FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cornel Cernea

«14567»
Prodigy_andrey07.09.2007 08:52

RIP!

cosminho07.09.2007 11:18
CONDOLEANTE!
fansteaua07.09.2007 13:49

CONDOLEANTE!

Mariusca_pitica07.09.2007 15:34

SINCERE CONDOLEANTE!

 

Cornel Cernea este un portar foarte bun... sper sa treaca de acest necaz!

stelist24/2407.09.2007 15:52

Condoleantele mele!

Oparitu07.09.2007 17:09

Sicere CONDOLEANTE!

Cernea esti un portar exceptional si un om deosebit, trebuie sa poti sa treci peste acest moment!

Andreea stelista07.09.2007 17:56

Sincere condoleante. Dumnezeu sa-l odihneasca!

crafft07.09.2007 18:27
Sunt momente in viata care nu te lasa indiferent... omul asta merita sa fim alaturi de el... e un baiat extraordinar dintr-o familie modesta... care a stiut sa se faca respectat de toata suflarea stelista... condoleante familiei!

 

Ai spus totul!

alex95310807.09.2007 18:51

Condoleante pentru Cernea!

:sad2:
MALDINI_STEAUA07.09.2007 18:58

Condolenate, Cernea! Fii tare, cu totii trecem prin aceste groaznice momente la un moment dat. Pacat. Dumnezeu sa-l odihneasca!

Sawyer07.09.2007 20:46

Condoleante... :sad2:

PavelAndrei07.09.2007 22:30

Condoleante. Dumnezeu sa-l odihneasca!

Vlaston_Casillas08.09.2007 00:48

Condoleante tie, Cernea, si familiei tare; esti un om extraordinar si un portar de valoare; vei depasi acest necaz mare din viata ta!

 

Sincere condoleantze!

Costacurca08.09.2007 06:59

Condoleante, Cernea! Fii tare! O sa treci si peste asta! :mellow:

axl2308.09.2007 07:09

Sincere condoleante, cu totii trecem sau vom trece prin astfel de momente.

stelistu198908.09.2007 09:58

Sincere condoleante. Sper sa ai putere sa treci cat mai repede peste acest moment foarte greu!

Champion's Heart08.09.2007 11:21

Condoleante! Mai sunt si asemenea momente in viata noastra... Dar trebuie sa trecem peste ele, si tu ai puterea sa o faci!

 

Suntem alaturi de tine, Cornel Cernea!

stelistul stelist22.04.2008 06:01

LA MULTI ANI!!! :drunk::beer2:

MoWeed22.04.2008 07:10

La multi ani!

Un exemplu de jucator care nu carteste ca e rezerva..

razvan beica22.04.2008 07:55

La multi ani Cornele !

N-o sa uit niciodata ca ai aparat bine poarta Stelei cu Real Madrid; inafara de gafa lui Banel

Dragoshel22.04.2008 08:27

LA MULTI ANI!!!

.Ax3L.22.04.2008 09:01

La multi ani, Cornel!

 

Pacat ca este un meci asa important, altfel cred ca Laca te baga in primul 11! :steagcruce:

cristian01422.04.2008 09:07

La multi ani!

se7en22.04.2008 21:25

La multi ani, Cornel! Poate cu Buzaul te vedem in poarta.

TheSithLord14.09.2008 06:56

Uite ca l-am vazut cu Farul,treaba foarte bine si-a facut-o,meciul bine l-a inceput,a aparat un penalty.Cred ca Lacatus se va folosi mai des de el,in special in partidele din campionat ca sa-l odihneasca pe Zapata pentru meciurile din UCL.

«14567»