La multi ani Cernea
, mai ales pentru meciul facut pe Bernabeu ![]()
La multi ani Cernea
, mai ales pentru meciul facut pe Bernabeu ![]()
La Multi Ani Cornele!
Multa sanatate si bafta in continuare ... la Steaua bineinteles! ![]()
LA multi ani Cornele!!!
LA MULTI ANI, Cornele!
Sa cerni bine: mingile la tine-n brate, restul poa' sa treaca!
se pare ca a semnat un contract pe 2 ani cu Unirea Alba Iulia. succes Cornel!
Respectul meu. De fiecare datã când a fost bãgat în teren și-a fãcut datoria. Pânã la urmã, dintre portarii aduși de MM, el a fost cel mai bun.
Multumim pt ce ai facut la Steaua!
Bafta Cernea la Alba-Iulia!
Sper sa le dai peste nas celor care te-au contestat. Bafta multa!!!
Multumim pentru ce ai facut la Steaua si multa bafta la Alba Iulia
Bafta Cernea!
Mereu o sa imi aduc aminte cu placere de paradele de pe Bernabeu ![]()
Iti multumim pentru tot ce ai aparata la Steaua ![]()
Bafta la Alba Iulia
multumim pentru ce ai aparat, si ce goluri ai luat asta e ![]()