FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dorin Goian

«11011121314»
vladutzu2823.06.2009 14:03

intradevar cred ca Goian este cel mai bun din prezent la Steaua si la valoarea lui ar merita un campionat mai puternic si o echipa mai buna decat Steaua. parca l-as vedea cu ochi buni si in germania cred k i se potriveste bundesliga

4_ever_steaua23.06.2009 16:26

cel mai bun fundas din Romania,si nu zic asta pentru ca este la Steaua,ci pentru ca merita si stie sa joace.Cuplul de fundasi Ghionea-Goian e cel mai solid

mountytoma06.08.2009 13:45

multumim Goe! bafta multa unde te duci si ai grija sa nu patesti ca Dica! vezi-ti de treaba si de lungul nasului si iti va fi bine. italia e o tara civilizata, au un campionat foarte puternic, deci ai facut o alegere excelenta!

KERATOCONUS06.08.2009 13:59

O sa suferim mult in centrul apararii dupa plecarea lui Goian.

Stryker06.08.2009 14:22

In primul rand , baza unei echipe este apararea , nu poti sa faci o echipa solida daca nu ai o aparare ... plecarea lui Goian lasa un gol , pe care, cel putin sezonul asta, nu cred ca o sa-l putem acoperi ...

Guardian06.08.2009 16:28

Multumim Goe ! sper sa ajungi la o echipa de top din Italia

D4v1dstelist06.08.2009 20:49

Gafa.Iar "ne vindem".Dam jucatorii de baza buni si luam chilipiruri.

Maye06.08.2009 23:06

De cand a facut el asta nu am mai vazut pe nimeni sa o faca:

article_9963_1.jpg

mountytoma07.08.2009 07:26
De cand a facut el asta nu am mai vazut pe nimeni sa o faca:

 

Goe a recunoscut si el ca uneori a jucat slab rau, dar a jucat mereu din tot sufletul, si asta se vede in poza expusa de tine. Goe chiar a iubit si iubeste Steaua si pentru asta ne va lipsi cu siguranta. in cateva meciuri se va suda un alt cuplu de fundasi centrali, avem antrenor capabil sa rezolve problema asta.

 

norocul nostru , cu atatia jucatori tineri in echipa acum, este ca nu mai e Lacatus antrenor!

alexstelistu9707.08.2009 17:40

o data si o data tot trebuia sa plece ....... cand asta a hotarat Gigi...

 

 

PA Goe iti multumim pentru ce ai facut la Steaua :wave:

razvan2808.08.2009 00:16

Fiecare meci jucat de tine in tricoul Stelei a fost un meci cu 51% sanse de a-l castiga.Ai fost unul din partizanii acelui sezon european de exceptie.In fiecare an ai dat totul pentru echipa si ai fost omul care a coordonat apararea , indiferent daca langa tine era Mirel Radoi sau Ghionea tu ai fost ministrul apararii in Ghencea.

 

Goe iti multumim pentru tot ce ai facut la Steaua !

Mult succes la Palermo si in 2 ani sa ajungi cel mai bun fundas din tara apararii.

RESPECT Goe !

 

De cand a facut el asta nu am mai vazut pe nimeni sa o faca:

article_9963_1.jpg

 

 

Scuze de dublu post dar nu prea ma pricep la manevrarea forumurilor

Asa e...inafara ca este un jucator extraordinar este si un om foarte bun care merita respectul tuturor...cred ca doar un singur jucator ar mai fi facut asta dupa un gol - Rica Neaga , un alt stelist pur sange si devotat culorilor ros albastre.

D4v1dstelist08.08.2009 17:39

RESPECT!

strezahuzum09.08.2009 06:35

Multumim pentru toti anii astia ! Bafta in Italia !

Daniel-Ionut09.08.2009 13:19

Multumim pentru ca de multe ori ne-ai facut fericiti :worthy:

Bafta la Palermo si sper sa te intorci candva acasa! :oleole:

mircea_1009.08.2009 13:50

a inceput cu stangu. A gafat decisiv la singurul gol al meciului Palermo-Sevilla 0-1.

gabitobo09.08.2009 15:14

are cineva poze cu Goian la primul meci la Palermo?

SlalomPrintreCiobani17.08.2009 04:56

cred ca gasesti pe google ...

 

in plus se mai intampla sa mai greseasca omul

 

la fel cum a facut zapata in meciul cu Dinamo :(

 

dar asta nu inseamna ca nu mai ramane titular

 

in 1-2 sezoane devine capitan la palermo :P

David18.08.2009 09:54

Ce a facut Zapata in meciul cu Dinamo?

SlalomPrintreCiobani20.08.2009 11:23

a pus decat 3 oameni in zid la Niculescu :| care se stie cum suteaza din lovituri libere ....

KERATOCONUS20.08.2009 11:41
a pus decat 3 oameni in zid la Niculescu :| care se stie cum suteaza din lovituri libere ....

 

Da, dar nu lua gol daca n-o devia Jair cu capul.

SlalomPrintreCiobani20.08.2009 21:28

bun dar gandes'te ca daca mai era un om acolo mingea nu mai devia se oprea in zid ...

 

poate chiar un contra-atac ...

 

MoWeed22.01.2010 07:53
Oficialii lui CFR Cluj au tratat cu reprezentantii celor de la Palermo, insa cer ca in aceasta mutare sa nu fie implicata si firma de impresariat Becali Sport.

 

"CFR Cluj incearca sa il ia prin alte mijloace, umbla prin spatele cortinei. E problema lor, oamenii lucreaza asa cum cred...", a spus Victor Becali la gsptv.

 

In urma cu un an, CFR Cluj l-a dorit pe Nicolae Dica, insa a conditionat venirea acestuia de o despartire de firma de impresariat a fratilor Becali. Dupa un an, Dica a ajuns la CFR Cluj, impresariat de Ana Maria Prodan.

Onlinesport

David22.01.2010 13:55

E altceva.Catania/Iraklis sunt sub nivelul ACTUAL al Stelei pe cand Palermo este o echipa unde te poti realiza.De ce sa te intorci la o echipa obscura cu ceva rezultate in ultimii 2 ani din Liga I,can poti sa ramai in Italia?

FuNNky LowE suD01.06.2010 17:34

Goian - chiar daca a imbatranit era stalpul Stelei si cu toate asteaa ?! :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers: el reusea de cele mai multe ori sa fie unde trebuie pt a da gol si ne-a ajutat foarte mult atat in cupele europene cat si in campionat ! respect Goian ;x

Nyghty01.06.2010 17:54
Goian - chiar daca a imbatranit era stalpul Stelei si cu toate asteaa ?! :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers: el reusea de cele mai multe ori sa fie unde trebuie pt a da gol si ne-a ajutat foarte mult atat in cupele europene cat si in campionat ! respect Goian ;x

Mai postezi mult la topice la care nu s-a mai raspuns de luni bune?!

Calmati-l, va rog.... sau explicati-i ce inseamna posthunting.

 

«11011121314»