
Data nasterii : 22.04.1976
Locul nasterii : Slobozia
Post : portar
Nr tricou : 12
Email : C***@***
Debut in divizia A : 04.03.2000 - Petrolul Ploiesti - Gloria Bistrita 1-2

Data nasterii : 22.04.1976
Locul nasterii : Slobozia
Post : portar
Nr tricou : 12
Email : C***@***
Debut in divizia A : 04.03.2000 - Petrolul Ploiesti - Gloria Bistrita 1-2
Un portar care nu a aparat la noi decat in CUPA , a fost sigur pe el dar habar nu are sa apare la 11 metri.Va fi o vesnica rezerva.
Bunicel el dar nu cred ca ii poate face fata lui Hamutovski
Pentru Hamu trebuie o rezerva cu care sa se bata pentru postul de titular...cum era cu Tudor...daca nu Hamu va scadea f mult...Cernea nu cred ca e nici pe jumatatea lui Hamu...
Fratilor eu nu stiu ce cauta cainele asta la Steaua!! A fost la Dinamo in galerie pana la 18 ani (sangele apa nu se face)!!
intreaba-l pe Meme ca el l-a adus. :lol:
Fratilor eu nu stiu ce cauta cainele asta la Steaua!! A fost la Dinamo in galerie pana la 18 ani (sangele apa nu se face)!!
Asta nu o mai stiam...e adevarat???
Fratilor eu nu stiu ce cauta cainele asta la Steaua!! A fost la Dinamo in galerie pana la 18 ani (sangele apa nu se face)!!Asta nu o mai stiam...e adevarat???
e foarte adevarat!!membru marcant in ng pana la 18 ani
Fratilor eu nu stiu ce cauta cainele asta la Steaua!! A fost la Dinamo in galerie pana la 18 ani (sangele apa nu se face)!!
cascavalul si branza lu Becali....
Cred ca Cernea este o rezolvare de moment... In iarna ne va venii un portar tanar cu reale talente... Am o presimtire...
Ar trebui sa aduca un portar strain....poate inca unu din Belarus :lol:
Sper sa nu ma injure nimeni, dar in SuperSteaua scrie ca si [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] si Tudorel Stoica erai dinamovisti pana a veni la Steaua.
nu te injura nimeni
Cernea sincer nu arata a portar care sa aiba valoare de Steaua ....probabil daca o sa vina un portar bun in iarna el o sa plece...
Nimic. Nu stiu nimic de tipul asta.
de parca eu as sti...dar ma mai lamuresc detaliile astea :
Data nasterii : 22.04.1976Locul nasterii : Slobozia
Post : portar
Nr tricou : 12
Email : C***@***
Debut in divizia A : 04.03.2000 - Petrolul Ploiesti - Gloria Bistrita 1-2
Cred ca Cernea este o rezolvare de moment... In iarna ne va venii un portar tanar cu reale talente... Am o presimtire...
Cred ca Toma.... :lol:
Ca vad ca nu mai aduc pe nimeni si Cernea nu e o solutie care sa rezolve tot...
poate vor aduce ei pe cineva, ce dracu.
Se vorbea de un portar italian de o suta si ceva de ani. Piei drace!
"Da, am ținut cu Dinamo!"
- E adevărat că in copilărie mergeai in galeria lui Dinamo?
- Eram la juniori și stăteam in internat. Venea antrenorul nostru și ne dădea bilete la meciurile lui Dinamo. Normal că mă duceam, că voiam să văd fotbaliști adevărați. Bine, recunosc, țineam cu Dinamo, dar acum imi fac treaba cum trebuie acolo unde joc.
sursa gsp
v-am spus eu
la modul serios cred ca un adevarat concurent pentru Cernea ar fi si grecul de care se tot zvoneste, Michalis Sifakis. O avea acesta 21 de ani dar am inteles ca este inalt cam de 1.92 m...
la modul serios cred ca un adevarat concurent pentru Cernea ar fi si grecul de care se tot zvoneste, Michalis Sifakis. O avea acesta 21 de ani dar am inteles ca este inalt cam de 1.92 m...
Daca e dupa inaltime Toma din cate stiu era inalt de 1,90 de la 17 ani (adica acum 3 ani) :lol:
Oricum nu cred ca il vor lua pe grec (si eu il consider cea mai buna alegere din zvonurile date de ziare).
Chestia e cu salariu de 200.000, nu il vad pe Gigi platind al 2-lea salariu din echipa unui strain ... patriotismul asta.
Si pt ca tot e pagina despre Cernea eu zic ca e acceptabil adica nu e mare diferenta intre el si Hamutovski si in consecinta il poate inlocui, chestiia e ca Hamutovski a fost dat pt ca era cel mai slab titular ca valoare si ar trebui gasit unu peste valoarea lui nu de valoare lui.
dar Cernea cat are inaltime ? :roll:
Cornel Cernea: 1.84 cm inaltime si 83 de Kg in greutate...
"S-a rupt Cernea!
Din Larnaca (Cipru) de la Dan Udrea şi Ioan Tasi
Probleme mari pentru Olăroiu! Cu mai puţin de 3 săptămîni înaintea primului meci oficial al sezonului, turul cu Heerenveen, Steaua a rămas fără portar! Cornel Cernea a părăsit ieri antrenamentul roş-albaştrilor după ce a resimţit dureri la picior. Primele evaluări indică o contractură, dar goalkeeper-ul în vîrstă de 29 de ani a fost supus unor investigaţii suplimentare aseară, la Limassol. Rezultatele vor veni în scurt timp şi vor releva gravitatea accidentării şi timpul de refacere. În acest moment, Olăroiu mai are în lot un singur portar valid. Este vorba despre Marius Toma (19 ani), care nu are nici un meci în Divizia A! "Sîntem în tratative avansate cu un alt goalkeeper", a anunţat Oli.
18 zile au mai rămas pînă la partida Heerenveen - Steaua, programată pe 15 februarie, în Olanda, în "16"-imile Cupei UEFA."
Sursa: GSP
Avem nevoie disperata de un portar in aceste conditii. Sper sa se perfecteze un transfer in acest weekend altfel e grav.
sper ca asa sa aduca Meme un portar de valoare si TANAR.ce sa facem cu ala de 30 de ani?este de viitor? nu exista asa ceva la Steaua vrem un portar tanar!!!o solutie sa fie hutan?URGENT UN PORTAR TITULAR!!