

 

mea culpa, varsta asta :-)

 

a vorbit despre ceva in ce el nu a fost implicat. si daca tacea, filozof nu ramanea, dar titular cu Dinamo, DA!

oanna_r3d_and_blu3_4ever02.05.2008 13:54

cred ca asta e cel mai bun sezon a lui Goian.. :hmmm:

bodanelu02.05.2008 14:34

crezi oarecum prost ;)

f234567k02.05.2008 15:57

Posibil sa ma insel, dar cel mai bun sezon al lui Goian mi s-a parut cel din 2005/2006, in care a inscris in UEFA 5 goluri, iar in campionat a dat goluri importante precum cel cu spurcatii si cel cu cefere de pe Lia Manoliu. Pacat de cele 4-5 penalty-uri comise in acel sezon.

redandblue04.05.2008 11:17

cred ca Goian a fost suspendat pt ultimele doua meciuri ca nu cumva sa se accidenteze si sa rateze euro !

sa mai ziceti ca nu se gandeste federatia la binele jucatorilor !

raducelbun08.05.2008 09:28

Sper sa aiba o oferta buna. Altfel ar fi o pierdere cedarea lui.

stelistul stelist10.06.2008 06:58

a tinut in spate toata apararea , tamas ezitant , iar contra si rat parca erau lesinati , rat un pic ma ivioi dar nu reusea sa impidice atacantii francezi sa centreze deloc

mountytoma20.06.2008 13:28

sper ca Goe sa fie baiat destept si sa aleaga Anglia. acolo e lumea buna a fotbalului mondial. la lecce, fiorentina, Betis etc s-ar ingropa...

succes maxim, oriunde va merge!

 

update astazi 30 iunie: Goe e suparat ca nu e lasat sa plece la Sahtior? e spre binele lui, el e fotbalist de echipe mari, nu de sahtior. mai bine la o echipa de ultimele locuri in Anglia, decat la sahtior! una e sa joci intr-o tara civilizata, alta e ucraina (nu am nimic cu ucraina!) asa ca, din nou, sper ca Goe sa fie baiat destept!

alexynho10.07.2008 22:45

Se zvoneste ca a plecat la Sunderland pentru 4 milioane de euro. Bv lui :)

cristi_mold11.07.2008 11:31

Mult succes Goe la Sunderland. Sper sa nu retrogradezi si in cativa ani sa faci pasul spre o echipa mai mare, chiar daca nu mai esti la prima tinerete. Si sper, ca sa te mai vad in tricoul Stelei, macar o data.

«18910111214»