FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cornel Cernea

«1567»
Daniel-Ionut22.04.2009 06:29

La multi ani Cernea :excl: , mai ales pentru meciul facut pe Bernabeu ;)

Astristul22.04.2009 07:10

La Multi Ani Cornele!

Multa sanatate si bafta in continuare ... la Steaua bineinteles! :)

Robinson Rufay Zapata22.04.2009 10:41

LA multi ani Cornele!!!

Lari22.04.2009 16:24

LA MULTI ANI, Cornele!

 

Sa cerni bine: mingile la tine-n brate, restul poa' sa treaca!

 

 

se7en25.06.2009 20:22

se pare ca a semnat un contract pe 2 ani cu Unirea Alba Iulia. succes Cornel!

1on25.06.2009 20:35

Respectul meu. De fiecare datã când a fost bãgat în teren și-a fãcut datoria. Pânã la urmã, dintre portarii aduși de MM, el a fost cel mai bun.

puyol25.06.2009 21:15

Multumim pt ce ai facut la Steaua!

red&blue_boy26.06.2009 05:49

Bafta Cernea la Alba-Iulia!

Robinson Rufay Zapata26.06.2009 14:43

Sper sa le dai peste nas celor care te-au contestat. Bafta multa!!!

MoWeed26.06.2009 14:59

Multumim pentru ce ai facut la Steaua si multa bafta la Alba Iulia

Daniel-Ionut05.07.2009 18:19

Bafta Cernea!

Mereu o sa imi aduc aminte cu placere de paradele de pe Bernabeu :thumbsup:

razvan2806.07.2009 21:11

Iti multumim pentru tot ce ai aparata la Steaua :D

Bafta la Alba Iulia

florinake9923.05.2013 09:17

multumim pentru ce ai aparat, si ce goluri ai luat asta e :)

 

 

 

 

 

«1567»