FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cornel Cernea

«134567»
Z3US17.07.2007 12:32

E portar bun, n`am dat vina pe el din orice, dar in amicalu ala can si`a dat autogolu ala....A gresit in mai multe meciuri, dar a avut si multe meciuri frumoase in care a avut niste paradeee... Cred ca inca nu ne`a aratat tot ce poate.

stelistu1023.07.2007 10:35

Cernea e un portar bun!!!!!!!!!!!!!!Cernea

Fl0r1nsteaua23.07.2007 11:14

Era bun... in amicalele pe care lea disputat Steaua Cernea nu a aratat mai nimic.

POate in meciurile amicale se va schimba situatia.:)

bogd4n23.07.2007 12:52

Fl0r1nsteaua vad ca esti aiurit rau de tot... :))

cristi_mold06.09.2007 09:44

Condoleante Cornele, sper sa iti revii cat mai repede, pentru ca avem nevoi de tine. Sa nu uiti ca suntem alaturi de tine.

Dragoshel06.09.2007 12:01

Codoleante Cernea, sper sa treci cu bine peste asta...

Cata2306.09.2007 19:40

Sincere condoleante speram cu totii sa treci cu bn peste acest moment negru din viata ta.

Bundy06.09.2007 19:42

Condoleante Cernea, ne pare rau. Ai incredere in tine!

Ursu06.09.2007 19:52

Condoleantze Cernea! suntm ku totzii alaturi de tine. ejti unul dintre cei mai inpotrantzi membrii ai ''familiei'' din Ghencea :sleep::unsure:

G3sTaPo06.09.2007 19:53

D-zeu Sa-l Ierte !

vlad_cj06.09.2007 19:58

Sincere Condoleante....Dumnezeu Sa'l Ierte.

pui de dac 11206.09.2007 19:59

Odihneasca-se in pace!

Cernea, suntem alaturi de tine!

Wally06.09.2007 20:04

Condoleante!

raul stelistu06.09.2007 20:18

Condoleante,sper sa treci cat mai repede peste aceasta tragedie.

@dy_00706.09.2007 20:22

Sincere condoleante

cristian01406.09.2007 20:27

Sincere condoleante si Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

st_194706.09.2007 22:46

Odihneasca-se in pace..!bafta Cornel

cristian8607.09.2007 00:00

Sincere condoleante lui Cornel Cernea, care spre deosebire de alti portari a aparat poarta Stelei in Champions League, o realizare cu care foarte putini se pot mandri.

Dicaaa07.09.2007 05:39

Condoleante Cernea si Dumnezeu sa il ierte

Bratu Cristi07.09.2007 06:03

Unu din portarii buni ai Stelei trece printr-un moment foarte greu in viata sa.SINCERE CONDOLEANTE din partea tuturor suporterilor STELISTI.Dumnezeu sa-l ierte

Bodanel07.09.2007 06:31

Condoleante si RIP!

draketoy07.09.2007 06:58

Sunt momente in viata care nu te lasa indiferent... omul asta merita sa fim alaturi de el... e un baiat extraordinar dintr-o familie modesta, care a stiut sa se faca respectat de toata suflarea stelista! Condoleante familiei!

alex_2107.09.2007 07:53

Sincere condoleante pentru Cernea!

 

SUNTEM CU TINE!

stelistu1107.09.2007 08:09

Cernea, sunten cu tine oricand!

ManiaCU07.09.2007 08:20

Sincere condoleante. Dumnezeu sa-l odihneasca.

Cernea este un portar bun si un om mare, sper sa treaca repede peste necaz.

«134567»