FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cornel Cernea

«123457»
simona9002.11.2006 08:42

Asta daca cumva vrea el?Dupa interviul facut de dupa meci nu stiu ,parea destul de nesigurl[cum ca ar ramane la Steaua sau nu]. :roll:

Lavy_*_02.11.2006 10:39

wow....noi chiar avem portar...

I.N.Money02.11.2006 13:40

Meriti toate aplauzele noastre,Cornele !

Phire02.11.2006 20:06

Intr-adevar. Sper doar ca n-a fost doar o zi de exceptie a acestuia -si Carlos a avut din astea...-

Dupa meciul de ieri, cred c-ar fi o mare prostie sa fie dat afara de la Steaua. Chiar daca va fi adus inca un portar, tot ar trebui pastrat in lot, macar pentru concurenta. Asta in cazul in care va confirma in continuare, bineinteles.

michael03.11.2006 03:03

Normal ca sunt fericit de prestatia lui Cernea. Insa, sper sa demonstreze constanta. Si asta nu numai in meciurile europene, ci si in cele din campionat si cupa, unde ambitia poate este mai diminuata datorita calitatii adversarului.

Virgil03.11.2006 17:47

GB a spus ca Cernea ramâne la Steaua.Meciul cu Realul a fost sansa vietii lui.Urmeaza cele cu Kievul si Lyonul,în care sper sa faca din nou dovada calitatilor lui.

Andreea stelista04.11.2006 21:55

Cernea este un portar de valoare si parerea mea ar fi sa ramana la Steaua. La Madrid a demonstrat k este f bun si il felicit

Bogdan4Steaua05.11.2006 00:59

Si eu sunt pentru ramanerea acestuia la Steaua, dar avem in continuare nevoie de unul sau doi portari valorosi pentru concurenta.

CebaLaur06.11.2006 00:20

am ramas impresionat de Cernea si eu ,ca de altfel toata lumea,dar parerea mea este ca trebuie ceva mult mai bun.impresia mea este ca e cam nesigur pe el si alt dezavantaj este faptul ca nu e inalt.

btw. Meme s-a dus in brazilia sa i-a portar 8O ,nu atacant sau mijlocas :roll: .nu inteleg de ce nu i-au in calcul varianta Curca ( Farul ),pe langa faptul ca este un portar bun ,parerea mea,a mai si facut public ca este stelist de mic

SteauaToronto06.11.2006 02:43

Cernea foarte bun! Cand il vad ca joaca asa imi muschi pumnii de ciuda ca l-am pus pe paiata de Carlos si am luat atatea goluri stupide!

 

Sper sa isi continue evolutiile bune!

_yang06.11.2006 07:40

Merita sa ramana !

Andreea stelista06.11.2006 07:59

a aparat f bine. felicitari! merita sa ramana la Steaua!

martzafoi06.11.2006 11:16

sunt incurajat de meciurile bune pe care le face Cornel Cernea dar nu putem sa zicem ca gata avem portar. si Carlos a facut destule meciuri bune si totusi era un minus pt echipa.

sper ca o sa aiba numai meciuri senzationale Cernea si sa nu-si piarda concentrarea.

suporterii Stelei nu se multumesc doar cu 2 meciuri bune nu? :D

Lavy_*_06.11.2006 14:47

si mie mi-e tare teama ca portarul Cernea sa nu se piarda pe drum asa cuma facut si Carlos...off...God Help Us!

Peace!

Fl0r1nsteaua06.11.2006 17:53

Cernea in ultimele doua meciuri a jucat super..este un jucator valoros si sper sa nu plece de la Steaua.. :)

radooku_steaua07.11.2006 06:11

Lavy, Carlos s-a pierdut pe drum si nu stiu eu? El de fapt a venit PIERDUT ! Cernea mi se pare mult mai modest si cu picioarele pe pamant decat era Carlos si mai degraba am juca cu el si sa pierdem decat sa bagam panarama aia in poarta si sa imi fie frica la fiecare sut pe poarta.

Lavy_*_07.11.2006 12:45

Defapt ai dreptate, da greseala mea! mii de scuze.. :oops: nu stiam cum sa exprim jocurile , oarecum bune, facute de acesta.

ratonitza08.11.2006 17:43

doamne...sunculita asta normal ca apara bine daca e cat poarta!BATOZA!!si suncile resping mingea inainte sa o vada el...la cat de lat e... D :P ..ma rog...nu e de Steaua!!!Forza Carlos!!!:P

Phire08.11.2006 17:53

...Fiindca aspectul fizic e atat de determinant pentru valoarea unui fotbalist, nu? :roll:

 

Te rog eu frumos, incearca sa vii cu argumente pertinente, nu cu comentarii de genul asta, demne de forumul Bravo sau mai stiu eu ce, ca m-am saturat ca fetele sa fie cosiderate paralele cu fotbalul doar din cauza unor comentarii ca cel de mai sus. :x

Andreea stelista08.11.2006 19:20

era sa zic yo cv de Carlos dar ma abtin. Cernea este mult mai bun decat Carlos si nu mi se pare o batoza cum il numesti tu (ratonitza).

 

FORZZA Steaua!!

radooku_steaua08.11.2006 20:37

CATT FIGHTT CATT FIGHTT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_yang12.11.2006 15:03
Chiar daca ratonitza vorbeste cam aiurea, pastreaza limita decentei. Moderatorii
CebaLaur12.11.2006 22:48

imi mentin aceeasi parare : Cernea nu este,in opinia mea,de primul 11.parerea mea ca se poate ceva mai bun.

In urmatoarele 3,4 meciuri va comite o gafa din cauza mingiilor trimise cu insistenta de fundasii nostri spre el. :x (sper din tot sufletul sa ma insel)

SteauaToronto12.11.2006 23:11
doamne...sunculita asta normal ca apara bine daca e cat poarta!BATOZA!!si suncile resping mingea inainte sa o vada el...la cat de lat e... D :P ..ma rog...nu e de Steaua!!!Forza Carlos!!!:P

 

Fetito paiate ca tine nu se pot numi STELISTI! Tu judeci un jucator dupa aspectul fizic? Unii nu aveti dreptul sa va declarati stelisti!

 

Forza Steaua!

Andreea stelista13.11.2006 08:19
doamne...sunculita asta normal ca apara bine daca e cat poarta!BATOZA!!si suncile resping mingea inainte sa o vada el...la cat de lat e... D :P ..ma rog...nu e de Steaua!!!Forza Carlos!!!:P

 

Fetito paiate ca tine nu se pot numi STELISTI! Tu judeci un jucator dupa aspectul fizic? Unii nu aveti dreptul sa va declarati stelisti!

 

Forza Steaua!

 

bine mentionat!! :)

«123457»